Ahoj, je tu někdo z Karlových Varů...?

1364
15.8.06 13:37

Ahoj, je tu někdo z Karlových Varů...?

Hledám kamarádku, nejlépe z K. Varů. TP září 2006. Ozvěte se. Czakina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2221
17.8.06 02:04

Ahoj

Sice nejsem z Karlových Varů, ale bydlím na Chebsku a do Karlových Varů je to od nás půl hoďky..

Oluska a Martínek

http://tickers.TickerFactory.com/…1bf8/age.png

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1719
17.8.06 02:18

Ahojky, já jsem přímo z KV, ale TP mám až začátkem ledna 2007. Ty to máš za pár… Tak hodně štěstí!!! :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1364
3.9.06 18:52

Lioness - ahoj, omlouvám se, že reaguji až teď, ale dlouho nikdo neodpovídal, tak jsem se dala do řeči s holkama z diskuse září 2006… no tak ty máš to nejlepší teprve před sebou :) já už jsem na rozsypání a čekám to každýn dnem…zrovna včera v noci, respektive dnes časně ráno jsem si užívala pěkné poslíčky :) a co ty jsi OK?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1719
4.9.06 14:32

Ahojky Czakino,

my sice máme termín „až“ v lednu, ale vzhledem k dvojčatům ten termín čekám spíše v prosinci. :wink: Já měla na začátku velké problémy, ale teď už jsem fajn, dá se říct. :wink:

Tak ty už to máš opravdu za pár! Tééda, tak ti přeju hodně štěstí a za pár dní už budeš držet svoji holčičku v náručí! To je krásný. :wink: Moc ti přeju, aby byl porod co nejhladší. Budeš rodit v KV? :wink:

Já podle UTZ ve 20.tt čekám taky zřejmě 2 holčičky, ale Dr. říkal, že to vůbec nemám brát na stopro, tak třeba budeme mít ještě překvápko, protože ve 32.tt už zase asi dvojčata budou propletená do sebe, takže to pohlaví už asi nikdo přesně neurčí. No co, nakupovat budu „neutrálně“, ono se taky nic nestane. (I když pár věcí už mám dorůžova, jedna holčina tam snad bude. :wink: ).

Jinak jsem koukala do fotogalerie Září 2006, tak mám pocit, že tě od vidění určitě znám. :wink: A navíc znám z KV jednu maminu, co bude rodit v říjnu 2006, tak ta to má za pár, skoro jako ty. Ale ty teda z nás nejvíc. :wink:

Tak se měj hezky a když budeš mít chuť, tak písni (třeba i SZ), jak pokračuješ. :wink:

Zatím papa LIO :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1364
6.9.06 11:53

Ahoj Lioness :)

Díky za odpověď…

Jo rodit budu přímo v KV. V rámci těhu kurzíku jsem se byla podívat i na porodním sále. Musím říct, že dojmy byly trošku rozpačité, ale pak stejně asi člověk nevnímá prostředí a vybavení. Možná si zaplatím nadstandard. Uvidíme dle situace.

Co se týče pohlaví: já hned od začátku věděla, že to bude holčička a nikdo mi to nevymluvil. Nakupovala jsem růžové hadříky a manžel se děsil toho, že až nám řeknou, že to je kluk bude muset všechny ty nákupy absolvovat ještě jednou :) ale při posledním ultrazvuku už nám Dr. 100% řekl, že to kávové zrnko je jasné…:)

Včera jsem byla na kontrole a prvním monitoru. Vše dopadlo ok. Hlavička už je prý napresovaná totálně dole a tak mám čekat, že to může být každým dnem. Docela se těším a bojím samozřejmě zároveň. Přeci jen nová neznámá situace… Mám ale moc dobrého doktora a ten mě vždy uklidní. Byla bych ráda kdyby byl u porodu.

Ty čekáš dvojčátka :) napadlo mě to hned jak jsem viděla tvůj metřík. No tak to si to užiješ dvojnásob. Doufám, že ke konci nebudeš to co cítím já cítit dvojnásob, neb to bych ti nepřála …:) pajdám jak Žofre z Angeliky, večer funim když se mám otočit na bok…no radši tě nebudu strašit, ale i tak je to hezké :)

Že bychom se znaly????? No přeci jen Vary jsou malé…

Tak zas někdy pa.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama