7 měsíční miminko - pád z postele

Napsat příspěvek
Velikost písma:
7.12.16 10:27

To bude v pohode, me mala takhle vyskocila z postele 3×, pozorujte jestli neni spavi a nezvraci ale bude to urcite ok ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26
16.12.16 18:14

Ach jo dneska jsem maleho (5m) neuhlidala a sklouzl mi z postele…chvilku rev a pak se na me zacal smat ale bylo to zrovna v dobe.kdy chodi spat tak chvilku pospal… Pak uz si az do ted pekne hral sem tam se vztekal jako vzdy a nakonec byl protivny tak jsem ho dala spat… Ale mam o nej strach myslim si ze sjel po nohach a pod nim byl koberec… :,( :,( :,(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26
16.12.16 18:20

A pak se tvaril jakoby nic… Teda myslim prislo mi najednou kazdy knour divny :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody

Ikona - Petr Novák

Mgr. Petr Novák