Biologický bratr adoptivní sestry v pátrání policie CR alimenty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.19 13:27
Biologický bratr adoptivní sestry v pátrání policie CR alimenty

Ahoj holky ( nebo kdokoliv kdo může poradit)
Moje adoptivní sestřička vždycky toužila poznat své biologické sourozence. Nedávno našla bratra. Nejdřív jsem měla obrovskou radost, protože vím jak moc si to přála. Ale poslední dobou začínám pochybovat, že to bylo šťastné rozhodnutí.
Z mého pohledu je to neuvěřitelný manipulator a lhář. Během dvou měsíců ji zničil 14ti lety vztah s přítelem, kde do té doby bylo vše v pořádku. Rozhadl prakticky celou rodinu, ted ji chce odvézt přes půl republiky a dál ji ultimátum s tím, že buď pojede s ním. Nebo může zůstat doma, ale v tom případě ji přeje hodně štěstí do života, ale pak ukončí vše co mezi nimi bylo a už se neuvidí… o víkendu ji předhodil, kolik už do ní vrazil penez, ale že se nebojí, protože až bude u něj, tak mu vše vrátí ( přitom se jednalo hlavně o dárky o které si samozřejmě nerikala).
Ona je teď hrozně zmatená, chce se s ním dál vidat, bojí se ho ztratí, když ho tak dlouho hledala…

Ale trochu k dotazu… ten bratr je v hledání policie české republiky. Tvrdí, že kvůli alimentům, které pozapomněl platit a ani nevěděl, že tam je… prý okamžitě, jak mu to sestra řekla (asi měsíc a pul) je uhradil a vše je v pořádku a už řádně platí. Je možné že by i po takové době byl pořád vedený v evidenci, že se po něm patra?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
pikola
Neúnavná pisatelka 19874 příspěvků 15.01.19 13:30

Nejela bych ani omylem, už proto, že jí vydírá že se s ní pak vídat nebude. Kam s ním má jet a na jak dlouho? Kolik jí je?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.19 13:36

Nerada bych uváděla konkrétní údaje… chce si ji přestěhovat k sobě. V patrani je uvedeno bydliste uplne jinde, prestehovat si ji chce taky uplne jinam, na té adrese není vedený ani přechodně.. Je dospělá, teoreticky může cokoliv. Ale je hodně naivní a snadněji ovlivnitelna. Vůbec si neuvědomuje jak s ní jedna. Prý ji dal na výběr a k ničemu ji nenutí… Ale takový výběr, opravdu? Bohužel si to nepřipouští :nevim: . Je to těžké. Spíš bych ráda věděla, zda se to dá uhrát na to že v pátrání není bezdůvodně…

Monchichik
Kelišová 6494 příspěvků 15.01.19 13:38
@Anonymní píše:
Nerada bych uváděla konkrétní údaje… chce si ji přestěhovat k sobě. V patrani je uvedeno bydliste uplne jinde, prestehovat si ji chce taky uplne jinam, na té adrese není vedený ani přechodně.. Je dospělá, teoreticky může cokoliv. Ale je hodně naivní a snadněji ovlivnitelna. Vůbec si neuvědomuje jak s ní jedna. Prý ji dal na výběr a k ničemu ji nenutí… Ale takový výběr, opravdu? Bohužel si to nepřipouští :nevim: . Je to těžké. Spíš bych ráda věděla, zda se to dá uhrát na to že v pátrání není bezdůvodně…

Pokud by bylo vše v pořádku, tak se pátrání zruší, takže lže.

Janli
Kelišová 7270 příspěvků 15.01.19 13:38

Tak oznam policii, kde se zdržuje a máte vyřešeno  :nevim:

pikola
Neúnavná pisatelka 19874 příspěvků 15.01.19 13:39

Tak si zavolejte na policii kde je v pátrání, tam vám to řeknou přesně. Podle mě lže. A nechápu důvod, proč by se s k němu měla stěhovat. Celé to smrdí.

P4ja
Echt Kelišová 7798 příspěvků 1 inzerát 15.01.19 13:42

Nevěřím, že by ho z evidence za takovou dobu nevymazali. Spíš lže. Jak radí holky, zavolejte na policii, a bála bych se až se dozvím, proč ho hledají. Obávám se, že alimenty to nebudou.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.19 13:43

Mám strach, že když ho „bezdůvodně“ udam a v rodině se to dozví. Udělám zbytečně zle. Myslela jsem, jestli třeba pro vymaz z pátrání není nějaká lhůta?

pikola
Neúnavná pisatelka 19874 příspěvků 15.01.19 13:44
@Anonymní píše:
Mám strach, že když ho „bezdůvodně“ udam a v rodině se to dozví. Udělám zbytečně zle. Myslela jsem, jestli třeba pro vymaz z pátrání není nějaká lhůta?

Když to bude v pořádku, tak se nic nestane, ne? Podle něj je čistý jak lilie, takže se nemá čeho bát. :mrgreen:

stinga
Kelišová 5119 příspěvků 3 inzeráty 15.01.19 13:45
@pikola píše:
Tak si zavolejte na policii kde je v pátrání, tam vám to řeknou přesně. Podle mě lže. A nechápu důvod, proč by se s k němu měla stěhovat. Celé to smrdí.

přesně tak

cecetka
Echt Kelišová 7869 příspěvků 15.01.19 13:47
@Anonymní píše:
Mám strach, že když ho „bezdůvodně“ udam a v rodině se to dozví. Udělám zbytečně zle. Myslela jsem, jestli třeba pro vymaz z pátrání není nějaká lhůta?

To me zajima, jak vite, ze je v patrani???

No a sestra se boji, ze znici vsechno, co mezi nimi bylo a je? Vzdyt je to cizi clovek, byt maji stejnou biologickou matku ci otce :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.19 13:47

Právě, znají se necelé dva měsíce a už by si ji k sobě stěhoval. Viděli se 3×… horší je, že ona to co se deje prostě teď nevidí, přes to celé „stesti“ že ho našla… asi zkusím zavolat na tu policii a poptat se jestli je pátrání aktuální…

Luboš P
Ukecaná baba ;) 1400 příspěvků 15.01.19 13:47
@Anonymní píše:
Je možné že by i po takové době byl pořád vedený v evidenci, že se po něm patra?
Tp se ptáte vážně? Jak bychom to asi mohli vědět, když jste nenapsala ani jeho jméno?
@Anonymní píše:
Spíš bych ráda věděla, zda se to dá uhrát na to že v pátrání není bezdůvodně…

Můžete, prosím, srozumitelně uvést na co se ptáte?

pikola
Neúnavná pisatelka 19874 příspěvků 15.01.19 13:49
@Luboš P píše:
Můžete, prosím, srozumitelně uvést na co se ptáte?

Ty si sedíš na vedení? Proč by dávala jeho jméno?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.19 13:50

Matku, otce mají jiného. Ona si je biologické příbuzné přála poznat celý život. Byla to taková její motivace do života. I přes to že s námi měla vše. Nechce o něj přijít, sama tomu nerozumím jak vážně vše bere, když ho ani nezná.
Je v pátrání po osobách v hledá policie čr. Na internetu jsou jejich stránky kde se to dá zjistit. Přišla na to druhá sestra…

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Sluníčkář Klus nejdříve politoval své děti a pak oznámil deal s miliardářem

Zpěvák Tomáš Klus (32) neztrácí dobrou náladu a radost ze života a přál by... číst dále >

Průšvih s gentlemanem: Hanzlíkův film do kin přilákal méně lidí než Lego příběh!

Herecké obsazení v čele s Jaromírem Hanzlíkem a Lucií Vondráčkovou slibovalo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >