Udělala jsem dobře?

O životě

Byl asi listopad... Studený a bílý listopad. Chodila jsem s cizincem, jménem Honza. Byl to vztah i nebyl. V naší situaci šlo nejspíš jen o sex.

On bydlel 30km od mého města, ale i přesto jsem se vídali skoro každý den. Buď jsem jela já za ním nebo on za mnou. Začátek, což u nás bylo asi prvních 14 dní bylo krásných, ale po 14ti dnech si můj milý cizinec asi musel zvyšovat ego. Prostě spal s každou, která se mu líbila. Mě v tu dobu bylo 15let. S cizincem jsem,,byla" ve vztahu někdy do začátku února. Vztah o ničem. Ale o cizinci já tu vůbec nechci psát, spíš o někom, kdo se mi připletl do života. Jmenoval se Lukáš. Blonďák, modré oči a krásná postava. Měla jsem s ním schůzku a měla už pár minut zpoždění. Napsal mi smsku,, Kolik minut zpoždění, tolik pusinek mi dlužíš"…

Byla jsem v sedmém nebi. Bylo mi s ním skvěle. Oficiálně jsme se dohromady dali, až začátkem března. Byli jsme spolu týden a přišla rána, ale nebyla zas tak krutá. Byli jsme na oslavě, kde jsme se hodně opili a on se líbal s jednou holkou. Já o tom nevěděla, řekl mi to později té holky přítel. Rozhodla jsem se pro okamžitý konec, řídila jsem se pravidlem,,podvedeš jednou, budeš podvádět dál".

Poprvé jsem viděla plakat kluka, plakal, protože jsem o něj nestála. Bylo mi ho líto a měla jsem ho moc ráda. Prostě jsem mu tu líbačku odpustila. V srdci mě jeho malá nevěra užírala ještě hodně dlouho potom, ale zvládli jsme to. Někdy v létě jsem se k němu přestěhovala, dál jsme vedli harmonický vztah. Bez jakýchkoliv hádek. První rok s ním jsem zažívala bez hádek. Po čase jsme si našli byt, abychom mohli být už jen spolu, sami dva. Našli jsme si malou garsonku, hezkou.

Nastěhovali se, Lukáš začal chodit do práce a já do školy. Léto bylo divné, seznámila jsem se s divnou partou a byla jen s nima. Přešlo mě to a já pochopila, že moje místo je někde jidne. U něj! Plynul čas.. Měla jsem narozeniny, nic moc. Nebyli peníze, takže ani dárek. Byla jsem nemocná, čekala na výsledky, jestli mám opět něco s játrama nebo ne. On dál bydlel v našem bytě a já u rodičů. A v našem bytě i pár jeho kamarádů, neřešila jsem to. Byla jsem u mamky, takže proč ne.Ale to byla asi největší chyba. Ti hodní kamarádi tam dotáhli jednu holku do našeho města… Osudová chyba!!! Nebyl chlap, který s ní nevlezl do postele. Dva dny po mých narozeninách se bohužel tak stalo i s mým přítelem. Ještě dodnes nechápu, jak to dokázal. Po jejich aférce pokračoval další den, opět se spolu vyspali. Já byla stále u mamky a při usínání myslela na něj. On bohužel na ní! Chodil k mým rodičům jakoby nic. Smál se, líbal mě, říkal jak mě miluje.

U nás se najedl. Nechal mi špinavé prádlo, ať mu vyperu a šel za ní. Udělal ze mě pitomce, s jeho milou mě seznámil. Seděla jsem v našem bytě.. Ona na našem gauči a smála se mi do obličeje. V té době u nás už bydlela. Přede mnou její věci asi schovávali. Nevím, jak to dělali. Bylo týden po jejich incidentu a on mi do školy napsal sms, že konči se životem. Byla jsem celá vystrašená a hned o volných hodinách běžela k nám domů. (Byla tam i ona, proto mě nepustil dovnitř) Přišel mi otevřít až k dvěřím u baráku a šel mě doprovodit do školy. Mezi tou cestou mi oznámil, že s ní spal a má jí rád, ale mě že miluje. A co já? Celá ubrečená.. Můj obličej byl celý černý od řasenky. Běžela jsem do bytu..Měla jsem záchvat zuřivosti.. Chtěla jsem jí ublížit, zabít jí. Prostě něco udělat. On jí bránil, ona se smála… :( Odešla jsem. Slíbil mi, že se na ní vykašle. Šli jsme si sednout do místní hospůdky, opil se a odešel. Byl u nás doma bez ní.

Když jsem tam přišla, volala mu. Zvedla jsem to já. A on se sebral a šel za ní.. Musela jsem odjéct z města. Bolest se ve mě svýrala, bolelo to. Moc! Brečela jsem a nejedla. Jen pila… Neměla jsem chuť.. Žal jsem zalévala alkoholem. Došlo to vlastně až k tomu, že spolu začli žít a chodit. Když jsem se po pár dnech vrtálila do města. Dala jsem mu ultimátum. Buď já nebo ona. Přišel… Ale nešlo to, psala mu, volala. Vyhrožovala, že se zabije. Bylo mi to odporný, bolelo mě to čím dál tím víc. Nakonec jí vystěhoval z našeho bytu… Ukončil to s ní a rozloučil se. Ale peklo následovalo dál.. Den, co den mu psala. On samozdřejmě odepisoval. Když spal, přišla mu smsmka. A v ní stálo, že je s ním těhotná. Je první týden. Zasmála jsem se tomu, jak je blbá, ale začla brečet kvůli tomu, jak je blbej on. A bude jí to věřit. Nechtěla jsem ani chodit do školy, ta nedůvěra, že bude zase s ní… časem to vyšumělo. Mezi náma se to urovnalo, odstěhovali jsme se do jiného města. A v jiném městě já otěhotněla. Byla jsem šťastná, i nešťastná. On byl šťastný, líbal mě, dělal pro mě první poslední, pomáhal mi.

Ale ta bolest? Ta je nevyčíslitelná. Je to už tři roky pryč, ale stále to moc bolí. Potřebovala jsem se vyzpovídat. Teď máme roční holčičku, dělá nám radost. Ale věřte mi, při každé hádce mu připomínám, jak moc mi ublížil. Nevím, zda jsem mu už odpustila. Nevím, zda mu někdy budu ještě věřit. Ale jsem i trochu šťastná, někdy víc, někdy míň.

Když příjde depka, je to ve mě a je to jediný, co mě nutí ještě stále k pláči. On se po třech letech ještě omlouvá. Svému nejbližšímu kamarádovi se vyplakal a řekl mu, že ho to moc mrzí, že to byla jeho největší chyba. A že ví, jak moc mi ublížil, ale že mě opravdu miluje. Já jeho taky miluju, moc. I naše dcera ho miluje. Bohužel nevím, jak ještě dlouho to bude bolet. A kdy konečně zapomenu?

Omlouvám se za tak dlouhý deníček a děkuji moc za přečtení až dokonce.

Hodnotilo 47 lidí. Score 1.6.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
 
jaja84
Kelišová 6792 příspěvků 21.03.13 00:09

Tak tohle je konec :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: promin, ale nemuzu se prestat smat. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 
myšák1187  21.03.13 00:23

8o 8o téda to je fakt síla
@jaja84 jsem na tom podobně,
no doufám že se na mne pisatelka nebude zlobit, ale tak trochum jsem se vrátila v čase do poradny Bravíčka :mrgreen: :mrgreen:

