Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Tatínku
chci vám napsat nějakou zmínku.
Já vám svoji lásku chci dát jen
a není to jen pouhí sen.
Nechovám se jak jen mám
a proto vám teť slib jen dám.
Hodná ja už budu
za váma ráda domu pujdu.
Jste jediný které mám
svojí lásku ja vám dám. ![]()
@Pleo píše:
Poradíte prosím nějakou básničku pro tatínka, která se nevztahuje pouze ke dni otců?
Na webu se mi nedaří najít.
Děkuji.
A co třeba tahle :
Táto ty jsi ten nejlepší,
možná se mi tím přilepší.
Narodil si se jako velký a silný chlap,
tak asi proto máš tak velký hlad.
To že jsi hodný,
nemůže však znamenat, že si na tebe můžu dovolovat.
TATI MÁM TĚ MOC RÁDA
@niki00 píše:
Tatínku
chci vám napsat nějakou zmínku.
Já vám svoji lásku chci dát jen
a není to jen pouhí sen.
Nechovám se jak jen mám
a proto vám teť slib jen dám.
Hodná ja už budu
za váma ráda domu pujdu.
Jste jediný které mám
svojí lásku ja vám dám.
Ahojky. Můžu poprosit o nějakou básničku pro tatínka k narozeninám? Bude to říkat tříletá a já samozřejmě s ní:-) Nic vhodného se mi nedaří najít. Děkuji:-)
@Saintpaulia A koli je mu let? Nebo třeba nějaký jeho koníček? Mně zatím napadá jen veršík: Ty náš milý tatínku, neutop se ve vínku, ale od tříleté by to asi moc nesedělo ![]()
@Amys
tak to je dobrý ![]()
Bude mu tuším 38…koníčky moc nevím protože se s tatínkem moc nevídám znám spíše maminku…já jsem jen hlídací teta
ale určitě to bude sport ![]()
@Saintpaulia Aha, tak to chce něco obecnějšího. Mně zlobí počítač, tak to zkusím nějak na papíře, ale obávám se, že to sem hodím až zítra, až manžel něco s tím kompem udělá, tak snad to stačí?
Rozbil se nám počítač, tak jdu napsat z mobilu. Nevymyslela jsem nic světoborného, ale snad to bude stačit a malá to zvládne.
Ty můj milý tatínku
Běžím ti dát pusinku
Ve tvůj velký den
Hodně štěstí, zdraví, lásky
Chci ti popřát jen
@Saintpaulia Snažila jsem se o něco hodně jednoduchého, aby měla šanci to aspoň trošku přeříkat, tak pak dej vědět, jak to dopadlo ![]()
Prosím Prosím já nemohu nikde najít básničku pro mého nevlastního otce pomohli byste mi děkuji
![]()
Ahoj holky, koukam ze tu ma spousta z vas basnicke strevo. Nevim zda to stihnu ale zitra bych rada s dcerkou napsala basnicku pro tatinka stim jak ho ma rada a stim ze cekame druheho prcka…nezkusite stim nekdo neco?
moc moc dekuji ![]()
@Saricat píše:
Tatínku milý,
známe se chvíli,
jsem ještě malá,
oč bych však stála
je nebýt sama
jediná malá,
víc poví máma![]()
Já jsem někdy vůbec střevo, moje nejlepší je:
Rybou je smrdící
drápy má smrtící
uši má špičaté
je to mé Micaté