Bazální teplota několik dní po sobě 36,2°C

Napsat příspěvek
Velikost písma:
17
29.7.15 12:51

@Soffii No, vypadá to fakt asi na to, že neproběhla ovulace… Kolikátý den cyklu teď máš? Může to být mj. i nedostatečnou funkcí žlutého tělíska. A Tvé předchozí cykly byly úplně v pořádku? Tak nějak mi z toho vyznívá, že úplně ne… Předpokládám (i z toho, že teplota je tak nízko), že těhotná být asi nemůžeš, že?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
114
30.7.15 19:11

@NaProTech ted jsem 51 DC. Asi to byl vazne anovulak. Ted jen doufam ze zase naskocim do,,spravneho rezimu'' :lol: tehotna nejsem, testy negativni a hlavne ta nizka teplota. Stejnou teplotu 36,2 jsem mela 12 dni!!! ale ted uz 3. den teplota vyskocila na 36,6 a to v dobe kdy by byla ovulace (kdyby byla MS v terminu a jela bych normalni cyklus).Mivam ji az 19-20 DC. Jine priznaky ovu nemivam, tak jen muzu doufat ze to zase pojede jak ma…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11
13.8.25 09:22

Ahoj jdu za vámi s prosbou bazální teplota se mi od ovulace mám pořád 36,8 mám 3 dny do menstruace jsem 10 den po ovulaci …budu rada za váš názor děkuji :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová