Centrální registr dlužníků

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.03.18 08:36
Centrální registr dlužníků

Dobré ráno. Prosím anonymně. Mám dotaz, z kterého jsem sama zmatená. Abych vysvětlila oč jde. Bohužel jsem se asi před třemi lety dostala do finančních problémů a nemohla uhrazovat splátky na úvěr. Byla to náročná doba a já hloupá že to nechala dojít až na exekuci. Tím se dostávám k mé otázce. Nyní exekuci splácím po pravidelných splátkách. Včera mi volal přítel, proč jsem mu neřekla že vkládám na účet exekutora tak vysoké částky. Z výpisu registru dlužníků totiž vyplývá že jsem pětkrát po sobě svym jménem vložila na účet cca 64 000 Kč. Problém je, že jsem takové peníze nikdy v žádné bance nevkládala. Co to prosím znamena? 8o Děkuji za každou odpověď..

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Máca-Míša
Kecalka 221 příspěvků 31.03.18 08:59

Ahoj, každopádně se podivejte na kolikmam.cz
Tam je bankovni registr klientskych informaci a nebankovni. Vypis se da levněji vyjet pro oba. Dale je tam vypis exekuci - ten se da vyjet i na poště. A nakonec Solus. Vse ostatni je neduveryhodny

Monchichik
Kelišová 5494 příspěvků 31.03.18 09:06

No asi bych se spojila s exekutorem a ne s nějakými pochybnými registry. Asi došlo k nějakému omylu a částky byly připsány k tobě.

ka2ka
Extra třída :D 13194 příspěvků 31.03.18 09:18

To vypadá na omyl, někdo nejspíš popletl čísla účtů, prober to s exekutorem at z toho nemáš ještě větší problém

tessa2323
Zasloužilá kecalka 913 příspěvků 31.03.18 09:33

Děkuju za rady. Hned po svátcích se s exekutorem spojím a uvidím co mi řekne..Jsem z toho dost zmatená, na tom registru píšou že to bylo vloženo na účet. To znamená že jsem musela být v bance a posilat to osobně.. Což je nemožný. A prý při vkladu nad 20 000 Kč, je nutné předložit obcanku.. Takže tomu vůbec nerozumim..

tessa2323
Zasloužilá kecalka 913 příspěvků 31.03.18 09:34

Už nejsem anonymně, ale tak co už :)

Monchichik
Kelišová 5494 příspěvků 31.03.18 09:36

To mohl vkládat i někdo jiný osobně, ne? A splést si číslo účtu, takže to šlo na tvůj. A předložit občanku ničemu nebrání, ne? Splést se mohli i tak, to nemá s občankou nic společného, ne?

tessa2323
Zasloužilá kecalka 913 příspěvků 31.03.18 09:43
@Monchichik píše:
To mohl vkládat i někdo jiný osobně, ne? A splést si číslo účtu, takže to šlo na tvůj. A předložit občanku ničemu nebrání, ne? Splést se mohli i tak, to nemá s občankou nic společného, ne?

Aha..No mě právě přítel říkal že v bance to bylo vloženo mým jménem, to mě dost zaráží. Že prý to je na tom centrálním registru dlužníků..Vůbec nevím co si o tom myslet. Já nikde nic nevkladala, splátka pro exekutora mi jde rovnou z účtu na jeho účet, do banky nic platit nechodím..

Máca-Míša
Kecalka 221 příspěvků 31.03.18 09:43

Pokud to tam nekdo vlozil omylem, tak doufám, že mu to ten exekutor vrátí. Možná stejný číslo účtu, ale jiný var. symbol?

ka2ka
Extra třída :D 13194 příspěvků 31.03.18 09:49

@tessa2323 a nemohl ti třeba táta nebo máma pomoct a dal tam peníze?

tessa2323
Zasloužilá kecalka 913 příspěvků 31.03.18 09:49
@Máca-Míša píše:
Pokud to tam nekdo vlozil omylem, tak doufám, že mu to ten exekutor vrátí. Možná stejný číslo účtu, ale jiný var. symbol?

No hlavně to tam někdo vkládal opakovaně, dle toho co tam píšou.. To znamená v rozmezí asi půl roku tam někdo vložil cca 200 000 Kc. A prý mým jménem, tak já vůbec nevím co se děje.

vokishka
Extra třída :D 12912 příspěvků 31.03.18 09:51

@tessa2323 tak pokud se to děje půl roku, tak by se při případném omylu už asi ozvali, sháněli by ty peníze. Těžko říct, třeba vám to tam fakt někdo dává.

tessa2323
Zasloužilá kecalka 913 příspěvků 31.03.18 09:51
@ka2ka píše:
@tessa2323 a nemohl ti třeba táta nebo máma pomoct a dal tam peníze?

Já vůbec nevím..Ale je to hodně nepravděpodobné..No musím to nějak dohledat a zjistit o co jde..

Monchichik
Kelišová 5494 příspěvků 31.03.18 09:57

@tessa2323 V bance je vyloženě vidět, že jsi to vložila osobně ty pod svým jménem a občanským průkazem?

ka2ka
Extra třída :D 13194 příspěvků 31.03.18 09:58
@tessa2323 píše:
Já vůbec nevím..Ale je to hodně nepravděpodobné..No musím to nějak dohledat a zjistit o co jde..

tak se jich zeptej ty to těžko dohledáš

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Nemá ruku a chce 63 milionů korun! Za dublérku Milly Jovovich se modlí i Milla

Přežila skoro vlastní smrt, teď žádá odškodné! Krásná kaskadérka Olivia... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >