36 DC, příznaky těhotenství, test negativní

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
5.11.21 23:40

36 DC, příznaky těhotenství, test negativní

Ahoj holky, od července se snažíme o miminko. Neměříme BT a ani nevím, kdy přesně ovuluji - bylo by to vcelku i jedno, protože poslední měsíce hodně služebně cestujeme. V říjnu jsme měli nechráněný styk 10., 15. a 24. DC.
Cykly mívám pravidelné, cca 30-32 dní. 7 dní před MS vždy stejný scénář, pořád bych jedla, začnou mě pobolívat prsa, slabé bolesti v podbřišku…
Nyní je 36 DC. Téměř 2 týdny se cítím unaveně, prsa mě bolí mnoohem více než jindy, bolesti břicha byly některé dny jako kdyby MS měla přijít, ale ode dne očekávané MS spíš píchání v břiše, někdy silné, někdy míň, do toho únava a žádná “rozežranost” jako před MS. Testovala jsem dnes i předevčírem a negativní. Tento cyklus jsem byla na preventivce u gynekologa a vše Ok + se odmala léčím se štítnou žlázou. Přes půl roku teď beru Euthyrox 125mg (drive nižší) aby se mi zmenšil uzlík a na dotaz, zda to není příliš vysoká dávka, když se snažíme o dítě mi Dr odpověděla, že to je naopak lepší). Takže i hormonálně určitě vše v pořádku.
Na covid očkovaná jsem, na konci srpna 2. dávka, ale cykly mi to nerozhodilo. Před měsícem jsem si ještě nechala dát očkování proti žloutence A, kvůli cestování. Váhu si držím stále stejnou, mám velmi nízké BMI celý život, psychicky žádná změna - jsem spokojená po všech stránkách.
Moje otázka tedy - myslíte, že mohu být těhotná, přestože mi nyní testy vyšly negativně? Co jiného by mohlo ovlivnit takové zpoždění MS a hlavně ty příznaky, když hormony, psychika i zdraví v pořádku? Na krev k Dr si zkusim zajít, ale znáte to, nedá mi to :) Navíc píšu svůj první příspěvěk, protože mi to hlodá v hlavě… setkala jste se některá s něčím podobným a nakonec jste byla těhotná?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1471
5.11.21 23:44

Mohla by to být i cysta. Jestli se MS nedostaví, zašla bych na gynekologii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.11.21 23:51

@Yasmina21 ale ta by dle mého neměla žádnou spojitost s tou divnou, silnou a trvající bolestí prsou, ne? Ode dne očekávané MS je to bolest jiná než při PMS, silnější, prsa bolí hlavně ze stran.

• Citovat
  • Nahlásit
1276
6.11.21 00:25

Čistě teoreticky jsi mohla ovulovat později (až někdy po tom 24. dni cyklu) a test tím pádem ještě nic neukáže. Zkusila bych další za několik dní, pokud se menstruace nedostaví. V případě stále negativního testu bych počkala do termínu další MS a jestli nepřijde ani ta, objednala bych se na gynekologii nejspíš na vyvolávačku.

Mimochodem, příznaky může vyvolat už jenom touha po pozitivním testu. Stačí si načíst, jak mi má asi být a tělo už se podle toho zařídí. Nemusí v tom být žádný stres ani nic podobného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36861
6.11.21 07:02
@Anonymní píše:
Ahoj holky, od července se snažíme o miminko. Neměříme BT a ani nevím, kdy přesně ovuluji - bylo by to vcelku i jedno, protože poslední měsíce hodně služebně cestujeme. V říjnu jsme měli nechráněný styk 10., 15. a 24. DC.
Cykly mívám pravidelné, cca 30-32 dní. 7 dní před MS vždy stejný scénář, pořád bych jedla, začnou mě pobolívat prsa, slabé bolesti v podbřišku…
Nyní je 36 DC. Téměř 2 týdny se cítím unaveně, prsa mě bolí mnoohem více než jindy, bolesti břicha byly některé dny jako kdyby MS měla přijít, ale ode dne očekávané MS spíš píchání v břiše, někdy silné, někdy míň, do toho únava a žádná “rozežranost” jako před MS. Testovala jsem dnes i předevčírem a negativní. Tento cyklus jsem byla na preventivce u gynekologa a vše Ok + se odmala léčím se štítnou žlázou. Přes půl roku teď beru Euthyrox 125mg (drive nižší) aby se mi zmenšil uzlík a na dotaz, zda to není příliš vysoká dávka, když se snažíme o dítě mi Dr odpověděla, že to je naopak lepší). Takže i hormonálně určitě vše v pořádku.
Na covid očkovaná jsem, na konci srpna 2. dávka, ale cykly mi to nerozhodilo. Před měsícem jsem si ještě nechala dát očkování proti žloutence A, kvůli cestování. Váhu si držím stále stejnou, mám velmi nízké BMI celý život, psychicky žádná změna - jsem spokojená po všech stránkách.
Moje otázka tedy - myslíte, že mohu být těhotná, přestože mi nyní testy vyšly negativně? Co jiného by mohlo ovlivnit takové zpoždění MS a hlavně ty příznaky, když hormony, psychika i zdraví v pořádku? Na krev k Dr si zkusim zajít, ale znáte to, nedá mi to :) Navíc píšu svůj první příspěvěk, protože mi to hlodá v hlavě… setkala jste se některá s něčím podobným a nakonec jste byla těhotná?

Nízké BMI je kolik? Já se léčím taky se SŽ a hned, jak jsem otěhotněla, šla jsem na endokrinologii a dávky mi zvýšily. Takže je určitě dobře, že máš štítku v pravidelné kontrole. Za mě je teda počet pokusů dost žalostný a snažíte se teprve od července. Takže žádný stres. Prostě počkej do další MS a když nepřijde, jdi na gynekologii. Pokud jsi těhotná, test by to odhalil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.11.21 07:39

@annali děkuji, chápu, nicméně tenhle měsíc ta touha po pozitivním testu samozřejmě sice byla, ale upřímně předchozí měsíce byla jakási větší z různých důvodů…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat