Alliexpress omezení?

65
1.11.19 13:38

Alliexpress omezení?

Dobrý den, je prosím na aliexpressu nějaké finanční omezení, aby zbozi, ktere objednam nepodléhalo clu nebo jak to je? Chci objednat hračky max do výše 2500 kč, tak nevim jestli to může být 1 objednavka Nebo rozdělit na více? Budu objednávat poprvé, děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1996
1.11.19 13:41
@JaanaT píše:
Dobrý den, je prosím na aliexpressu nějaké finanční omezení, aby zbozi, ktere objednam nepodléhalo clu nebo jak to je? Chci objednat hračky max do výše 2500 kč, tak nevim jestli to může být 1 objednavka Nebo rozdělit na více? Budu objednávat poprvé, děkuju

A uvedomujes si, ze ty hracky mohou byt zdravotne zavadne? Karcinogenni latky atd atd..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2843
1.11.19 13:47

Volne na netu k dohledani vse, ohledne nakupu na Ali

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
333
1.11.19 13:48

@astoret rozumis psanymu textu?? Pani se nepta na karcinogenni latky, ale na clo :roll: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9023
1.11.19 13:53

@JaanaT Ano, do hodnoty 22€ je vse osvobozeno od cla a DPH. Takze ti to volne prijde. Vse od 22€ do 150€ je osvobozeno od cla a plati se jen DPH, zbozi nad 150€ uz podleha clu (pokud neni sazba 0%) i DPH. Do teto hodnoty se pocita i dopravne.
Pozor u zasilek nad 22€ te bude asi zastupovat Ceska posta a ta to nedela zadarmo. Cenik najdes na strankach posty.

Doporucuji objednavat jednotlive po malych zasilkach.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
187
1.11.19 13:55
@astoret píše:
A uvedomujes si, ze ty hracky mohou byt zdravotne zavadne? Karcinogenni latky atd atd..

Taky jsem tam malymu objednala plyšáka a co :roll: to ze se neco vyrábí v Číně jeste nutne neznamená, ze to musí byt spatne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11224
1.11.19 13:56
@JaanaT píše:
Dobrý den, je prosím na aliexpressu nějaké finanční omezení, aby zbozi, ktere objednam nepodléhalo clu nebo jak to je? Chci objednat hračky max do výše 2500 kč, tak nevim jestli to může být 1 objednavka Nebo rozdělit na více? Budu objednávat poprvé, děkuju

Já jen dodám, že jestli to máte v plánu pod stromeček. Tak bych se úplně nespoléhala, že to dorazí v čas

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4946
1.11.19 17:30
@astoret píše:
A uvedomujes si, ze ty hracky mohou byt zdravotne zavadne? Karcinogenni latky atd atd..

Ty jsi dobrej cvok…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
497
1.11.19 17:40

Já jsem objednávala lego za 650 Kč a daň jsem neplatila :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11224
1.11.19 18:36

@korneli
Měla jsi štěstí, že tě nechytili.
Ono je to o štěstí, někdy to projde, někdy platíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1996
2.11.19 06:37

@Lily-en @jannina1 tak jsou to vase deti, vyrobky proste nejsou nikym kontrolovane, vyrobky obsahuji velke mnozstvi ftalatu, plno zazatane chemie, sypky melanin, bezpecnost zadna, kor u malych deti, casto odpadajici male castecky.. Staci se kouknout na testy techto hracek, zadna neprosla, je to stejny jako u vietnamcu, ty vyrobky proste neprojdou a jsou zavadne.. Ale tak co, mate rady sve deti, ze jim chcete doprat hracky, ale ne tolik, abyste nekupovaly zdravotne nezavadne? :nevim: tak jsou to vase deti, ja jen chtela upozornit zakladatelku, zda si to uvedomuje, ze ty vyrobky jsou takove, barvy plne chemikalii, plastove hracky, hlavne pro deti, co jsou jeste male a strkaji to do pusy.. Ale tak je to prece levne, ze..kdyz se kouknete treba na Rapex ci jine stranky, kam se davaji vyrobky, ktere neprosly testy, trebavhracka, jtera mela 400× vic ftalatu nez je povoleny limit, prevazna vetsina je z ciny. Na aliexpress se casto i dostavaji hracky, ktere vubec neprosly testy a nesmi se tak prodavat atd.. Ale jsou to jen deti, o nic nejde.. 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
187
2.11.19 08:07
@astoret píše:
@Lily-en @jannina1 tak jsou to vase deti, vyrobky proste nejsou nikym kontrolovane, vyrobky obsahuji velke mnozstvi ftalatu, plno zazatane chemie, sypky melanin, bezpecnost zadna, kor u malych deti, casto odpadajici male castecky.. Staci se kouknout na testy techto hracek, zadna neprosla, je to stejny jako u vietnamcu, ty vyrobky proste neprojdou a jsou zavadne.. Ale tak co, mate rady sve deti, ze jim chcete doprat hracky, ale ne tolik, abyste nekupovaly zdravotne nezavadne? :nevim: tak jsou to vase deti, ja jen chtela upozornit zakladatelku, zda si to uvedomuje, ze ty vyrobky jsou takove, barvy plne chemikalii, plastove hracky, hlavne pro deti, co jsou jeste male a strkaji to do pusy.. Ale tak je to prece levne, ze..kdyz se kouknete treba na Rapex ci jine stranky, kam se davaji vyrobky, ktere neprosly testy, trebavhracka, jtera mela 400× vic ftalatu nez je povoleny limit, prevazna vetsina je z ciny. Na aliexpress se casto i dostavaji hracky, ktere vubec neprosly testy a nesmi se tak prodavat atd.. Ale jsou to jen deti, o nic nejde.. 8)

Nechte si tu ironii a odpovidejte k tématu. :mavam: můj syn se určite dozije mnoha let ve zdraví i s tím plysakem z aliexpressu který tady v ČR prodávají české e-shopy také :pankac: odkud asi :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1996
2.11.19 08:10

@Lily-en tak když nakupujete přes neověřené eshopy a nekupujete hračky, které mají certifikát..je to vaše dítě, ne moje, dělejte si co chcete, já jsem jen chtěla upozornit, kdybyste to třeba nevěděla, ale víte a přesto kupujete, děti na prvním místě, že 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
187
2.11.19 08:33
@astoret píše:
@Lily-en tak když nakupujete přes neověřené eshopy a nekupujete hračky, které mají certifikát..je to vaše dítě, ne moje, dělejte si co chcete, já jsem jen chtěla upozornit, kdybyste to třeba nevěděla, ale víte a přesto kupujete, děti na prvním místě, že 8)

Neprehanejte, vyšší sance je ze vás někde srazí auto, než ze se vám neco stane kvůli hracce z aliexpressu :)
Muzu vás ujistit, ze můj syn je rozhodne na prvním místě. Nestrada, je zdravý a je velmi spokojený. :)
Zakladatelka se neptala na závadnost, toto vůbec není předmětem diskuze. Závadné hračky koupíte v českém obchodě stejne jako na aliexpressu. Ma zkusenost to potvrzuje. Dokonce ve velkém mezinárodním obchodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama