Černý bez v těhotenství a další ...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lenous
Echt Kelišová 9592 příspěvků 09.06.10 11:00
Černý bez v těhotenství a další ...

Ahoj holky, bohužel jsem nikde nenašla, jak je to s černým bezem v těhotenství. Může se nebo ne?
Jde mi hlavně o sirup, šťávu, limonádu, sušený. Takže o květy.
Vzhledem k tomu, že začínají kvést i jiné bylinky, tak bych si chtěla připravit do zásoby apod. Moc mě to baví a jsem nakloněná přírodní medicíně, pokud to jde :-D
Tak jestli máte i jiné tipy, co sbírat a co z toho připravovat, budu moc ráda.
Předem děkuji :-D
Zatím se mějte krásně

Reakce:
tterka
Kelišová 5420 příspěvků 09.06.10 11:20

Ahojky lenous,
mrkni se tady:

http://www.naseinfo.cz/…mbucus-nigra

Ale asi tě nepotěším, píšou tam, že se nedoporučuje užívat v těhotenství :-(

Bublina12
Stálice 68 příspěvků 09.06.10 12:40

Zrovna jsem dostala od kamarádky na ochutnání bezinkovou šťávu, takže info pro mě opravdu na poslední chvíli. Díky za něj.

Evikk
Zasloužilá kecalka 926 příspěvků 09.06.10 12:42

No a já jsem se zrovna dneska na bezinky chystala, že nám šťávu zkusím udělat. Tak asi udělám a ochutnávat moc nebudu :-(

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63704 příspěvků 3 inzeráty 09.06.10 13:08

Já bych řekla, že nic se nemá přehánět, takže bych to nepila pravidelně, ale zase občas to neuškodí…

lenous
Echt Kelišová 9592 příspěvků 10.06.10 12:04

Holky díky. Je fakt že se nemá nic přehánět. Nasbíráme ho a něco z něj udělám :-D . Aspoň pro tu radost a uvidíme.

ENmáte nějaké tipy, co můžu teď sbírat a co z toho udělat? Popřípadě co na co je apod.? ( a pokud možno co se může v těhu :-D )
Díky ještě jednou moc :-D

Hanicka21
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.06.12 10:05
Kvety bezu

Ahoj holky tak docetla jsem se tady, ze sirup z cerneho bezu neni moc vhodny pro tehulky, ale jak je to se sirupem z kvetu cerneho bezu?? Pochopila jsem, ze ty bobule asi neco obsahuji co neni moc vhodne, ale obsahuji tohle i kvety??
Momentalne jsem si udelala dva litry, protoze sem tam trpim na prudusky a kdyz jsem nemocna tak mi to strasne pomaha. Snazim se vyhybat tabletam a ruznym priprabkum z lekarny, protoze to vubec nepodporuji!!! Myslim si, ze prirodni medicina je ta nejlepsi.

kámoška123
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.06.13 12:06
Tady je to hezky popsáno.Pěkný den.
natálka25
Nováček 2 příspěvky 15.02.17 06:59

http://www.fertility.cz/…tenstvi.html je tam co muzeme a cemu se vyhnout

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Výhrůžný vzkaz radikálů: Na těchto místech o Vánocích zaútočíme znovu!

V posledních měsících a letech se začínalo zdát, že aktivita islámských... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >