Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Zdravím, sem Mistr chutí a vím co chutná dobře a co je hnusné 👍 po pár letech sem si řekl, že ochutnám bersi ty lupínky nebo co to je kura
a chutná to jako zubař. Jaký na to máte názor vy?
Zubaře jsem dlouho v puse neměl, ale Bersi jsem kdysi ochutnal a nebylo to špatné.
Kdysi jsem mela s příchuti uheráku a dalo se to jíst..jak chutná zubař netuším, žádného jsem nejedla….
@Rotha mám zubařku a předtím starého zubaře. Nevím jak chutná zubař ![]()
Ale, jo jsou hnusný.
@vokishka píše: Více
Nene dcero, nechtělo se mi, copak už ti tu chybím? ![]()
@vokishka píše: Více
Ale chyběl dcero, po nocích brečís když sem tu nebyl ![]()