Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
měla jsem silné obavy, aby nešlo o novou nekonečnou Ordinaci (ze které se fakt stal shit), ALE musím fakt říct, že Chlapa (i coby hodnotitel na čsfd) pro ženy doporučuji na 3.5/5
skvěle vystavěný příběh, zápletka, hlavní hrdina..
občas někdo trochu vyruší, ale dnes jsem si teda při vysvětlení, CO se stalo s jeho synem fakticky brutálně u telky pobrečela…
Tak co vy? Koukáte? Názory?
Má to jen 16 dílů, tak tolik názorů jako o Ulici nedáme, ale snad to o to lepší bude divácký zážitek
těším se, zda si „rozpomene“ na svou novou lásku..
Koukam.. libi se mi.. konecne jine herecke obsazeni.. jsem zvedava, jak to bude dal ![]()
Taky koukám a líbí se mi. A velmi kladně hodnotím fakt, že to má jen málo dílů. ALE PRIMLOUVAM SE, ABY ZDE NEBYLY ZADNE VOYO SPOILERY, děkuji.
@Neuz jj, jen se tam z Ordinace přestěhoval „Vojta“ a „Marika“, ale jinak jsem taky ráda za nové tváře a super koncept, holt je převzatý (italský DOC) - čeští seriáloví scénáristi tohle asi vymyslet neumí… @Stevia jj, taky mi ho v něčem připomíná…
@jessikka na Voyo vážně nemám důvod dělat reklamu ani „spoilery“?
sama jsem se mu strašně dlouho bránila, ale pubošky mne přemluvily
a zrovna tohle tam nechodí nijak extra dřív.. žijeme v „horách“, takže strašně dlouho zima a špatné počasí venku, tož holt trávíme dost času u různých seriálů a filmů - hlavně tedy netflix a hbo, aktuálně jsem dohlídla staré AŽ PO UŠI a tak náádhernou čvančarku a geislerku už nikdy neuvidím, skvělý děj a zábava, nějak mi ten seriál úplně ušel a byl pro ženský 30+ dokonalý ![]()
Až po uši je dobré, měsíc jsem marodila, tak jsem sjížděla seriály.
@laducha
jj, myslela jsem, že po vš zkoušce ze sexuologie vím vše, ale že vlastně lesby mohou mimoděk otěhotnět ze svého vlastního aktu - když jedna z nich těsně předtím (či den až dva) spala s mužem a má v pochvě spermie, to mne fakt velmi pobavilo a zarazilo a rozšířila jsem si obzory
že vlastně logicky to možné je, když přežijou a když se ty holky dost snaží
docela vtipné zápletky tam byly.. včetně toho pohřebnictví a vztahů mezi manžely… za mne jeden z top-seriálů, co jsem kdy viděla…
https://www.csfd.cz/…usi/prehled/
PS : Markétu jsem nesnášela od prvního dílu do posledního
taková kráva patří praštit lopatou.
Mne to nebaví. Hlavní mužsky herec je mi slušně řečeno nesympaticky. Vadí mi i určitá podobnost s Housem
@lachtanice86 píše:
Mne to nebaví. Hlavní mužsky herec je mi slušně řečeno nesympaticky. Vadí mi i určitá podobnost s Housem
A to me se libi strasne moc, ale jen s vousama ![]()
@Neuz píše:
A to me se libi strasne moc, ale jen s vousama
Jo, ty vousy mu slušej, bez nich vypadal divně. ![]()
Mně se ten seriál líbí, jsem zvědavá, co bylo s tím synem. Jenom mě překvapuje, jak se změnil povahově.
@mamina2017 píše:
A on mu někdo řekl, co se doopravdy stálo s jeho synem?
Taky mám za to,že ne.. ![]()
@Lucy75 Jojo,moc se mi to líbí.
Taky jsem si říkala,že to snad nebude další Ordinace. Fakt dobrý. Recenze na ČSFD jsem četla taky, chválí si to jako já. ![]()
@Neuz píše:
A to me se libi strasne moc, ale jen s vousama
Taky se mi líbí víc s nimi. I jako by mu slušelo víc cokoli jiného, než ten oblek. ![]()
@mamina2017 Frank našel ve svém pc starý mail, kde celý příběh z letadla popisoval Karlovi a když ten mail přečetl, tak se mu ta situace živě vybavila…
vůbec se nedivím, že se po takovém zážitku tak strašně změnil a uzavřel, začal dávat pacientům čísla apod. Každý se s takovou hrůzou vyrovnává jinak… Nechci si to ani představit… byla bych schopná žít dál asi jen kvůli dalšímu dítěti.