Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Milí čtenáři,
Zajímalo by mi, zda by mohlo být zajimavé pro Vás nebo pro někoho jiného ve Vaši rodině takové vozidlo: http://www.buschbacher.at/…plakatcz.jpg . A když ne, tak proč ne. Můžete vyplnit dotazník na na straně http://www.vyplnto.cz/…sedni-cesty/ , komentáře (jiné důvody) můžete vkladat tady.
děkují,
Harald
p.s.: omlouvám se za případné jazykové chybi, čeština není moje mateřština.
Hotovo, vyplněno. Bylo by to zajímavé, ale ta cena se mi zdá kapku přemrštěná. Na to, že je to vlastně kolo,…
Zajímavá myšlenka, ale tak na rovinu, k nám bych to určitě nevyšlapala, ještě se dvěma dětma vzadu. A cena se mi taky zdá vysoká…
Zajímavé, ale potřebovala bych si to vyzkoušet a osahat
takhle nedokážu posoudit. A že by to bylo extra bezpečné, to se mi moc nezdá
na silnici bych se v tom bála a buhví jak by se to vešlo někam na polní cesty. Ta cena je teda šílená ![]()
Za tu cenu určitě ne, ale jinak je to tedy zajímavá myšlenka.
Tady jsem o tom našla víc informací:
http://www.buschbacher.at/…onzeptcz.pdf