Kniha Biomanželka

175
15.2.11 00:38

Biomanželka - kniha

Ahoj všem,
jedním dechem jsem přečetla zmíněnou knihu a musím říct, že ve mne vzbudila hodně emocí, ale hlavně soucit s hlavním hrdinou :) Asi to někteří z vás budou vidět jinak, ale mně ho bylo fakt líto. Jak se vám tato kniha líbila a jaký máte názor na emancipaci v tomto podání. :) Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7282
15.2.11 01:30

S bio - eko to pravda asi některé občas přeháníme. To se však dá napsat jednou větou. A co je tam krom toho?

Ukřivděný žárlivec ve mně moc soucitu nevzbuzoval - ale ani jeho žena ani její dula nevyvolaly žádné emoce.

Román se mi zdál špatně napsaný, tudíž nudný, postavy nevěrohodné, zápletka žádná. Tak jsem po první třetině četla šikmo po stránce a pak si přečetla konec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14083
15.2.11 09:19

mně ho taky bylo hodně líto. Celkově jsem z knížky měla divný pocit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11408
15.2.11 09:24

me to teda prislo hodne blbe napsany. jak kdyby chlap co to psal chtel, aby to zensky hodne bavilo, jenze zensky podle me uvazuji trosku jinak, nez je nastineno v romanu :nevim: za me nejhorsi co sem cetla za poslednich x let

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35545
15.2.11 09:56

Hm, mě se to líbilo, akorát tak na čtení před spaním, pro pobavení :lol: odlehčení celého dne.

Zjevně v tom hledala hodně žen spíše psychologický pohled do nitra ženy, ale to měla sáhnout po úplně jiném autorovi a žánru. Splnilo to, co jsem očekávala :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1304
15.2.11 09:56

Ahojky :mavam: tak kniha mě nadchla a přečetla jsem ji skoro jedním dechem. Kniha se mi moc líbila. Hlavního hrdiny mi bylo někdy líto ale někdy zase ne. To je jen věc pohledu. Dokázala jsem se vcítit do jeho kůže a představa že jsem on a s námi v jednom bvaráku bydlí pět let dula (a navíc feministka), tak by mě to asi taky vadilo… Jinak knížka super napsaná :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7584
15.2.11 10:54

Mě Biomanželka ale vůbec nebavila. Asi 2× jsem se zasmála, to jo. Pro mě je to Vieweghova nejslabší knížka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3838
15.2.11 11:12

já jsem odpůrce všeho extrémního, tudíž i militantních ekoložek, feministek, ultra-matek a spol. důležitá je rovnováha, mezi všemi, mezi vším…
od MW mám přečtené téměř všechny knihy, některé mě bavily víc, jiné míň. Tato vůbec. Nemělo to absolutně žádný vývoj, byly to jen plačky stárnoucího šovinisty roztažené na 200 (nebo kolik) stran.
takže tak :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1283
15.2.11 13:07

jako knížka mi to přišlo hodně slabé. Od Viewegha určitě nejslabší kus co jsem četla, a to jsem od něj četla skor vše. víceméně jsem se musela nutit do dočíst (nemám ráda nedočtené knížky), i když pravda také jsem se asi 2× zasmála :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
501
13.3.15 08:43

Za mě taky ne (nebavila tato knížka), kterou od Viewegha máte rádi? Vím, že je to stará diskuze..obnovuji..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama