Anketa pro muže - způsob porodu

46902
12.9.19 11:09

ANKETA PRO MUZE

zeny versus pohledzdruhestrany

Vyzývám muze k vyjadreni se ohledne tematu porodu vasi soucasne pripadne budouci partnerky.

Nakolik je zpusob porodu..prirozený nebo císařský řez.. pro vas duležitý?

Potrebujete si toto ujasnit v zacatcich vztahu pripadne než se rozhodnete pro dite?

Pokud se s partnerkou neshodnete znamenalo by to konec vztahu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

116
12.9.19 11:14

Způsob porodu je mi jedno. Rozhodnutí jak to bude rodička chtít provést je jen na ní a já ho respektuji.

Tímto jsem odpověděl i na další otázky. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1540
12.9.19 11:15

Pro chlapa je tohle snad uplne nepodstatna vec a pokud to nekdo resi, tak je podle me idiot. Jediny co je dulezity, aby zena byla spokojena a vsechno dobre dopadlo. Chlap nerodi a nema do toho vubec co kecat, nebo me by to jako chlapa v zivote nenapadlo. A jeste do resit v zacatcich vztahu :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
152
12.9.19 11:17

Vím, že je to pro chlapy, ale zeptat se mě chlap v začátku vztahu, jak si představuju porod, tak zdrhám, tak rychle, že se zastavím až v sousedním městě :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3935
12.9.19 11:20

Tak pokud vim, zena si nemuze predem zvolit, ze porod probehne rovnou cisarem aniz by byly komplikace a nesel predtim pokus o porod standartni cestou, nebo se pletu?
Ne, neni to nic do ceho bych mohl a ani chtel mluvit. Tohle nechavam vzdy na ni a doktorech. Na muj vztah to nemelo a nebude mit zadny vliv ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46902
12.9.19 11:21

Dekuji a pro doplneni pridavam odkaz na diskuzi, ktera mne k tomu privedla

https://www.emimino.cz/…ankovani/21/?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.9.19 11:23
@Chytrak píše:
Tak pokud vim, zena si nemuze predem zvolit, ze porod probehne rovnou cisarem aniz by byly komplikace a nesel predtim pokus o porod standartni cestou, nebo se pletu?
Ne, neni to nic do ceho bych mohl a ani chtel mluvit. Tohle nechavam vzdy na ni a doktorech. Na muj vztah to nemelo a nebude mit zadny vliv ;)

Dneska si už tak trochu zvolit může, pokud si to zařídí a má na případné úplatky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2098
12.9.19 11:28

Na začátku vztahu jsem o porodu opravdu nepřemýšlel :-)
Po zkušenostech z přítomnosti u dvou porodů mám názor, že bych jinde než v porodnici absolvovat porod nechtěl, ve všem ostatním a způsobu bych to nechal na partnerce.
Nicméně po velmi špatném chování porodní lékařky u druhého porodu v Krči jsem velký zastánce porodních domů, dul, asistentek a domácích porodů…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2355
12.9.19 11:32

Kristova noho. Ježišimarja. Proboha. No k…a. Snad co řeknou doktoři ne a co pro ni bude nejlepší? Co to je k…a za dotaz? Porod doma? Snad jen pro šílence.

Císařák, přirozený, pod vodou, ve žhavé lávě?

Když to aspoň trochu jde, tak v nemocnici dle doporučení lékaře. Tyhle alternativky mi můžou políbit víte co. :pocitac:

Příspěvek upraven 12.09.19 v 11:35

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1541
12.9.19 11:34

@Lexter Mrknete na odkaz do puvodni diskuse…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46902
12.9.19 11:37

@Lexter

ok, tak to jeste upravim…kdyby chtela z osobnich duvodu…strach..bolest, postava jen cisare a o prirozeny se nechtela ani pokusit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2355
12.9.19 11:37
@Helca83 píše:
@Lexter Mrknete na odkaz do puvodni diskuse…

Cisařský řez na přání prvorodičky… O svém těle rozhodujeme samy, o svém dítěti taky. UF. Těžká otázka. Osobně jsem silně proti, ale nikomu to rozkazovat nemohu. Proti jsem proto, že málokterá rodička je doktorkou a i kdyby byla, bude silně ovlivněna hormony a emocemi. Ošetřující doktor zpravidla ne a umí se rozhodnout s chladnou hlavou co je pro ni i dítě nejlepší.

Příspěvek upraven 12.09.19 v 11:43

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2355
12.9.19 11:40
@Venetia píše: to jeste upravim…kdyby chtela z osobnich duvodu…strach..bolest, postava jen cisare a o prirozeny se nechtela ani pokusit?

Musela by být DOKONALE poučena o rizicích a případnou operaci (NE NUTNOU) si zaplatit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24200
12.9.19 11:42

Tak já nejsem doktor, nemám na to vzdělání. Takže do toho nemám co kecat. Když doktor posoudí že je nutný císařský řez, tak to tak bude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.9.19 11:44
@Lexter píše:
Musela by být DOKONALE poučena o rizicích a případnou operaci (NE NUTNOU) si zaplatit.

Takže partnerce bys ho byl ochoten zaplatit, kdyby ho opravdu chtěla?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama