Básnička pro tatínka

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1
21.7.12 13:49

Tatínku
chci vám napsat nějakou zmínku.
Já vám svoji lásku chci dát jen
a není to jen pouhí sen.
Nechovám se jak jen mám
a proto vám teť slib jen dám.
Hodná ja už budu
za váma ráda domu pujdu.
Jste jediný které mám
svojí lásku ja vám dám. :x

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
KAMIKULE
19.11.12 17:44

básen pro tátu

@Pleo píše:
Poradíte prosím nějakou básničku pro tatínka, která se nevztahuje pouze ke dni otců?
Na webu se mi nedaří najít.
Děkuji.

A co třeba tahle :
Táto ty jsi ten nejlepší,
možná se mi tím přilepší.
Narodil si se jako velký a silný chlap,
tak asi proto máš tak velký hlad.
To že jsi hodný,
nemůže však znamenat, že si na tebe můžu dovolovat.
TATI MÁM TĚ MOC RÁDA

  • Citovat
  • Upravit
1185
9.3.13 18:22
@niki00 píše:
Tatínku
chci vám napsat nějakou zmínku.
Já vám svoji lásku chci dát jen
a není to jen pouhí sen.
Nechovám se jak jen mám
a proto vám teť slib jen dám.
Hodná ja už budu
za váma ráda domu pujdu.
Jste jediný které mám
svojí lásku ja vám dám. :x
8o 8o 8o
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
863
31.10.13 09:05

Ahojky. Můžu poprosit o nějakou básničku pro tatínka k narozeninám? Bude to říkat tříletá a já samozřejmě s ní:-) Nic vhodného se mi nedaří najít. Děkuji:-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20777
31.10.13 09:15

@Saintpaulia A koli je mu let? Nebo třeba nějaký jeho koníček? Mně zatím napadá jen veršík: Ty náš milý tatínku, neutop se ve vínku, ale od tříleté by to asi moc nesedělo :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
863
31.10.13 12:40

@Amys :-D tak to je dobrý :-D
Bude mu tuším 38…koníčky moc nevím protože se s tatínkem moc nevídám znám spíše maminku…já jsem jen hlídací teta :-) ale určitě to bude sport :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20777
31.10.13 13:41

@Saintpaulia Aha, tak to chce něco obecnějšího. Mně zlobí počítač, tak to zkusím nějak na papíře, ale obávám se, že to sem hodím až zítra, až manžel něco s tím kompem udělá, tak snad to stačí?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20777
1.11.13 18:49

Rozbil se nám počítač, tak jdu napsat z mobilu. Nevymyslela jsem nic světoborného, ale snad to bude stačit a malá to zvládne.

Ty můj milý tatínku
Běžím ti dát pusinku
Ve tvůj velký den
Hodně štěstí, zdraví, lásky
Chci ti popřát jen

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
863
1.11.13 19:45

@Amys Děkuji moc :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20777
1.11.13 20:31

@Saintpaulia Snažila jsem se o něco hodně jednoduchého, aby měla šanci to aspoň trošku přeříkat, tak pak dej vědět, jak to dopadlo :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
863
2.11.13 23:05

@Amys Určitě to zvládne :) Jsi moc hodná ještě jednou děkuji :*

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1
23.12.13 09:00

Prosím Prosím já nemohu nikde najít básničku pro mého nevlastního otce pomohli byste mi děkuji :) :* :* :* :* :* :* :* :-O :-O :-O :-O :-O :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :andel: :andel: :andel: :andel: :D :D :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1655
6.2.14 21:32

Ahoj holky, koukam ze tu ma spousta z vas basnicke strevo. Nevim zda to stihnu ale zitra bych rada s dcerkou napsala basnicku pro tatinka stim jak ho ma rada a stim ze cekame druheho prcka…nezkusite stim nekdo neco?
moc moc dekuji :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1224
6.2.14 21:39
@Saricat píše:
Tatínku milý,
známe se chvíli,
jsem ještě malá,
oč bych však stála
je nebýt sama
jediná malá,
víc poví máma :kytka: :palec:
:oops:
Já jsem někdy vůbec střevo, moje nejlepší je:
Rybou je smrdící
drápy má smrtící
uši má špičaté
je to mé Micaté :twisted:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2760
6.2.14 21:56

@Saricat :potlesk: :potlesk: hodně dobré :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Lékařský kufřík

  • (4.8) + 19 recenzí

Linkimals Mluvící lama

  • (4.8) + 18 recenzí

Pokladna

  • (4.8) + 15 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová