Batole asi snědlo kousek drůběží kosti

24.11.15 17:10

batole asi snedlo kousek drubezi kosti

Zdravim, mala 1,5roku mi ted nepovsimnuta stahla z talire kost z kureciho kridylka a nez jsem si vsimla tak ten jeden konec stolickama rozkousala. Z pusy jsem ji vytahla dva kousky jeden mekky kulaty ale druhy pekne spicaty ostry. Ted se klepu jestli nejaky ostry kousek spolkla co ji to muze udelat. Nema nekdo zkusenosti? Dala jsem ji jist chleba, pry obaluje, muzu udelat jeste neco? Zkusila jsem to slozit jako puzzle a snad teda spolkla jen tu drolivou cast kloubku, ale co kdyz ne..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1800
24.11.15 17:15

Nestane se vůbec nic, kyselina v žaludku ostré části naleptá a ohladí. Průšvih by byl, kdyby se to zapíchlo třeba v hltanu, v jícnu, ale to by si stěžovala na bolest krku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
zoy
1498
24.11.15 17:15

Tak můžeš jet na pohotovost (pokud se opravdu bojíš). Kost by měla být vidět na RTG.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
zoy
1498
24.11.15 17:16

Ale jak píše Jahru, pokud jí nic není, tak se s největší pravděpodobností vůbec nic nestane.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1800
24.11.15 17:20

@zoy pokud to byl pidi kousíček, tak na rentgenu vidět nebude. To by musela spolknout celou kost :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.11.15 17:21

Moc diky. Je uplne v pohode, vysmata a radi v postylce. To by byla asi mrzuta kdyby se to zapichlo hned. Tak dekuju moc, jsem klidnejsi…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama