Poradna duly
Jana Čurdová
ahoj devcata,
tak vas zdravim po dovolenke na SLovensku. musim rict, ze to bylo skvele. ale jak pise mischni doma je doma.
Misurdo- to jsou teda novinky, jsem rada, ze si ok a ze te pusti domu!!
Mischni, nestras me, me blbe skoro neni. ale to moji mamce taky nebylo. rikam si, ze kdyz to ma vydrzet, tak to dopadne
vcera jsem uklizela po malirich a na Slovensku jsem absolvoval jeden narocnejsi den, myslim fyzick. trochu jsem se bala, ale vypada to, ze to je ok. na ulz jdu za tyden, no nemuzu se dockat.
ahoooooj!!!! ![]()
no mne tiez vobec zle nebyvalo, a dufam ze uz mam za sebou to najhorsie obdobie. cely den cumim do pocitaca a hram sa hry, je to ako drogy. dufam ze nebudem potrebovat okuliare,
ja se snazim trochu zamestnat,ale ted pres leto jsem se docela valela. hrozne jsem chtela delat venku na zahradce,ale bojim se kvuli kockam a toxoplazmoze. musim se zeptat doktora, jestli pak ne podzim budu uz moct.
ted mi zacina prace, je to sama schuze, to me fakt nebavi.
musim ti rict, ze na Slovensku jsem byla podruhe(poprve n osme tride v Tatrach) a moc se nam tam libilo. byli jsme na Cachtickem hrade, Sasovskem, Banske Stiavnici- no parada
tak to ste si spravili okruznu jazdu
to som rada ze sa vam to u nas pacilo!!!! ja som nebola este nikdy ani na jednom z tych miest. ale snad budeme chodit castejsie po slovensku, ked uz sme zostali natrvalo doma. ![]()
dneska uz nemuzu psat, mame navstevu. tak se zatim mej co nejlepe, at te pusti domu a umyji vam tu koupelnu ![]()
ahoj werco!!! napis nejake detaily!!!! som zvedava!!! ![]()
ja mam dost zle zpravy.
este si ma tu nechali a lekar co ma vysetroval mi povedal ze mam nizko placentu, a ze ked sa to nezlepsi tak mi to babo zoberu. tak som sa rozrevela jak male decko
, ale uz som sa dala dokopy, lebo som si citala na nete ze sa to moze upravit max. do 24tt, tak neviem preco ma tak vystrasil. blb jeden!!!! ![]()
dufam, ze to bude v poriadku a ze pojdem cim skorej domov.
misurdo, hlavu vzhuru neboj placenta se upravi, minule tehu jsem ji taky mela niz zjistili to cca v 16tt no a pak se to srovnalo
proste pokud miminku bije srdicko tak za nej bojuj a bojuj..... ![]()
diky enko!!!! ![]()
uz mam zasa dobru naladu ked viem ze sa to moze este upravit.
a citala som ze to nieje problem ani v neskorsom stadiu, prinajhorsom by som lezala v nemocnici. ![]()
verim ze sa to este spravi.
Misurdo, neboj spravi se to a i kdyby ne tak nemusis lezet v porodnici jen te nenechaji rodit normalne proze by sla prvni placenta a az pak mimco ![]()
Dobre ranko damy!
Misurdo - co to mas za speciality zase? Takovy soky.Jen at se prcek pekne drzi a koneckoncu uz ma ruce, tak tu placentu muze soupnout tam, kam patri, ne? ![]()
Werco - vitej a rekni nam neci blizsiho o sobe, jsme baby zvedavy.
Holky, jak jste na tom s oblecenim? Me zacina byt v zapnutych kalhotach tesno. Jedu dnes s mamkou do mesta, tak se chci podivat na takovy ty pruzny pasy. jestli jsem to pochopila spravne, tak se to nosi pres rozepnuty kalhoty, nez clovek doroste do opravdickych tehukalhot.
ja uz by som nezapla asi nic, ale tu v nemocnici beham len v koseli, max. teplakoch, takze mam pocit ze mi nic nerastie. hned ked ma pustia musim skocit asi do brna nieco nakupit, aj tak tam chceme zajst na 3D, som zvedava co povedia tam.
Když začnu od začátku,tak to bylo takto.S přítelem jsme se pokoušeli půl roku o miminko.Když to stále nešlo,tak jsme si řekli,že tomu necháme volný průběh.Nastoupila jsem tedy do práce a týden na to jsem otěhotněla
Teď jsem téměř ve dvanáctém týdnu těhotenství.V necelém desátém jsem byla poprvé u doktora.Udělal mi ultrazvuk,fotečku
a odebral mi krev.Sice řekl,že jsem mladá a že všechno bude probíhat v pořádku,ale trošičku se bojím jak vyjdou krevní testy ,nebo jestli se nedostaví nějaký problém,protože jak čtu vaše příspěvky může se stát cokoliv..Je to moje první těhotenství a čím víc se dočítám,tím víc se bojím komplikací............Jinak přeji všem maminám ať všechno probíhá v pořádku ![]()
mischni, ja nedopnu vubec nic jen tak svoje bokovky a ty tlaci ale druhe tehotenstvi je druhe tehotenstvi a take jsem o par dni napred ![]()
werco, uvidis ze bude v poradku
a muzu se zeptat kolik ti je?