Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Soffii No, vypadá to fakt asi na to, že neproběhla ovulace… Kolikátý den cyklu teď máš? Může to být mj. i nedostatečnou funkcí žlutého tělíska. A Tvé předchozí cykly byly úplně v pořádku? Tak nějak mi z toho vyznívá, že úplně ne… Předpokládám (i z toho, že teplota je tak nízko), že těhotná být asi nemůžeš, že?
@NaProTech ted jsem 51 DC. Asi to byl vazne anovulak. Ted jen doufam ze zase naskocim do,,spravneho rezimu''
tehotna nejsem, testy negativni a hlavne ta nizka teplota. Stejnou teplotu 36,2 jsem mela 12 dni!!! ale ted uz 3. den teplota vyskocila na 36,6 a to v dobe kdy by byla ovulace (kdyby byla MS v terminu a jela bych normalni cyklus).Mivam ji az 19-20 DC. Jine priznaky ovu nemivam, tak jen muzu doufat ze to zase pojede jak ma…
Ahoj jdu za vámi s prosbou bazální teplota se mi od ovulace mám pořád 36,8 mám 3 dny do menstruace jsem 10 den po ovulaci …budu rada za váš názor děkuji ![]()