 
Putinka  21.03.13 00:42

Trošku se v tom ztrácím, ale hlavní pointu jsem pobrala. Je to těžký. Mohla bych ti radit, abys minulost zahodila za hlavu a hlavně mu ji nepřipomínala při současných hádkách. jenže vím, že tyhle rady jsou na prd. Mám něco podobného. Když jsem byla já s přítelem těhotná, z několika důvodů nám to přestalo klapat. Ve zkratce-několikrát do týdne chodil s kamarádama na hokej, ze kterýho se vracel spitej pod obraz boží. Neměl práci a ani snahu si ji najít, přestože můj porod byl na spadnutí. Zároveň mi dělal nehorázný scény, protože žárlil na mého ex, který mě prosil o to, ať se k němu vrátím, že mě chce i s cizím dítětem. Hádky byly na denním pořádku. Pořád tvrdil, že se změní, až se nám dítě narodí. Nevěřila jsem mu, ale až moc jsem ho milovala na to, abych ho opustila. Jenže pak jsem náhodou zjistila, že si dopisuje z holkama z hokeje, a domlouvá si s nimi sex. Některým dokonce psal, že je miluje a chce je a se mnou je jen kvůli dítěti, které čekám, a že stejně náš vztah ani tak nevydrží. Zhroutil se mi svět. Ukončila jsem to, ale protože neměl kam jít, zůstal u mě bydlet. Narození našeho děťátka ho opravdu změnilo, jak sliboval. Přestal pít a dokonce přestal chodit i na ten hokej. Našel si práci. Nevěřila jsem, že by mu to vydrželo. Ale (musím to zaklepat), dítěti je skoro rok a pořád seká latinu. Snesl by mi i modré z nebe. To jeho dopisování jsme řešili mockrát. Stále si trvá na svém, že mě nikdy nepodvedl a ani mě nikdy nepřestal milovat, ale protože u nás bylo takové dusno, hledal u těch holek rozptýlení a něhu. Zůstalo prý ale jen u písmenek a k činům nikdy nedošlo a ani to neměl v plánu. Ale ve mně to pořád zůstává a když si na to vzpomenu, pořád to bolí. A ani sama nevím, jestli mu věřím, že doopravdy nikdy k ničemu nedošlo. Já s ním na hokej nechodila, a jak můžu vědět, že neudělal to, co jim psal ( zatáhnu tě na záchod a tam se divoce pomilujeme…). A také to do dnes vytahuji při hádkách, i když vím, že bych neměla. A také se mi do dnes omlouvá. Je opravdu moc hodný, změnil se o 180°, ale tehdy narušil mou důvěru k němu a ta zůstala porušená, i když ne tak moc, jako na začátku.

 
hanak  21.03.13 01:37

Nechápu rejpavost prvních dvou příspěvků v diskusi.

Ano, deníček je trochu zmatený, ale pointu jsem pobrala.
No, co k tomu říct.. byli jste oba hodně mladí, hodně naivní, nevybouření, hledali jste sami sebe. To je už pryč. Život jde dál a vy jím kráčíte spolu. Přestaň se ohlížet do minulosti, protože minulostí žít nelze. Žije se přítomností a pro budoucnost. Když budeš žít v zajetí minulosti, nikdy nebudeš šťastná. Udělej jednoduše za minulostí tlustou čáru a žij tím, co je teď.
Je přítel hodný, má tě rád, má rád vase dítě, věnuje se vám? Tak co řešíš? :) Máš všechno, po čem jiné mohou jen toužit.. milujícího partnera, dítě. Mohla bys být šťastná, ale nejsi, protože se zbytečně patláš v minulosti. Udělej tomu Stopku a začni konečně žít a užívat si svoje štěstí!
Víš, život s sebou přinese ještě mnoho zkoušek, kdy budeš muset dokázat svojí tolerantnost i naučit se odpouštět. To prostě k životu patří a je jen na tobě, jak se k tomu postavíš. Ale vždycky.. vždycky po tom, co je, přijde něco dalšího.. vždycky přijde další den a s ním i nová naděje. A to, co bylo špatně, bude jednou zase jen kousek hloupé minulosti. Život je prostě příliš krátký na to, abychom ho marnili trápením se pro něco, co za to nestojí ;)

 
AngelLilly
Echt Kelišová 8776 příspěvků 21.03.13 05:53

Podle me jsi dobre neudelala, ale budu doufat, ze se pletu a preji at vse klape jak ma ;)

 
Salorka
Závislačka 3893 příspěvků 10 inzerátů 21.03.13 06:34

No moc nevím, co si o tom myslet…trošku zmatečný a chaotický…Ale každopádně podle mě chyba, že jsi s ním.

 
Kobliha51
Extra třída :D 12369 příspěvků 21.03.13 07:39

Lucinko, jsi asi ještě hodně mladá a všechno s tebou mává. V tomhle věku jsi měla dělat úplně jiné věci, než se starat o dítě, ale už se stalo. Jestli to budeš partnerovi neustále v hádkách připomínat, udělá to zas. Alespoň já bych to tedy udělala, abych věděla, za co pořád dostávám vynadáno. Už se to stalo a zpátky to nevrátíš. Přeju ti, abys to zvládla ke své spokojenosti. A pro ty co se tomu smějí - každý se prostě nenarodí s tím, že si od 10 let ví se životem rady. :mavam:

 
Petra2829
Echt Kelišová 7875 příspěvků 21.03.13 07:54

Trochu dospět na obou stranách. Chaotické dosti.Ale mně přijde že oba máte dost času na pevný život ve dvou. Hodně štěstí. :nevim:

 
Caty  21.03.13 08:00

Deníček je takový zmatený, chvílema jsem se ztrácela ale pointu pobrala. Přeju ti hodně štěstíčka. Přítel se změnil, tak nech být to co bylo. Člověk nebude nikdy šťastný, když se zabývá minulostí, nech ji ležet a těš se na hezké chvíle, které vás s vašim děťátkem čekají. CO bude dál přinese osud, stejně to moc neovlivníš. Udělala jsi dobře, že jste spolu zůstali a dál uvidíš jaké to bylo rozhodnutí, ale on se může rozpadnout vztah i po deseti letech harmonického vztahu kvůli nevěře, tak je dobře, že jste si tím prošli nazačátku a jste spolu s čistým štítem.

 
ohýnek  21.03.13 08:14

Dočetla jsem, ale už na začátku jsem se ztratila.Jako bylo ti 15. a někdy v létě jsi se k němu nastěhovala?

 
Kelsey
Hvězda diskuse 41519 příspěvků 21.03.13 08:32

8o Asi už jsem na takové romány fakt stará :think: :nevim: ale nerozumím ničemu co tam píšeš, příjde mi to zamotané :roll:.
To je nějaký příběh z Brava nebo nějaká esej do školy? :mrgreen:

 
Kalla1412
Echt Kelišová 8537 příspěvků 21.03.13 08:35

@jaja84 @myšák1187 No tak dámy, to se dělá?! :mrgreen: ;) :hug:

Vzhledem k věku pisatelky si odpustím poznámky, které mám a napadají mě, jen jedna věc - s takovýmhle klukem máš miminko? To jsi mu teda vybrala tátu :roll:

 
Cuarentena
Echt Kelišová 8070 příspěvků 21.03.13 08:42

Tý brďo, snad ty deníčky přestanu číst, takové depresivní čtení. Vypadá to, že naše populace matek se skládá buď z téměř nezletilých děvčat, které si ani moc nevybírají s kým, hlavně aby už byly v tom. Anebo z ženských kolem třiceti a starších, které najednou zjistily, že v jejich věku už cesta za miminkem není tak snadná.

 
Dellynka  21.03.13 08:58

Souhlasím tady s ostatníma..Zma­tený a pointa těžko nalezitelná…ale každý svýho štšstí strůjce… :)

 
Narovnako
Kelišová 5141 příspěvků 21.03.13 08:59

V několika úsecích se v tom trochu ztrácím, ale hlavní pointu sem pobrala. Jen bych chtěla říct, že pokud si mu jednou opustila a vrátila se k němu, tak by si to už měla hodit za hlavu, vím že je to těžké, znám to, máš pochyby a bolí to. Ale pokud se k tomu budete neustále vracet a budeš mu to vyčítat, tak to časem udělá ještě větší problém. Prostě to hoď za hlavu a žij tím co je a do minulosti se nevracej. Jinak totiž ty budeš neustále vyčítat a on bude z tvé strany cítit nedůvěru, a to si myslím, že je horší, než to co se odehrálo v době dospívání..jseš hodně mladá a máš toho spoustu před sebou, v životě budou horší problémy..

 
Katrinka
Závislačka 3011 příspěvků 21.03.13 09:03

Deníček nebudu hodnotit, jen radu, udělej za minulostí tlustou čáru a pokus se mu odpustit, zapomenout, co bylo bylo… jinak budeš v tom „kruhu“ výčitek a trápení se pořád. Přeji hodně štěstí a ať nejsi jen TROCHU šťastná :kytka:

 
svycarka
Kelišová 6854 příspěvků 21.03.13 09:17

No ja nevim…v 15 se stehujes a zijes s klukem..ok…mamu mas asi hodne tolerantni :nevim: potom se opijis na party a nasledne pises o problemech s jatry..ok…tve zdravi…chlap te podvadi, place, vyhrozuje sebevrazdou..ok­..kazdy mame jine naroky na partnera…pak jsi otehotnela a zaverem pises je to uz 3 roky, to jsi otehotnela kdy?..ok..Denicek mi prijde malinko nevyzraly. A kdy zapomenes? Asi az v sobe jemu odpustis :nevim: Materstvi te urcite zmenilo a pokud si mohu dovolit poradit, tak jestli ted uz tvuj chlap slape jak hodinky v nicem se nepitvej a pokud podvede najdi si jineho, kteremu slova jako slusnost, ucta ke druhemu a vernost neco rika.

 
Korčulka86
Ukecaná baba ;) 1886 příspěvků 21.03.13 09:44

Bylo ti 15 let a nastěhovali jste se k sobě? :mrgreen: No když jsem to četla, jakobych četla Bravíčko Láska, sex a trápení :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Oba jsme byli/jste nevyzrálý, sorry. :think:

 
myšák1187  21.03.13 09:54

@Korčulka86 :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol:já už si nepamatuju jak se ta rubrika jmenovala, díky za připomenutí

Příspěvek upraven 21.03.13 v 09:55

 
LucaLuca
Závislačka 4454 příspěvků 21.03.13 09:59

@myšák1187 Láska, sex a něžnosti.

 
Spellinka
Kecalka 132 příspěvků 21.03.13 10:05

No jako jaký si to uděláš takový to máš..jestli jsi šťastná a spokojená tak fajn.Ale zahánět to alkoholem..no ten nikdy nic nevyřeší :roll: a ještě pít, když jsi měla 3× mononukleozu..na to se nedá ani nic říct. A jediný v čem ti můžu poradit je to, že neustálé připomínání chyb je špatně. Pak se z toho nikdy nevyhrabete..mi­nulost už nevyřešíš. ;)

 
Krkael
Generální žvanilka 21860 příspěvků 21.03.13 10:20

Tak byla prostě mladá a naivní, ne každej má prostě život podle románu a žili spolu šťastně až do smrti. Teď už má dítě, je z ní matka, nějak to zvládá a co. Jsou tu horší případy, nebuďte na ní hned jak supice :roll: Uznávám, že je deníček dost zmatenej a chvílema opravdu postrádá logiku, ale to není hned důvod k odsouzeni, ne? Zakladatelko, :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

 
admin
Echt Kelišová 8922 příspěvků 1 inzerát 21.03.13 10:24

Urážlivé komentáře jsem smazala, zakladatelka byla blokována.

Monika

 
verulicek  21.03.13 10:39

Promiň, ale na rodičovství se mi nezdáte zralí ani jeden.. :roll:

 
Banny
Závislačka 3401 příspěvků 21.03.13 10:51

Proč byla blokována? Že by „pink“ jako růžovka? :mrgreen: :think:

 
Kajuli
Ukecaná baba ;) 1911 příspěvků 21.03.13 10:51

Já si nemůžu pomoct, mně to přijde jako cílená provokace, hlavně proto, že mi tam krutě nesedí časová osa (co časová osa, spíše to sestěhování se… Za co spolu žili? To ji rodiče nechali nezletilou přistěhovat se k cizímu chlapovi? Do jiného města? Jo, možná se to stává, ale přijde mi to nějaké divné) :think:

 
jaja84
Kelišová 6792 příspěvků 21.03.13 10:55

Jeee zase jsem neco prosvihla :cert: ja tomu denicku teda neverim. Omlouvam se jestli nekomu krivdim, ale nasla jsem si cizince jmenem Honza, poslala mu smsku ze je v 1tydnu 8o, libacku jsem mu odpustila…desny :cert: :mrgreen:

 
Krkael
Generální žvanilka 21860 příspěvků 21.03.13 10:57

@Kajuli Já se s mým přítelem sestěhovala v čerstvých 17násti. A NE, rodiče nejsou alkoholici, feťáci, dokonce ani neujíždí na sociálních dávkách, ale oba normálně pracují, žijí spořádaným životem ve vlastním bytě, jezdí na dovolený a těší se na vnouče (to, které čeká s tím stejným přítelem, plánovaně)… Já bych z toho hnedka nevyvozovala nějaký šílený závěry typu „Co to je za rodiče, když nechají nezletilou bydlet mimo domov“… Jasně, v mým případě z toho taky nebyli odvaření, ale jelikož věděli a vědí, že jsem rozumná a slušně vychovaná holka, která nepotřebuje hýřit po nocích venku a tahat se s kdekým, normálně mi to dovolili… :nevim:

 
maruska1975  21.03.13 10:57

Každý jsme dělali jako mladiství spoustu blbostí. Nemá Vás tu kdo soudit a napadat. Přeji Vám pisatelko a Vaší rodině hezký život :mavam:

 
myšák1187  21.03.13 11:01

@jaja84 jojo, cizinec jménem Honza se kterým měla vztah v 15ti který byl spíš o sexu, opravdu mi to zavání Bravíčkem :mrgreen: :mrgreen:, nu což alespoň se člověk takhle při čtvrtku pobaví

 
Krkael
Generální žvanilka 21860 příspěvků 21.03.13 11:07

@myšák1187 Honza cizinec může být i Slovák, ne zrovna Ázerbajdžánec :nevim:

 
jaja84
Kelišová 6792 příspěvků 21.03.13 11:12

@myšák1187 presne. treba nekomu krivdim, ale cele se mi to nezda. Jinak ja se pobavila taky :pankac:

 
Alllla
Kecalka 378 příspěvků 21.03.13 11:17

Obdivuju Tě že mu dokážeš věřit. Já bych to asi nedala a zůstala s mimi radši sama než se týrat minulosti a myšlenkama na to kdy to zase udělá :,( Jinak ať ti dělá malá jen a jen samou radost :kytka:

 
K.Black  21.03.13 11:18

Taky to mohl být američan JOHN a tady se mu říká Honza, holky nebuďte tak podezřívavé, nebo závidíte vztah s cizincem? :nevim:

Zakladatelko :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka:

 
verka7
Stálice 53 příspěvků 21.03.13 11:24

To jsi v 15-ti odešla z domova? A ještě předtím měla pravidelný sex s cizincem? A co Tví rodiče, to jim přišlo normální, že místo studia popíjíš alkohol, spíš s chlapem, atd.? Přeji Ti moc štěstí, ale moc tomu nevěřím! Píšeš, že Tě už 2× podvedl!!! Vezmi rozum do hrsti a nenaleť na sladké řečičky.

 
Kakika
Extra třída :D 14095 příspěvků 21.03.13 11:29

Tak aspoň vím, o co jsem „přišla“, když jsem si zasexovala poprvé až v 17ti letech :roll:

 
Maja25
Závislačka 3824 příspěvků 21.03.13 12:08

Já bych s ním nebyla. Ale to je tvůj život. Udělala jsi si to sama. Ty jsi ho vzala zpět, tak si tu nestěžuj a neplakej. Pokud jsi ho vzala zpět, tak jsi měla udělat tlustou čáru za tím co bylo a ne mu to pořád předhazovat. Pokud to neumíš, což jak čtu, tak neumíš, tak jsi se na to měla vykašlat.

 
Anelize
Stálice 96 příspěvků 21.03.13 12:15

Nevím no, podle příběhu je zakladatelka hloupá, hysterická, nevyzrálá a tak trochu rádodajka. Co jiného se dá poradit či okomentovat? Holka probuď se, konečně dospěj, ujasni si priority a přestaň nechávat ostatní se k tobě chovat jako k onuci. Jo přestaň se chovat jako dítě

 
aajulinka
Závislačka 3960 příspěvků 21.03.13 12:21

Takže bych řekla, že opět kec od puberťačky, co se doma nudí viz. tvá diskuze… https://www.emimino.cz/…-veku-71757/
nechápu, co z toho máš?? :roll: :mrgreen:

 
PeBe24  21.03.13 12:31

@aajulinka Tak to je od zakladatelky mazec teda 8o

 
Kajuli
Ukecaná baba ;) 1911 příspěvků 21.03.13 12:37

@Seizdra Takhle jsem to vůbec nemyslela, naopak jsem fanda toho, když rodiče rozumně podporují své dítě a když vidí, že je vyzrálé, má stabilní vztah a když je pro ně a partnera jednodušší bydlet spolu než za sebou přes celé město každý den dojíždět tak je v tom podpoří (samozřejmě ne tak, že jim platí celý nájem a ještě na jídlo, prostě všeho s mírou). Ale v patnácti? S člověkem, co zná chvíli? Když se evidentně neumí ani vyjádřit tak, aby to dávalo smysl a sama neví, co chce?
Asi jsem staromodní, mně tohle přijde přinejmenším divné :think:

 
Krkael
Generální žvanilka 21860 příspěvků 21.03.13 12:45

@Kajuli Tak já ho poznala v červnu a v září jsme spolu začali bydlet, s tím, že v srpnu mi bylo 17… Naši mi platili běžný výdaje, který by platili i tak, tj. na jízdný (tramvaj) do školy, věci a potřeby do školy plus jsem dostávala stravenky, za který jsme (mj.) nakupovali jídlo… Jinak vše bylo na sponzoringu přítele… Taky jsem byla mladá, znala jsem ho de facto chvíli, ale stejně bych dneska nejednala jinak. Ono je opravdu rozdíl žít u rodičů a mít všechno za prdelí a starat se sama… A za tu druhou možnost jsem rodičům vděčná :)

 
Peczka
Extra třída :D 12558 příspěvků 21.03.13 12:45

@aajulinka

je to z roku 2011, tak to možná sedí ne?

Příspěvek upraven 21.03.13 v 12:45

 
Leila90
Zasloužilá kecalka 815 příspěvků 21.03.13 12:48

@IvkaH Taky tomu nerozumím, ale budiž…Aspon se vyzpovídla a je jí dobře :think:

 
Verda73
Kecalka 340 příspěvků 21.03.13 12:53

Blábol :zed: mamka tě nechala v klidu v 15ti nastěhovat k chlapovi? No měla bych spoustu otázek, ale to nemá cenu

 
Kelsey
Hvězda diskuse 41519 příspěvků 21.03.13 12:55

@Luciján
ty si to necetla nez to smazala adminka, jak pani /slecna nadavala? :think:

 
Krkael
Generální žvanilka 21860 příspěvků 21.03.13 12:56

@Luciján Taky ne. A je mi z toho docela smutno

 
Leknínek
Kecalka 433 příspěvků 21.03.13 12:57

Zacala jsem cist, ale ani nedocetla.
Nevim, jak je autorka stara, ale tohle je z meho pohledu typicky pubertalni denicek s hroooozne velkym problemem :lol: Ale tak jo, beru to, kdyz mi bylo patnact, asi jsem nebyla jina :*

 
K.Black  21.03.13 13:00

@Leknínek já v 15 letech také vyváděla skopičiny :oops:

 
aajulinka
Závislačka 3960 příspěvků 21.03.13 13:02

@Peczka když se koukneš na její profil píše tam, že v 17ti porodila, tady v deníčku píše, že se v 15ti sestěhovala s přítelem, pak měla narozeniny, tedy 16let a pak otěhotněla..

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Všechny deníčky uživatele

Mladá maminka

Rychlý porod


Reklama