Bylinné produkty pro děti

45
8.2.21 19:50

Bylinné produkty pro děti

Ahojte 👋 nedoporučí mi tu někdo nějaké bylinkové věci na klidný spánek pro roční mimčo prosím?
Nějaké oleje do vany a podobně

Děkuji :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2042
8.2.21 19:52

Tak v roce už to rozhodně není mimčo a olej do vany na klidný spánek ti určitě nepomůže…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
8.2.21 19:55

@PeBa12 jejda no tak na roční DÍTĚ! A neříkám, že musí pomoct, jen mám takové věci ráda. Chci radu ne rýpní.
Děkuji!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2042
8.2.21 20:06
@Estex píše:
@PeBa12 jejda no tak na roční DÍTĚ! A neříkám, že musí pomoct, jen mám takové věci ráda. Chci radu ne rýpní.
Děkuji!

Matko ročního dítěte, klid :mrgreen: Si tu na internetu, to co chceš nebo ne je irelevantní ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41
8.2.21 20:11

@Estex máme 17 měsíční dítě a nějak nespí od narození. Od ledna zkoušíme bylinný sirup Radepur, u nás úspěch není, ale třeba u vás pomůže :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
8.2.21 20:11

@PeBa12 No jak pro koho… Nevidím důvod něco komentovat, když to druhé osobě nic nepřinese a vlastně to není ani odpověď na otázku, ale to je jedno takový lidi jsou teď všude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2042
8.2.21 20:12
@Estex píše:
@PeBa12 No jak pro koho… Nevidím důvod něco komentovat, když to druhé osobě nic nepřinese a vlastně to není ani odpověď na otázku, ale to je jedno takový lidi jsou teď všude.

Přesně :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
8.2.21 20:12
@Lela2 píše:
@Estex máme 17 měsíční dítě a nějak nespí od narození. Od ledna zkoušíme bylinný sirup Radepur, u nás úspěch není, ale třeba u vás pomůže :)

Děkuji :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23000
8.2.21 20:16

Co to je klidný spánek? Jak spí? Pokud ma besy, chce to extrémní stereotyp. Může být pretazene nebo málo unavené. Tohle všechno res, než budeš dítě klidnit drogama.
Kojis?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
8.2.21 20:21
@Aries6 píše:
Co to je klidný spánek? Jak spí? Pokud ma besy, chce to extrémní stereotyp. Může být pretazene nebo málo unavené. Tohle všechno res, než budeš dítě klidnit drogama.
Kojis?

Já napsala pro „klidný spánek“ protože se to tak většinou, teda aspoň myslím, jmenuje. Tebe čaj pro klidný spánek atd… Myslela jsem třeba olej do vany nebo po koupely z levandule a různých bylin to myslím není návykové ne? Jinak úplně děsy nemá, jen se občas vzbudí chce jen pochovat a spí dál. A občas se taky vzbudí a je třeba dvě hodiny vzhůru a kouká, ale to si nemyslím, že jsou děsy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23000
8.2.21 20:29

@Estex tak ještě přemýšlej nad rezimem. Jestli není málo unaveny. Může byt pretopeno v mistnosti. Ono kolem roku se dětem režim často mění, rostou zuby.
Na bylinky opatrne, až na výjimky návykové jsou. Co vim, tak medunka se může dlouhodobeji.
Zkus si nastudovat něco o bachovych esencich.
Já do 18 měsíců kojila 1-2× za noc, pak se budily po odebrani dudliku, pak na curani. Noc jsem měla klidnou poprve az bylo nejmladší kolem 3 let :mrgreen:, tj. 7 let od prvniho porodu. Proto tolik píšu, protože mi to prostě prijde normalni :) ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
8.2.21 20:35
@Aries6 píše:
@Estex tak ještě přemýšlej nad rezimem. Jestli není málo unaveny. Může byt pretopeno v mistnosti. Ono kolem roku se dětem režim často mění, rostou zuby.
Na bylinky opatrne, až na výjimky návykové jsou. Co vim, tak medunka se může dlouhodobeji.
Zkus si nastudovat něco o bachovych esencich.
Já do 18 měsíců kojila 1-2× za noc, pak se budily po odebrani dudliku, pak na curani. Noc jsem měla klidnou poprve az bylo nejmladší kolem 3 let :mrgreen:, tj. 7 let od prvniho porodu. Proto tolik píšu, protože mi to prostě prijde normalni :) ;)

Tak to děkuji za info. Já myslela, že návykové nejsou :-O
Malá už odmalička spala docela hezky, jen teď tak před měsícem se začala budit víc než obvykle a hlavně mě štvalo to, že byla fakt třeba i dvě hodiny vzhůru 8o, ale dnes už zase spala líp, tak snad to nezakriknu :D Ale jako spát úplně celou noc a vzbudit se až když já budu chtít to je sen :D Mám pocit, že už bych se nevzbudila nikdy :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23000
8.2.21 21:13
@Estex píše:
Tak to děkuji za info. Já myslela, že návykové nejsou :-O
Malá už odmalička spala docela hezky, jen teď tak před měsícem se začala budit víc než obvykle a hlavně mě štvalo to, že byla fakt třeba i dvě hodiny vzhůru 8o, ale dnes už zase spala líp, tak snad to nezakriknu :D Ale jako spát úplně celou noc a vzbudit se až když já budu chtít to je sen :D Mám pocit, že už bych se nevzbudila nikdy :D

S tou levanduli neporadim, nepoužívám ji.
Nemá po očkování? To se našim holkam spani většinou zhoršilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.2.21 15:58

A není to moc brzy pro děti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3158
9.2.21 22:36

Meduňka nebo levandule, případně na klidnější spánek Eucasol :hug:

• Citovat