Brno-město + Brno-venkov sloučení?

337
8.3.21 19:55

Brno-město + Brno-venkov sloučení ?

Ahoj holky, přiznám se, že zprávy moc nesleduji, abych neměla depky.
Všechna opatření v rámci možnosti dodržuju, jen mě teď zarazila kamarádka, ze se Brno-venkov a Brno- město sloučilo, tudíž můžu jít i na procházku na přehradu nebo kamkoliv. Ja prave myslela, ze můžu jen ve své obci a do Brno- města max nakoupit.
Nechci nikde zbytečně trajdat, ale kdyby bylo pěkne, tak bych někam na kole zajela.
Moc děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7613
8.3.21 19:57

Jj jsme spojeni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1254
8.3.21 19:57

To se sice sloučilo ale jako okres. To znamená, že z Brna-venkova můžeš jet nakoupit do Brna-mesta. Jinak sport pořád jenom v rámci své obce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7463
8.3.21 20:15

@heluska1992 nemůžeš. Otočí tě a poslou zpět. Úplně běžné probíhají kontroly na hranicích Brno město a Brno venkov. Moc jsem tedy nepochopil v čem to sloučení konkrétně funguje :D samotnyho už mě kontrolovali několikrát

Viz https://www.idnes.cz/…-zpravy_krut

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
337
8.3.21 20:16

Moc děkuji, sem si to myslela :) tak snad nás brzo pustí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3721
9.3.21 10:18

Tak ono je to celkem úsměvný. Manžel jezdí každý den Brno venkov do práce. včera jel k tchýni s malým jí pomoct a dovézt nákup. Ani jednou ho nezastavili a jak píše @Cenarius toho stavěli několikrát. Takže vlastně kdo budeme mít štěstí, tak projede i na výlet. Nebo když bude mít vyplněnej papír, tak jak budou vše kontrolovat? No… na autě to asi člověk nemá napsaný, že? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9542
9.3.21 16:22

Ano sloučení je, ale pouze práce, nákup, lékař. Rozhodně to neplatí pro procházky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
188
9.3.21 16:49

Ale kontroly nic moc. Potrebovala jsem dnes neco poresit v Brno - venkov (kvuli podnikani manzela ale moje prace to neni, papir na to nemam). Tak kontrola ani jedna ani poceste zpatky. Bych se toho tak nebala. Max te otoci a pojedes domu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1616
9.3.21 17:11

My se teď doma dohadujeme kam vlastně můžeme na procházky v Brně když píšou pouze ve své obci, bere se že můžu po celém Brně nebo jenom třeba Brno - Líšeň nebo Brno Černá pole.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
188
9.3.21 17:16

@mamule42 cele Brno mesto

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1616
9.3.21 17:18
@Terýnek píše:
@mamule42 cele Brno mesto
Dík za informaci.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3721
9.3.21 17:23

@mamule42 jj, celé Brno. O víkendu u letiště v Medlánkách byla snad půlka Brna. Tam snad na m2 bylo 5 lidí 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16100
9.3.21 17:31
@mamina2017 píše:
@mamule42 jj, celé Brno. O víkendu u letiště v Medlánkách byla snad půlka Brna. Tam snad na m2 bylo 5 lidí 8o

a to jsi v neděli neviděla přehradu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1616
9.3.21 17:52

Na přehradu jsem si netroufla, i kdyby tam byli jenom lidi z Bystrce tak by to bylo narvaný. Mě stačilo co psali na seznamu jak si tam opékali sele. My jezdíme na jedno odlehlé místo, kde je rybník a lidí minimum, tak i když je to ještě Brno -město, tak jsme měli strach jestli tam můžem. Je to skoro na hranici s Brno - venkovem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3721
9.3.21 18:03

Mně kolegyně psala, že i na sídlišti v Bohunicích bylo úplné procesí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat