Bývalý spolužák- jak najít?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
l.dra
Nováček 7 příspěvků 29.12.14 08:32
Bývalý spolužák- jak najít?

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, zda nemáte podobnou zkušenost:
Ráda bych našla bývalého spolužáka, neviděli jsme se skoro 20 let. Prý se odstěhoval neznámo kam.
Hledala jsem ho na internetu ale marně - na Spolužácích není (ani o něm neví z jeho třídy), na facebooku také ne, jméno má dost běžné, takových jsou na internetu desítky.
Mám jenom starou adresu, kde snad by měli žít jeho rodiče. Váhám, jestli tam poslat dopis, nechtěla bych způsobit nějaké problémy. Pokud ano, co asi napsat?
Děkuji za radu.

Reakce:
martina.se
Hvězda diskuse 56909 příspěvků 29.12.14 08:34

@l.dra proč problémy? napiš dopis, že hledáš toho a toho. Buď to dojde, nebo ne. :nevim:

MarkétkaBeruška
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.14 08:36

Zkusila bych napsat dopis na adresu rodičů. S tím že hledáš jejich syna a prosíš jestli by mu nemohli předat dopis co přikládáš.

l.dra
Nováček 7 příspěvků 29.12.14 09:11

Problémy - myslela jsem třeba kdyby tam už nebydleli, komu se dopis dostane do ruky - bude tam moje jméno, adresa…

Vermion
Závislačka 3734 příspěvků 29.12.14 09:34

Jestli víš adresu rodičů, podivej se do webowek katastralniho úřadu, já jsem tak našla bývalou kamarádku. Dům už patřil jejímu bratrovi, napsala jsem mu normálně poštou, dopis jí předal. To, že oba bohužel neměla zájem je mi dodnes líto. :,(

l.dra
Nováček 7 příspěvků 29.12.14 09:47

Ano to jsem přesně udělala. Jsou tam, ale to ještě nemusí znamenat že tam opravdu bydlí. Mohou být třeba v DD a byt pronajmutý. například.

Katche
Zasloužilá kecalka 560 příspěvků 29.12.14 09:59

A je opravdu Tvoje adresa tak strašně tajná, že kdyby ji viděl někdo další tak je to problém? Notabene někdo, komu jsi nejspíš úplně ukradená.
Můžeš tam dát mejlovku, jestli s tím máš tak strašný problém. A hodit dopis ve vedlejším městě.

Lenka512
Echt Kelišová 7566 příspěvků 29.12.14 10:20

@l.dra pokud jsi opravdu spolužačka, tak třeba si tě rodiče budou pamatavoat.. :think:
klidně tam napiš, solidní dopis, že sháníš kontakty na spolužáky, zda by mu mohli dopis předat, napiš na sebe mail nebo telefon…jako když je to v mezích slušnosti, tak nevidím problém v tom, že někdo uvidí tvoji adresu… :nevim:

l.dra
Nováček 7 příspěvků 29.12.14 10:33

To opravdu jsem…žádné postranní úmysly nemám. Dík všem, kdo jste napsali.

l.dra
Nováček 7 příspěvků 27.01.15 12:26

Tak jsem tam napsala, ale zatím žádná odezva. A myslím si že asi ani nikdo neozve, je to už skoro měsíc. Bohužel tam nemůžu dojet, je to dost daleko.

Váš příspěvek
Reklama