30 denní výzva - cukr?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tejrfjfk
Povídálka 21 příspěvků 27.10.18 20:21
30 denní výzva - cukr?

Dobrý den, držím 30 denní výzvu, do které jsem zahrnula i vynechání sladkého ( čokoláda, bonbony…). Důvodem je, abych se zase cítila dobře ve svém těle. Teď se cítím provinile, že jsem si dala čaj s trochou cukru. Tak to máte vy s dietou? Teď mám totiž pocit, že jsem si to úplně celé zkazila a můžu začít odznova.

Reakce:

Zuzka1111
Povídálka 17 příspěvků 3 inzeráty 27.10.18 20:43

Jezis :D ja si taky hlidam cukry a sladkosti, ale kafe s pul lzickou cukru si davam i nekolikrat denne…a mam dole nekolik kilo a jsem na sebe pysna…a hlavne pravidlo cislo jedna je nic si nevycitat, vykaslat se na provinilost a i male prohresky si naopak uzivat! Nejvic se totiz uklada jidlo, co jime s vycitkama ;)

bublinek
Kelišová 5114 příspěvků 27.10.18 20:50
@Tejrfjfk píše:
Dobrý den, držím 30 denní výzvu, do které jsem zahrnula i vynechání sladkého ( čokoláda, bonbony…). Důvodem je, abych se zase cítila dobře ve svém těle. Teď se cítím provinile, že jsem si dala čaj s trochou cukru. Tak to máte vy s dietou? Teď mám totiž pocit, že jsem si to úplně celé zkazila a můžu začít odznova.

chápu pocity o necítění se ve svém těle, taky jsem potřebovala něco se sebou udělat. Já jsem tedy upravila jen stravu a držím detox dle mačingové. Jsou tam tedy sladké snídaně, ale to mi pomohlo, už jsem neměla chuť na nic sladkého přes den.
Tvá troška cukru je asi v pohodě, co zkusit med?

Bubla_Bučková
Závislačka 3824 příspěvků 27.10.18 21:00

Mám těhotenskou cukrovku a vydržela jsem už skoro 8 týdnů… V životě jsem nevydržela víc jak týden např vynechat sladké, pečivo.. :lol: A ne nebudu v tom pokračovat, život se musí žít a osladit :mavam: Spíš se dej na pohyb atd… :kytka:

michaela1310
Kecalka 250 příspěvků 27.10.18 21:02

Úplně mě trápí jak se tady řeší cukr, který je včetně bílkovin, tuků a vlákniny přece nedílnou součástí jídelníčku každé osoby a samozřejmě v poměru, který daný člověk vzhledem ke své aktivitě potřebuje. Sice tělu trvá u této formy cukru déle než sis jej zpracuje ale vyřadit z jídelníčku cukr v dietě já naprostá blbost. Pár let jsem dělala vrcholově sport, který s tím úzce souvisí. Takže z hlediska dlouhodobé udržitelnosti postavy po jaké toužíš, je správně nastavený jídelníček a pohyb - nejlépe lehký silový trénink ( placatý povadlý zadky taky nejsou pěkný) :palec:

skorotehotna
Kecalka 265 příspěvků 2 inzeráty 27.10.18 21:09

Ehm jakoze rafinovaný cukr je nedílnou součástí jídelníčku? Tak to je fakt pěkná hovadina teda??? chudáci předci, se divím ze zijou když ho neměli..

Edit: k tématu. Pokud drzim výzvu na 30 dni, ze vyridim cukr. Tak vyrážím cukr. Lžička do kafe je porušení pravidla. Vzala bych si z toho důvod proč se to stalo a zkusila to znova. Pokud beru vyřazeni cukru jako součást životního stylu, neřešila bych půl lžičky v caji

modravlocka
Kecalka 262 příspěvků 27.10.18 21:12

Chceš něco říct? Před chvilkou jsem bez jakéhokoliv pocitu viny sežrala celou tabulku čokolády. Cítím se fajn, když už zhresim, chci si to alespoň užít bez jakýchkoliv výčitek. :jazyk:

Bubla_Bučková
Závislačka 3824 příspěvků 27.10.18 21:17
@modravlocka píše:
Chceš něco říct? Před chvilkou jsem bez jakéhokoliv pocitu viny sežrala celou tabulku čokolády. Cítím se fajn, když už zhresim, chci si to alespoň užít bez jakýchkoliv výčitek. :jazyk:
:pankac:

pajaxy
Ukecaná baba ;) 1097 příspěvků 28.10.18 08:52
@Tejrfjfk píše:

Cetla jsem v knize od Jillian Michaels neco ve smyslu: kdyz pichnes kolo, taky ho nevyhodis cele, ale opravis a jedes dal. Takze provedla jsi sebereflexi ;) a ted jed dal…

ale radeji nez prisne 30 dni, (nebudes mit pak tolik vycitek, kdyz ujedes lzickou cukru v caji), jez tak cely zivot, tva zmena musi byt udrzitelna cely zivot, aby to melo smysl a aby ses za pul roku znovu 30 dni netrapila, ale s narusenym metabolismem a rozhasenymi hormony uz by to slo treba hur…to je tak pro zamyseni ;) zivot mnohdy prinasi vetsi svinstva, tak proc se jeste trapit kvuli „lzicce cukru“, preji ti,abys nasla brzy ty hranice a zivot si uzivala bez pocitu selhani

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

StarDance je nedobytný formát. Vokální skupinu Skety diváci pořadu odmítli

Ptáte se, proč během šestého přenosu taneční soutěže StarDance chyběla... číst dále >

Takhle paří Hanzlík! Vínečko, pusinky s přítelkyní a tulení se k Doleželové

Legendární herec Jaromír Hanzlík (70) to tedy umí roztočit! I přestože už je... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >