Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
@Monchichik píše:
tak to mi přijde dost drahý…nevím teda jak se pohybujou ceny tam co bydlíš…ale tohle mi přijde za pronájem pozemku dost…
Drahý? Neva, bude přece žádat o dávky!
![]()
@Monchichik píše:
@Zumpa na pronájem pozemku žádnou dávku nedostane
ty tomu taky nerozumis
@Anonymní píše:
https://reality.bazos.cz/…zahradou.php
Tohle by samozřejmě byla lepší varianta. Levnější, lepší než byt. A je tam vše.
Pisou, ze chata neni urcena k trvalemu bydleni, to musi mit duvod…vetsinou se pise, ze chatu lze vyuzivat celorocne. Jinak je pekna.
@matkabagristy proč myslíš? nikde jsem se o tom nedočetla…ale je možné, že se mýlím ![]()
@Monchichik píše:
@matkabagristy proč myslíš? nikde jsem se o tom nedočetla…ale je možné, že se mýlím
promin, pres pismenka, jsme dve, co tomu nerozumime
@Konnny no mě stačí tohle " V obytném pokoji je splachovací WC "… ![]()
@Monchichik píše:
@Konnny no mě stačí tohle " V obytném pokoji je splachovací WC "…
A fuj. Necetla jsem všechno.
@Konnny tohle na mě vyskočilo přímo zprostředka
a to mi stačilo…
@Zumpa píše:
Drahý? Neva, bude přece žádat o dávky!![]()
Já bych jí dala dávky
. Ať dá děti do školky a jde pracovat, jestli nemá na splátky.
@Zumpa píše:
Od takové maminky by uteklo 99% chlapů.
Co tu píše, tak je v totálním sociálním dně. Měla by se vzpamatovat, jít do malého bytu, dát děti do školky a jít pracovat. Než chtít ždímat stát, který by jí přispěl na MH.
@matkabagristy píše:
Vybavení nemovitosti
Dopravní spojení Autobus, Silnice
Parkování Parkoviště
Příjezd Zpevněný
Kanalizace Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě Plyn
Zdroj vody Veřejný vodovodElektrina tam neni. Pripojky ke konkretni stavbe tam nejsou.
Toto stojí majlant. Zakladelka stále pluje na obláčku a neví nic o financích.
@topazio píše:
Co tu píše, tak je v totálním sociálním dně. Měla by se vzpamatovat, jít do malého bytu, dát děti do školky a jít pracovat. Než chtít ždímat stát, který by jí přispěl na MH.
Bud jit do prace hned, nebo ten rok jeste vydrzet kde je. A nejde jen o bydleni nekde na zahrade, ale aby byla dostupna skolka, práce.
Tak ono to zasitovani neni az tak nemozny ci drahy (treba u elektriny je drahy od metru ten kabel, kterym se to tahne do baraku, takze staci byt blizko u sloupu).
Spis je kolem toho hromada papirovani a dlouhy cekacky, takove jednani s CEZem je chutovcicka.
@Lucie_Sx No, nicméně musis to prepocitat na financni predstavy zakladatelky, ktera tu cpe MH za cca 250 tis a resi na nej pujcku, pak i tech 30-50 tis, co ta elektrina vyjde, je sakra hodne.