3.dávka očkování proti COVID 19

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
75
27.10.21 08:40

3.dávka očkování proti COVID 19

Zdravím všechny,

chtěla jsem se zeptat, řešíte někdo, zda se nechat naočkovat 3.posilující dávkou, když jste těhotné?
Očkování jsem oběma dávkama ukončila v červnu, potom jsem otěhotněla a teď samozřejmě řeším, jestli jít potom na tu 3.dávku, která vychází v průběhu druhého trimestru nebo kdy jít a jestli vůbec.
Covid jsem už i měla a už bych to znovu nerada prožila. Řešily jste to prosím už někdo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3697
27.10.21 08:42

Šla bych až po porodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
895
27.10.21 08:49

V těhotenství bych nesla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6117
27.10.21 08:50

Nešla bych, pokud máš dvě dávky. Sama, netěhotná, zatím na třetí nejdu. Už mi přišla i SMS, že se mám na ni registrovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27351
27.10.21 08:51

Pokud jsi Covid mela a mas dokoncene ockovani, treti davku nepotrebujes. Navic jsi mlada.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26130
27.10.21 08:54

Nešla bych, ta třetí už se mi zdá jako úplná hovadina i pro netehotne. Co tak mám v okolí, tak ani příznivci očkování se na tu třetí netvari.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1018
27.10.21 09:04

@Fajas80 Dneska jsem se o tom bavila s gynekologem a doporučoval mi, abych tu třetí dávku podstoupila půl roku po 2. dávce. To bych měla být na přelomu druhé a třetího trimestru :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
815
27.10.21 09:05

Já nevím, už bych mohla jít s váhám. Mám ještě leidenskou mutaci, která muže byt v těhotenství ke covidu pritezujici okolnost. Hematolozka se kloní spíše radši očkovat a ještě to chci probrat s gynekologem. Covid jsem neměla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.10.21 09:12

Nechala jsem si změřit protilátky, mám je vysoke, tak zatím není důvod přeočkovat.

• Citovat
  • Nahlásit
4171
27.10.21 09:13

Nejsem těhotná, jsem očkovaná dvěma, pracuji ve zdravotnictví a smrtelně vážně uvažuji o třetí dávce.
Ale těhotná bych nešla ani na jednu, při kojení už možná jo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1702
27.10.21 09:24

Ja byla těhotná na druhé dávce, třetí mi vychází někdy v termínu porodu a to už samozřejmě nepujdu. Ale přijde mi fajn, ze mimco dostane protilátky, zpracované tebou, takže svým způsobem podstoupí ockovani také. Takže bych asi klidně na přelomu druhého a třetího trimestru šla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15880
27.10.21 09:26

Kdyz jsi covid mela, tak uvazovat o treti davce je nesmysl. Je uplne zbytecna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54716
27.10.21 09:33

Já to nemám v plánu ani jako netěhotná, a to budu mít za chvilku ten půlrok za sebou. Kombinace prodělaného covidu a dvou dávek mi přijde dostatečná na to, abych se cítila tak, že jsem pro blaho své i společnosti udělala dostatek. Zcela chápu třetí dávku u seniorů a těch, kde je předpoklad, že ta účinnost bude výrazně nižší, ale rvát to plošně do všech bez ohledu na věk, rizikovost a prodělání nemoci mi přijde dost nesmyslné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13563
27.10.21 09:43
@mroe píše:
Pokud jsi Covid mela a mas dokoncene ockovani, treti davku nepotrebujes. Navic jsi mlada.

fakt? I s odstupem od covidu a posledniho ockovani vic nez pul roku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27351
27.10.21 09:50
@Eliška píše:
fakt? I s odstupem od covidu a posledniho ockovani vic nez pul roku?

Ano. Cetla jsem nazor nekolika lekaru(ne tech, kteri odmitaji ockovani), ze hybridni imunita po Covidu a ockovani staci. Na treti davku by meli utikat hlavne starsi lide, kteri byli ockovani mezi prvnimi a kteri ted zase plni nemocnice, protoze jim imunita vyvanula, nebo uz ji nemaji natolik funkcni a tak ockovani nezaucinkovalo dostatecne. Dejme tomu 60+ vsichni a k nim ti, co maji vice chronickych chorob nebo poruchu imunity.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat