Bydlení v mobilheim přídavky

Napsat příspěvek
Velikost písma:
15954
18.2.21 15:10
@Monchichik píše:
tak to mi přijde dost drahý…nevím teda jak se pohybujou ceny tam co bydlíš…ale tohle mi přijde za pronájem pozemku dost…

Drahý? Neva, bude přece žádat o dávky! :zed: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
32232
18.2.21 15:11

@Zumpa na pronájem pozemku žádnou dávku nedostane ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
66845
18.2.21 15:12
@Monchichik píše:
@Zumpa na pronájem pozemku žádnou dávku nedostane ;)

ty tomu taky nerozumis

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9243
18.2.21 15:13
@Anonymní píše:
https://reality.bazos.cz/…zahradou.php
Tohle by samozřejmě byla lepší varianta. Levnější, lepší než byt. A je tam vše.

Pisou, ze chata neni urcena k trvalemu bydleni, to musi mit duvod…vetsinou se pise, ze chatu lze vyuzivat celorocne. Jinak je pekna.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
32232
18.2.21 15:14

@matkabagristy proč myslíš? nikde jsem se o tom nedočetla…ale je možné, že se mýlím :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
66845
18.2.21 15:15
@Monchichik píše:
@matkabagristy proč myslíš? nikde jsem se o tom nedočetla…ale je možné, že se mýlím :kytka:

promin, pres pismenka, jsme dve, co tomu nerozumime

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
32232
18.2.21 15:15

@Konnny no mě stačí tohle " V obytném pokoji je splachovací WC "… 8o

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9243
18.2.21 15:18
@Monchichik píše:
@Konnny no mě stačí tohle " V obytném pokoji je splachovací WC "… 8o

A fuj. Necetla jsem všechno.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
32232
18.2.21 15:20

@Konnny tohle na mě vyskočilo přímo zprostředka :mrgreen: :mrgreen: a to mi stačilo…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
56505
18.2.21 15:27
@Zumpa píše:
Drahý? Neva, bude přece žádat o dávky! :zed: :mrgreen:

Já bych jí dala dávky :pocitac:. Ať dá děti do školky a jde pracovat, jestli nemá na splátky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
56505
18.2.21 15:33
@Zumpa píše:
Od takové maminky by uteklo 99% chlapů.

Co tu píše, tak je v totálním sociálním dně. Měla by se vzpamatovat, jít do malého bytu, dát děti do školky a jít pracovat. Než chtít ždímat stát, který by jí přispěl na MH.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
56505
18.2.21 15:37
@matkabagristy píše:
Vybavení nemovitosti
Dopravní spojení Autobus, Silnice
Parkování Parkoviště
Příjezd Zpevněný
Kanalizace Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě Plyn
Zdroj vody Veřejný vodovodElektrina tam neni. Pripojky ke konkretni stavbe tam nejsou.

Toto stojí majlant. Zakladelka stále pluje na obláčku a neví nic o financích.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9243
18.2.21 15:38
@topazio píše:
Co tu píše, tak je v totálním sociálním dně. Měla by se vzpamatovat, jít do malého bytu, dát děti do školky a jít pracovat. Než chtít ždímat stát, který by jí přispěl na MH.

Bud jit do prace hned, nebo ten rok jeste vydrzet kde je. A nejde jen o bydleni nekde na zahrade, ale aby byla dostupna skolka, práce.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
34322
19.2.21 01:33

Tak ono to zasitovani neni az tak nemozny ci drahy (treba u elektriny je drahy od metru ten kabel, kterym se to tahne do baraku, takze staci byt blizko u sloupu).
Spis je kolem toho hromada papirovani a dlouhy cekacky, takove jednani s CEZem je chutovcicka.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
101943
19.2.21 05:50

@Lucie_Sx No, nicméně musis to prepocitat na financni predstavy zakladatelky, ktera tu cpe MH za cca 250 tis a resi na nej pujcku, pak i tech 30-50 tis, co ta elektrina vyjde, je sakra hodne.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Turbo 3v1

  • (4.8) + 10 recenzí

Roborock S5 Max

  • (5) + 1 recenze

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný