Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody
Mgr. Petr Novák
To bude v pohode, me mala takhle vyskocila z postele 3×, pozorujte jestli neni spavi a nezvraci ale bude to urcite ok ![]()
Ach jo dneska jsem maleho (5m) neuhlidala a sklouzl mi z postele…chvilku rev a pak se na me zacal smat ale bylo to zrovna v dobe.kdy chodi spat tak chvilku pospal… Pak uz si az do ted pekne hral sem tam se vztekal jako vzdy a nakonec byl protivny tak jsem ho dala spat… Ale mam o nej strach myslim si ze sjel po nohach a pod nim byl koberec…
![]()
A pak se tvaril jakoby nic… Teda myslim prislo mi najednou kazdy knour divny ![]()