Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Ahoj holky, v červenci jsem prodělala mimoděložní těhotenství (odstranění vejcovodu), v září další těhotenství a v říjnu samovolný potrat. Hodně jsme se první cyklus po potratu hlídali. Prosincový cyklus jsme to už moc neřešili a teď k mé otázce
… poměrně dlouho jsem čekala na MS (až 37 den), byla jsem přesvědčená, že jsem v tom znovu. Stejné příznaky jako v minulosti (tahání v podbřišku, nechutenství, změna nálad, píchání na pravé straně, únava a tak dále). Po 37 dnech jsem to dostala, udělala jsem si i raději test. Menstruace byla delší a trochu divná, což bych neřešila, ale mám dva dny po a stále mě hodně bolí v podbřišku, bolest v kříži a kyčle, nechutenství a jsem hrozně unavená. Mám velké stresy, tak si říkám, zda to nemůže být tím? Nemáte někdo zkušenost? Měla jsem příští týden jít na kontrolu na gynekologii, ale doktorka je nemocná a jsem objednaná až na 22.1. Nechci nic podcenit, ale zase se mi nechce prudit na pohotovosti. Moc díky za případné rady. ![]()
Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!