Jakého kuchyňského robota mám koupit?

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Maryškajana
Povídálka 18 příspěvků 06.12.17 12:10
Ahojky jaký mám koupit robot

Já uz si prostě nevím rady který nám vybrat jaký je podle vás nejlepší a jaky mi doporučite Rta mezo galaxy nebo Bosch mum 4655
Nebo Bosch mum 48R1 :zed: :zed: hlavně na krémy třená těsta a kynutá

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Alexandraf
Echt Kelišová 7806 příspěvků 5 inzerátů 06.12.17 12:17

:mavam:
Mam tenhle uz roky, dostala jsem ho jako darek a jeste jsem nenasla jedinou chybicku :potlesk: :potlesk:

Maryškajana
Povídálka 18 příspěvků 06.12.17 12:24

A co tento líbí se mi ta nerezka

Maryškajana
Povídálka 18 příspěvků 06.12.17 12:24

A co tento

MisaHanuska
Extra třída :D 10971 příspěvků 06.12.17 12:27

Mám Bosch Mum číslo nevím 5424 a naprostá spokojenost. Peču poměrně často a nemá chybu.

MisaHanuska
Extra třída :D 10971 příspěvků 06.12.17 12:28

Tento

Kejdík
Závislačka 3489 příspěvků 06.12.17 12:32

S těmi co uvádíš nemám zkušenost. Už 6 let mám Kenwood KMX 61. Jede skoro denně. Zadělává krásně i tužší těsta. Dělala jsem hodně chleba, rohlíky. Na krémy taky super. Je to pomocník k nezaplacení. Hodně používám i mlýnek na maso a bubínkové struhadlo.

Maryškajana
Povídálka 18 příspěvků 06.12.17 12:35

Nebo ještě můžu ten

kvmatonka
Kecalka 419 příspěvků 06.12.17 12:47

Za mě určitě ten Bosch - Bosch mum 4655, mám ho doma. Jsem nadmíru spokojená. Těsta kynutá super, krémy, třená těsta. Mlýnek na maso parádička. Akorát co se krouhačů týče, tak tam chybí mezikus. Jeden je moc jemný a druhý zase moc hrubý, ale ten střední se dá dokoupit za cca 250 kč. Tak žádná tragédie. A mixér taky super. :mavam:

Heivka
Závislačka 3252 příspěvků 06.12.17 12:52

@MisaHanuska Tenhle mám taky, jede mi už asi 6-7 let a to každé Vánoce a Velikonoce zpracuje těsto na minimálně 6 vánoček nebo mazanců. Pak tak co 2 měsíce těsto na Pizzu (hodně tuhé kynuté těsto). Mlýnek na maso se v podstatě ještě nezastavil. Co moc nepoužívám je krouhací nástavec, než ho rozebru a vyčistím, tak to menší množství už mám hotové v ruce. A na větší množství, třeba zelí, je zase dost malá mísa, takže uvažuju, že ještě pořídím samostatný krouhač.

MisaHanuska
Extra třída :D 10971 příspěvků 06.12.17 13:00

@Heivka Já zatím teprve dva roky, ale i tak jsem fakt spokojená. Ale zrovna ten mlýnek na maso nás moc nenadchnul, za to krouháme pořád něco :mrgreen: On tohle bude mít asi každý jinak. Já nejvíc používám nástavce na těsta a mixér.

Maryškajana
Povídálka 18 příspěvků 06.12.17 13:02

@kvmatonka a myslite ze ten červený bude stejně dobrý?

kvmatonka
Kecalka 419 příspěvků 06.12.17 13:22

@Maryškajana No myslím, že to bude stejný typ, akorát mísa bude v nerezi. Jen mi prostě nerez na např. kynutá těsta přijde naprosto nevhodná. Je to studené a to kynuté nemá rádo. Ale jinak rozdíl v tom nevidím. Jen ten červený je určený pouze na ty těsta no.

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1647 příspěvků 1 inzerát 06.12.17 14:06

My máme doma také robota Bosh cca. 2 roky, ale naprosto mě uchvátily roboty Kenwood. Koupili jsme ho pár měsíců zpátky mé mamce a hned bych měnila :lol: Stál okolo 6 tis., tedy je to ten jeden z levnějších, ale nemá chybu.

MisaHanuska
Extra třída :D 10971 příspěvků 06.12.17 14:11

@Terezxx V čem vidíš zásadní rozdíl?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se synů nejspíš nedočká. V Montrealu jsem šťastná! vzkazuje Lucie

Na ledě se mu daří, přesto ale hokejista Tomáš Plekanec stále nemá příliš... číst dále >

Vrať se do školní lavice, ty analfabetko, schytala to „kazatelka“ Geislerová

Herečka Aňa Geislerová (42) se velmi ochotně a ráda vyjadřuje k politické... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >