Poradna o výběru kočárků a autosedaček
Lukáš Fiala
Máte zkušenost s Britax Römer B-Agile?
Přidejte zkušenost s Britax Römer B-AgileJá když jsem poprvé viděla Nunu v obchodě, myslela jsem, že je to kočárek pro panenky
Myslím, že Agile je pohodlný pro dítě super, ale ta skladnost teda nevím, už jen to, že skládá vnitřkem ven je divný, já dávám do combika, tak tam se to samozřejmě vejde v pohodě, ale do něčeho malýho teda nevím, jsou skladnější golfky.
@dagmarkav naprosto souhlasím, nuna je designová pecka nic víc ani praktičnost ani pohodlnost, dítě víc sedí než leží, žádné vychytávky nemá je to prostě jen zajímavý kočárek což když kupuješ kočárek tak chceš mít něco co jen tak někde nevidíš, já když jsem ho viděla poprvé v obchodáku tak jsem se za tou maminkou furt ohlížela přišlo mi to že je to kočárek budoucnosti, ale to jsem ještě nescháněla golfky, pak jsem objela pár obchodu vyzkoušela pár značek a bylo jasno co chci:polohování do uplného lehu, polohování nožiček, prostorný kočárek, aby nechybělo madlo, skladání jednou rukou, lehká kočárek, okénko v boudičce, možnost zvětšení boudičky, větší košík, větší kolečka né jako u typických golfek a spojené madlo(ty dvě rukojeti dělají z golfek neskutečný rozvrklaný vehikl) a toto vše mi splnila AGILA!
nuna mimo skládání, spojené rukojeti a lehkosti nesplnovala vubec nic.
My máme starý renault megan, má malý kufor a kočík zmestíme úplne v pohode. ešte sme tam dali aj dva veľké kufre a cest. tašku a kopu iných vecí pre 5- člennú rodinu na dovolenku. S nunou si neviem predstaviť napr. cez zimu.
Pardon nemám čas dohledávat, ale už jste to tu jistě někde psaly…má smysl originál pláštěna nebo ne??
díky
Originál pláštěnku mám a lituji, že jsem si ji koupila. Nemá okynko, takže když jsme jeli v dešti, tak zevnitř se úplně pláštěnka orosila. A navíc se špatně upevňuje na kočárek. Takže uvažuji, že si koupím nějakou univerzální… Škoda těch peněz ![]()
Holky, nebyla už jste některá s b-agile letecky na dovolené? Pořád totiž uvažuji, že když nám vezmou u letadla kočárek dovnitř, jak to pořešit, aby nebyl totálně zašpiněný. Skládání kočárku sedací částí ven není moc domyšlené.
@Hapes píše:
Originál pláštěnku mám a lituji, že jsem si ji koupila. Nemá okynko, takže když jsme jeli v dešti, tak zevnitř se úplně pláštěnka orosila. A navíc se špatně upevňuje na kočárek. Takže uvažuji, že si koupím nějakou univerzální… Škoda těch penězHolky, nebyla už jste některá s b-agile letecky na dovolené? Pořád totiž uvažuji, že když nám vezmou u letadla kočárek dovnitř, jak to pořešit, aby nebyl totálně zašpiněný. Skládání kočárku sedací částí ven není moc domyšlené.
to jsem slyšet nechtěla, právě jsem jí objednala, ale tak juknu na ní, v nejhorším půjde i vrátit..ono je to asi stejně o tom, kolikrát to člověk na tom kočárku využije
![]()
K tomu skládání do letadla, ideální by byl nějaký vak na to ![]()
@Hapes píše:
Originál pláštěnku mám a lituji, že jsem si ji koupila. Nemá okynko, takže když jsme jeli v dešti, tak zevnitř se úplně pláštěnka orosila. A navíc se špatně upevňuje na kočárek. Takže uvažuji, že si koupím nějakou univerzální… Škoda těch penězHolky, nebyla už jste některá s b-agile letecky na dovolené? Pořád totiž uvažuji, že když nám vezmou u letadla kočárek dovnitř, jak to pořešit, aby nebyl totálně zašpiněný. Skládání kočárku sedací částí ven není moc domyšlené.
ahojky to bych měla strach že mi ho zničí, určitě si nech ušít ochranný pytel na zip nebo kup u čongu takovou tu velikánskou tašku
jo a k té pláštěnce, koupila jsem na stránkách ivemababy na trojkolku stála 180,–má okénko a skvěle se nasazuje mohu jedině doporučit ![]()
@Cikyto Já jsem z Pardubic..Britax mají v http://www.baby-centrum.cz/, mají kamenný obchod a když si to objednáš přes internet a osobně vyzvedneš, máš to za levnější internetovou cenu ![]()
edit: teď koukám, že cena za Britax je stejná jako na netu…ale tak aspoň si ho tam můžeš jít prohlídnout.. ![]()
Holky máte zájem některá o černou clonu na síťku (šitá paní z MMB - natydom) používaná asi měsíc. 100% stav. A taška na pláštěnku a drobnosti také od natydom - nepoužitá.
Nejdřív chtěly dvě mamči a teď se neozývá ani jedna… Foto o pár stránek dříve.
@kanička - prosím Tě, jaký typ jsi kupovala tu pláštěnku. Dívám se na Ivemababy a oni jich tam mají hafo, tak abych nekoupila nějakou, která bude malá.
Děkuji moc ![]()
@Pleo - ta taška k brzdě na pláštěnku, proč se Ti nelíbí? Nekopeš do ní, když chodíš? Nebo proč jí chceš prodat?
![]()
@Julií
byla to unáhlená koupě. nakonec vozím pláštěnku v kapse co je na boudě.
Jestli se do tašky kope nemám odzkoušeno, dala jsem ji na kočár jen na focení. Předpokládám, že se kopat nebude.
@kanička a prosím, byla to ta klasika nebo XXL? Mají tam 2 typy na tu trojkolku. Díky ![]()
@Julií ahojky nevím napsala jsem paní že mám britax agile a ona poslala pláštěnku ale nebyla na ní žádná cedulka