Blue style - Egypt, podvod, vězení, vydírání, zastrašování

Anonymní
22.12.25 23:40

Blue style - Egypt, podvod, vězení, vydírání, zastrasovani

Je tu někdo kdo dostal 100% refundaci za reklamaci? Jsme v Egyptě po 4, arabské země 30let, s BS 3× za rok, ale je to čím dál horsi a tentokrát je na tomto Hotelu mnoho pruseru od vydírání na recepci o baksis/úplatky za adekvátní pokoj, který byl již zaplaceny CK, jinak dávají klienty do tzv. Blackhus/ubytovna-vezeni, které neodpovida nabídce, přes zastrašování delegátem, po odnaseni/kradeni ricniku z pláže personálem/plavčíky a následne odmítnutí vydání zálohované kartičky za ručníky (1 rucnik 15eur!) a všude jen očekávájí baksise/úplatky, jinak arogantní..Dále neumožnění výměny hotelu, jen za další nezákonné peníze a zastrašování od delegáta, aby nemusel sepisovat reklamaci na miste.. První noc nechali spát malé dítě na recepci, protože jsme odmítli dát úplatek, ale je toho mnohem více.. Až se vzpamatují ze soku, sepisu to vše a dám sem..PS: mezitím BS první reklamaci zamítla, vše popřela i.to, že na hotel si nikdo nestěžoval, ale vím za za náš pobyt se seslo dalších cca 7 reklamaci a před rokem podobné prusery někdo řešil už na FB.. Hotel maze negativní recenze a pozitivní si píše sám, proto jsme na to předtím nepřišli..

Příspěvek upraven 15.01.26 v 01:58

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
49
23.12.25 03:56
:) :oops: :oops:

Příspěvek upraven 25.12.25 v 02:27

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.12.25 07:41
@cruser 58163378 [/citaceJaký Hotel to byl ? Řešili jste to s ČOI a to
@cruser píše: Více

Jaký Hotel to byl? Řešili jste to s ČOI a medializovali jste to?

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
23.12.25 07:49
@Anonymní píše: Více

Proto bych v životě nejel do Egypta :zed:

  • Citovat
  • Upravit
22963
23.12.25 07:57

Nechápu, já jezdím s BS již asi 15 let a bez problémů, i v Egyptě..
Letos nám dokonce dali refundaci cca 4000,– za to, že jsme v Řecku dostali na první noc pokoj přes silnici mimo resort. Nebyli jsme tam ani 12h a dopoledne nás přesunuli, samozřejmě na nás popud a stěhování. V Egyptě jsme s ní mi byli 4× a v červnu letíme zas, nikdy žádný problém, ale taky tam nejezdime do špatných hotelu, minimálně 4*
Co to bylo za hotel? Vše fotit, natáčet, poslat a pak řešit. Já posílala stížnost hned z hotelu měkkém a do měsíce jsem měla vyjádření a penězi.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
49
23.12.25 08:39
@Anonymní píše: Více

Zažil jsem to už víckrát a ano dáte to na čojku a ta nikdy nic neřešila Jak vám napíše že nic nemůže a že se máte jít soudit

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25024
23.12.25 08:52

:zed: Co to je za hotel?? My máme s BS špatnou zkušenost - hodně lidem na poslední chvíli mění pečlivě vybraný resort za jiný (horší), to se nám třeba s Eximem nebo Tui nikdy nestalo…
Asi máte nějaký horší levnější resort, že jsou tam tak neurvalí… vše dokumentujte, ale na kompenzaci bych se nespoléhala…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15956
23.12.25 08:52

Odnášení ručníků je v pořádku.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
80286
23.12.25 09:51

Bakšiš za všechno je snad v těchto zemích normální, ne? Do těchto zemí nejezdime.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21734
23.12.25 10:02

No, bakšiš za servis je normální. Odnos ručníků z lehátek, kde nikdo není, je také v pořádku. Ten zbytek už teda ne. Na chování delegáta bych podala oficiální stížnost. A vše dokumentovala a podala reklamaci. S touto cestovní kanceláří zásadně nejezdíme.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1039
23.12.25 11:19

V životě jsem nezažila nic z toho, co popisujes. Ale já si radši priplatim za kvalitu. Co myslíš odnasenim ručníků? Takovou tu situaci, kdy si lidé již s rozbřeskem pomocí ručníků rezervují místa na lehátku? Pak v pořádku.
Nemůžeš chtít hodně muziky za málo peněz.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11098
23.12.25 11:35

Jezdíme přes Blue style a za mě nejvíc super. Bakšiš k Egyptu patří, když jsi tam už po 4, tak bys to měla vědět! Odnášení ručníků je naprosto v pořádku! Typické pro Čechy- zabrat lehátko ručníkem a nas.rat! 8)
A čím tě straší delegát? Bubu? :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3811
23.12.25 13:19
@Anonymní píše: Více

Přesně. Já také ne.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11098
23.12.25 13:40
@Da12 píše: Více

A proto se říká- Kdo se bojí, nesmí do lesa ;).

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1796
23.12.25 13:51

Pohrozte policii, že budete volat.
Oni se toho boji.
A že chcete ředitele nebo manažera.
Všechno nahrávat, vyžádat si na recepci formulář. Napsat reklamaci.
Po příjezdu to samé ihned na psát cestovní kanceláři.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody

Ikona - Petr Novák

Mgr. Petr Novák