Bolest v podbřišku po menstruaci (dvě neúspěšná těhotenství)

6.1.24 14:51

Bolest v podbřišku po menstruaci (dvě neúspěšná těhotenství)

Ahoj holky, v červenci jsem prodělala mimoděložní těhotenství (odstranění vejcovodu), v září další těhotenství a v říjnu samovolný potrat. Hodně jsme se první cyklus po potratu hlídali. Prosincový cyklus jsme to už moc neřešili a teď k mé otázce :lol: … poměrně dlouho jsem čekala na MS (až 37 den), byla jsem přesvědčená, že jsem v tom znovu. Stejné příznaky jako v minulosti (tahání v podbřišku, nechutenství, změna nálad, píchání na pravé straně, únava a tak dále). Po 37 dnech jsem to dostala, udělala jsem si i raději test. Menstruace byla delší a trochu divná, což bych neřešila, ale mám dva dny po a stále mě hodně bolí v podbřišku, bolest v kříži a kyčle, nechutenství a jsem hrozně unavená. Mám velké stresy, tak si říkám, zda to nemůže být tím? Nemáte někdo zkušenost? Měla jsem příští týden jít na kontrolu na gynekologii, ale doktorka je nemocná a jsem objednaná až na 22.1. Nechci nic podcenit, ale zase se mi nechce prudit na pohotovosti. Moc díky za případné rady. :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová