Reklama

Černý bez v těhotenství a další ...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lenous
Echt Kelišová 9592 příspěvků 09.06.10 11:00
Černý bez v těhotenství a další ...

Ahoj holky, bohužel jsem nikde nenašla, jak je to s černým bezem v těhotenství. Může se nebo ne?
Jde mi hlavně o sirup, šťávu, limonádu, sušený. Takže o květy.
Vzhledem k tomu, že začínají kvést i jiné bylinky, tak bych si chtěla připravit do zásoby apod. Moc mě to baví a jsem nakloněná přírodní medicíně, pokud to jde :-D
Tak jestli máte i jiné tipy, co sbírat a co z toho připravovat, budu moc ráda.
Předem děkuji :-D
Zatím se mějte krásně

Reklama

Reakce:

tterka
Kelišová 5419 příspěvků 09.06.10 11:20

Ahojky lenous,
mrkni se tady:

http://www.naseinfo.cz/…mbucus-nigra

Ale asi tě nepotěším, píšou tam, že se nedoporučuje užívat v těhotenství :-(

Bublina12
Stálice 68 příspěvků 09.06.10 12:40

Zrovna jsem dostala od kamarádky na ochutnání bezinkovou šťávu, takže info pro mě opravdu na poslední chvíli. Díky za něj.

Evikk
Zasloužilá kecalka 926 příspěvků 09.06.10 12:42

No a já jsem se zrovna dneska na bezinky chystala, že nám šťávu zkusím udělat. Tak asi udělám a ochutnávat moc nebudu :-(

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62903 příspěvků 3 inzeráty 09.06.10 13:08

Já bych řekla, že nic se nemá přehánět, takže bych to nepila pravidelně, ale zase občas to neuškodí…

lenous
Echt Kelišová 9592 příspěvků 10.06.10 12:04

Holky díky. Je fakt že se nemá nic přehánět. Nasbíráme ho a něco z něj udělám :-D . Aspoň pro tu radost a uvidíme.

ENmáte nějaké tipy, co můžu teď sbírat a co z toho udělat? Popřípadě co na co je apod.? ( a pokud možno co se může v těhu :-D )
Díky ještě jednou moc :-D

Hanicka21 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.06.12 10:05
Kvety bezu

Ahoj holky tak docetla jsem se tady, ze sirup z cerneho bezu neni moc vhodny pro tehulky, ale jak je to se sirupem z kvetu cerneho bezu?? Pochopila jsem, ze ty bobule asi neco obsahuji co neni moc vhodne, ale obsahuji tohle i kvety??
Momentalne jsem si udelala dva litry, protoze sem tam trpim na prudusky a kdyz jsem nemocna tak mi to strasne pomaha. Snazim se vyhybat tabletam a ruznym priprabkum z lekarny, protoze to vubec nepodporuji!!! Myslim si, ze prirodni medicina je ta nejlepsi.

kámoška123 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.06.13 12:06
Tady je to hezky popsáno.Pěkný den.

:D http://www.fertility.sk/…tenstvi.html

natálka25
Nováček 2 příspěvky 15.02.17 06:59

http://www.fertility.cz/…tenstvi.html je tam co muzeme a cemu se vyhnout

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >