Autoškola - nezvládla jsem ani 2. zkoušky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Monikabelska
Povídálka 11 příspěvků 22.07.19 12:20
Autoskola-nezvladla jsem ani 2.zkousky

Ahoj holky, minulý týden jsem nezvládla ani druhé zkoušky z jízd v autoškole. Problém je takový, při prvních zkouškách jsem se nerozhodla na 20let nefungujícím železničním přejezdu. U druhych jsem jela více jak 20km/h vedle zaparkovaných aut na normální cestě. A v křižovatce jsem najela na plnou čáru levým předním kolem…nepocitaj to že jsem jela celou dobu max 30km/h na dvojku protože jsem měla strach přeřadit a rozjet to. Uznávám. Ale učitel mi řekl že mě k 3zkouskam nepřihlásí, protože mám od komisaře nařízené jízdy. Dobře, vezmu si to jsem za to ráda, ale proc se pořád nic neděje. Když se ho zeptám kdy začneme teda jezdit řekne že nemá teď čas. A že mám počítat s tím že to bude nyní dražší. Ale proč když má jasně dané ceny jízd na víc, a cenu při zkouškách taky. A na pokolikáté jste daly vy zkoušky?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Uživatel je onlinevokishka
Neúnavná pisatelka 15268 příspěvků 22.07.19 12:22

To je divné. To není klasická autoškola? Jízdy přece může dělat i jiný instruktor. Dcera dala na 3.pokus. A žádné jízdy navíc neměla.

Aradhell
Ukecaná baba ;) 1189 příspěvků 22.07.19 12:25

A není právě chyba jezdit celou dobu třicet na dvojku? to se nedivím, že neprojde… mě kdysi od prvního pokusu vyrazili za rozjíždění se u přechodu po pouštění chodce když ještě chodec nebyl oběma nohama na chodníku a za jízdu moc blízko vpravo u zaparkovaných aut, na druhý pokus to klaplo

arinecka
Kelišová 6735 příspěvků 22.07.19 12:27

@Monikabelska Tak pokud máš od komisaře nařízené jízdy, tak je budeš muset asi odjezdit a pak další zkouška. Nikde jsem to tedy neslyšela, že bykomisař jízdy nařídil, to bys měla chtít ty sama abys vychytala co ti nejde. Jiný instruktor tam není? Tenhle by si na tebe udělat čas ale měl, máš to zaplacený :nevim:

Popokatepetla
Závislačka 3475 příspěvků 22.07.19 12:28
@Monikabelska píše:
Ahoj holky, minulý týden jsem nezvládla ani druhé zkoušky z jízd v autoškole. Problém je takový, při prvních zkouškách jsem se nerozhodla na 20let nefungujícím železničním přejezdu. U druhych jsem jela více jak 20km/h vedle zaparkovaných aut na normální cestě.A v křižovatce jsem najela na plnou čáru levým předním kolem…nepocitaj to že jsem jela celou dobu max 30km/h na dvojku protože jsem měla strach přeřadit a rozjet to. Uznávám. Ale učitel mi řekl že mě k 3zkouskam nepřihlásí, protože mám od komisaře nařízené jízdy. Dobře, vezmu si to jsem za to ráda, ale proc se pořád nic neděje. Když se ho zeptám kdy začneme teda jezdit řekne že nemá teď čas. A že mám počítat s tím že to bude nyní dražší. Ale proč když má jasně dané ceny jízd na víc, a cenu při zkouškách taky. A na pokolikáté jste daly vy zkoušky?

Nějak nechápu ten přestupek tady??
No a jinak - zkusit se domluvit v jiné autoškole? Vysvětlit situaci, říct, že bys potřebovala jízdy navíc a pak závěrečné zkoušky?

Monikabelska
Povídálka 11 příspěvků 22.07.19 12:29

@vokishka právě je to normální autoškola, do teď byla bez problémů, měla jsem jiného pana učitele který semnou jezdil, ale teď semnou má jezdit přímo majitel autoškoly. naridil to komisař u zkoušek. plus ty jízdy na víc které musí být zapsány že je mám udělané. Při představě že jim akorad dám za jízdy na víc 3000kc a přistavení auta a úřadu. Uvažuju že to radši vzdám…

movahu
Ukecaná baba ;) 1336 příspěvků 22.07.19 12:30

@Monikabelska ja teda nevim, ale jet celou dobu 30km/h na dvojku, tak bych te vyrazila taky :mrgreen: nemyslim to spatne, ale kdyz neni duvod jet takhle pomalu, tak proc brzdit provoz? Kazdopadne bych asi zkusila jinou autoskolu, kdyz na tebe instruktor nema cas a chce vic penez nez co ma bezne uvedene. Rozhodne ale pokud se bojis a jedes extremne pomalu, tak bych si dalsi jizdy urcite dokoupila uz pro tvuj klid :) ja udelala ridicak napoprve, ale pak 7 let neridila a delala jsem si potom kondicni jizdy, abych ziskala jistotu, ze to vazne zvladnu sama za volantem :)

Monikabelska
Povídálka 11 příspěvků 22.07.19 12:31

@Aradhell právě že jsem si měla přeřadit na tu trojku to vím. jizda byla plná strachu ale pokazilo mi to hlavně ta plná čára. teda měla jste štěstí.

Cenarius
Ukecaná baba ;) 1005 příspěvků 22.07.19 12:31

Tak si asi mysli, ze mate vetsi rezervy a delate hodne chyb na to, aby vam ridicak dali. Na ridicak neni zadne automaticke pravo a podle toho co clovek potka za exoty na silnici by to melo byt jeste prisnejsi. Viz moje posledni zkusenost, kdy se jedna pani otacela v neprehledne zatacce na uzke silnici, misto aby jela kus dal a v pohode se bezpecne otocila a jeste na me cosi hulaka, kdyz jsem na ni troubil, jelikoz jsem do ni malem narazil do kravy blbe.

Monikabelska
Povídálka 11 příspěvků 22.07.19 12:33

@arinecka taky jsem se to nikde nedocetla. Ale mně to nevadí. J n nechápu to zdražení a ten nezájem učitele (majitele autoškoly) že vlastně mne odflakne, položí telefon a ještě mi to ani nevysvětlí. A to s ním mám jezdit? Už toho se bojím..asi vážně vyměním autoškolu.

movahu
Ukecaná baba ;) 1336 příspěvků 22.07.19 12:35
@Monikabelska píše:
@Aradhell právě že jsem si měla přeřadit na tu trojku to vím. jizda byla plná strachu ale pokazilo mi to hlavně ta plná čára. teda měla jste štěstí.

Ja teda nejak nechapu jak jsi v krizovatce prejela plnou caru :nevim: ale podle me ti to spia nedali z celkove jizdy, asi mas jeste urcite rezervy na kterych je potreba zapracovat, abys pak mohla samostatne ridit :) hlavne se zbavit strachu, nerikam jezdit stylem, ze nemas strach a nemuze se ti nic stat, ale jet uplne vyklepana taky neni dobre :kytka:

arinecka
Kelišová 6735 příspěvků 22.07.19 12:39

@Monikabelska To asi bude nejlepší, z těch jízd, co popisuješ to vypadá, že tě toho moc nenaučil, když se bojíš z dvojky dát trojku, tohle bys měla zvládat levou zadní, když jdeš k závěrečkám :nevim: Co to je za autoškolu? Snad sis to zaplatila, tak tě má všechno naučit, to že nic pak neumíš a bojíš se, je i jeho vizitka.

P4ja
Extra třída :D 10595 příspěvků 22.07.19 12:42
@Monikabelska píše:
@arinecka taky jsem se to nikde nedocetla. Ale mně to nevadí. J n nechápu to zdražení a ten nezájem učitele (majitele autoškoly) že vlastně mne odflakne, položí telefon a ještě mi to ani nevysvětlí. A to s ním mám jezdit? Už toho se bojím..asi vážně vyměním autoškolu.

Hele, ty věci, co popisuješ asi opravdu na papíry nejsou. Lepší se to pořádně naučit. Resp. dostat základy než někoho potom přejet a nebo tak.

Jinak s instruktorem tě chápu. Já měla problém s tím svým. Vlastně ani nevím, jak jsem dala jízdy. A musím říct, že mě řízení dlouho strašilo. Že jsem postupně začínala v automatu a fakt mně dlouho trvalo než si to sedlo. Ale teď mě to fakt baví a funguju.

Takže jestli ti to pomůže, tak zkus jinou autoškolu, ale nevím, jak se a propadlíka budou tvářit. A aby sis pomohla.

Agusaguss
Stálice 82 příspěvků 22.07.19 12:42

Ze se boji asi tezko ovlivni instruktor

Martha03
Ukecaná baba ;) 1465 příspěvků 22.07.19 12:44

Myslím také, že to bylo spíš celkovým dojmem z jízdy. Strach za volant nepatří, stres při zkouškách se dá tolerovat, ale musíš si uvědomit, že tím, že ti ty papíry dají tě pouští do provozu. Tím, že budeš jezdit jak šnek na lexaurinu a vyklepana nejsi zrovna matros na ostrý provoz. Jinak našla bych si jinou autoškolu když tě stresuje už představa s kým budeš jezdit. Papíry jsem udělala na poprvé, ale já jezdila už předtím tak klasicky táta, děda učili v piskovne i parking plus obsluha staršího traktoru, takže jsem si šla jen pro papír.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama