Bugaboo Bee

Fotoalbum tématu (111) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucie79
Stálice 52 příspěvků 28.08.09 23:09
Bugaboo BEE

Ahoj,
zaujaly mě tyto golfky, máte s nimi někdo zkušenost? http://www.babypark.cz/…-bugaboo-bee Díky 8)

Jak maminky hodnotí Bugaboo Bee

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 68 Další »
Reakce:

quinny
Neúnavná pisatelka 16370 příspěvků 29.08.09 15:13

Jsou krásný a jistě designová záležitost, ale ta cena :oops: 8O :oops:

jsem dost zvědavá zda někdo odpoví :wink:

Lucie79
Stálice 52 příspěvků 29.08.09 19:34

Díky :-) jj, cena je děsivá :roll: Ale je to vymakaný kočárek, dnes jsem ho byla okouknout v obchodě, dokonce i manželovi se líbil a to je co říct, jinak ho kočáry nezajímaj :) Snad napíše nějaká majitelka BEE, jak se s ním jezdí. Ale předpokládám, že super. Jen ta cena …

nat77
Kecalka 461 příspěvků 31.08.09 13:29

Ono je to spíš sporťák, než golfky, tak mi ta cena zase tak ulítlá nepřipadá. Sousedka má, malou v něm vozí od 8 měsíců a obě vypadají spokojeně :-)

Lucie79
Stálice 52 příspěvků 31.08.09 14:39

Na mě to dělá spíš dojem jako golfky, které jsou lépe odpružené než jiné a jako bonus mají spojenou rukojeť :) Jinak pod sporťákem si představuju pohodlnější kočárek než BEE, ale těžko soudit, když ho nemám. V obchodě jezdil super, ale zajímalo by mě, jestli se s ním tak dobře jezdí i venku. Asi mi nezbyde než si ho koupit a prubnout to :D

jitule_b
Extra třída :D 11724 příspěvků 31.08.09 14:44

Ahoj Lucie, o bugaboo jsem taky uvažovala,je tak škaredý až je hezký, ale odradily mě reference na kočárek a to hlavně v tom, že sice můžeš polohovat záda, ale ne nožičky a dítě ti pořád leží jak ve vajíčku, což od sporťáku nebo golfek vyžaduji, aby když mi dítě usne, spalo na rovném a ne skrčené

Lucie79
Stálice 52 příspěvků 31.08.09 14:53

Ahoj Jitule, to vajíčko je ale spíš v tom sporťáku cameleon, nebo se pletu? V tom Bee si menší dítě ještě natáhnout nožičky může, to sedátko se dá trochu vysunout a pak pro starší dítě zase zasunout :P Aspoň jsem to tak pochopila …

jitule_b
Extra třída :D 11724 příspěvků 31.08.09 15:21

Ani u tohoto kočárku to nedáš do lehu, aspoň co jsem viděla a další věc je velmi krátká opěrka na nožičky. Mě se třeba jejich kočárky strašně moc líbí, ale má to pro mě víc nevýhod než výhod, ale záleží na každé mamince jakou má prioritu od kočárku. Třeba se mi hrozně líbil kočárek Quinny Buzz 4,ale má tu samou pro mě vadu u sporťáku. Malá má teď 7 měsíců a dávám ji spinkat na zahradu a představa, že mi spinká skrčená tak za to mi ten kočárek nestojí.

Lucie79
Stálice 52 příspěvků 31.08.09 15:34

Synovi je teď 15 měsíců, tak myslím, že jemu by BEE stačil, a nebyl by to jediný kočárek, ještě máme sporťák. Měla bych BEE jenom jako golfky a třeba za rok jako jedinej kočárek …

Gerinka
Nováček 1 příspěvek 14.09.09 17:55

Ahoj. Bee jsem měla asi rok a půl,dnes jsem ho prodala :D byla jsem s ním spokojená,ale jelikož bydlíme na vesnici tak jsme ho pořádně nevyužili…Ale opravdu je úžasný - lehký,skladný. ale pro menší dítě, větší už to nemá v něm pohodlné. Nohy visí dolů a můj skoro 2 letý syn - menší postavy už brousí hlavou o boudičku. Jezdí se s ním ale LUXUSNĚ!!! Ovšem jen po rovné cestě. kostky nedoporučuju…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.10 02:21
bee plus

veľmi sa mi páči tento kočík http://www.babypark.cz/…boo-bee-plus čo naňho hovoríte? plánujete ho niekto?

Beetree
Závislačka 2596 příspěvků 21.04.10 12:29

Tak my o něm také uvažujeme, ale trápí mě, jestli je skutečně tak malý :think: Máme Bugaboo Cameleon, tak jestli to nebude zbytečný kup, když je pro 2-leté dítě Bee tak akorát ?

lechuza
Povídálka 18 příspěvků 21.04.10 14:41

Kočárek je nádherný a na ježdění skvělý, má ho sestra, její 1,5 leté dítě ho má tak akorát, ta sedačka je moc malá, náš prclík je stejně velký jako její byť je o půlroku mladší, tak pro něj by to fakt nebylo, hlavně do budoucna..... A ta cena je hrozná :cry: Dívala jsem se na ten novější, tam je ta sedačka prostornější, ale myslím, že jen co do šířky a boudička je kratší, což je mizerný, u staršího typu byla delší a to bylo mnohem praktičtější.. V Babyparku na Černáku mají vystavený oba, doporučuju prohlédnout a pokud vás nechají tak i vyzkoušet…

Hanka 23 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.04.10 16:00

My jsme měli Bugaboo Cameleon a před měsícem jsme ho prodali a pořídili místo něj Bee. Mám 20měsíční holčičku a velikostně je jí optimálně, místa má dost.
Já jsem spokojená, je super ovladatelný, skladný a sporťák už byl pro nás zbytečný.

andrea999
Povídálka 27 příspěvků 26.04.10 09:01

tak už mám doma bee plus..keď ho porovnám so starým modelom tak ten nový je vo všetkom lepší..má posuvnú opierku až na 55 cm,plocha na ležanie je 90 cm,sedačka je oveľa širšia a strieška je robená tak,že nebráni vo výhlade tak ako pri starom modeli.Sedačka sa do protismeru a naopak veľmi ľahko prehadzuje.Som s ním veľmi spokojná,i ked cena je vysoká,ale napriek tomu neľutujem.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 68 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >