Chytré hodinky - poraďte

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ernais
Kecalka 427 příspěvků 17.07.19 08:15
Chytré hodinky - Poraďte

Ahoj, jsem ve fazi vyberu chytrych hodinek a zajimaly by me vase zkusennosti. Mam dva hlavni pozadavky. Musi byt elegantniho vzhledu (dresscode v praci) a urcene k plavani, protoze 2× tydne mam ve cvicebnim planu zarazene plavani. Patranim na internetu mi z toho vypadly akorat dvoje Samsung Galaxy Watch a Samsung Galaxy Watch Active. Mate s nimi nektera zkusennost? Rozdil v cene je pro me asi vcelku zanedbatelny, takze ted dost vaham. Pripadne nejake jine tipy?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Elleník
Ukecaná baba ;) 1791 příspěvků 17.07.19 08:18

Já mám apple watch 4, vel. 44. Jsou super, opravdu jsou skvělé! Ale jestli nemáš iphone tak je to bezpředmětné… Kdyby Tě o nich zajímalo víc info, napíšu víc.
S ostatními zkušenosti nemám.

Mia25
Kecalka 459 příspěvků 17.07.19 08:20

Já mám Garmin 645:) jsou úžasné i elegantní. Jde vyměnit pásek, změnit vzhled hodinek na ručičkové… Na plavání ale raději vyšší řadu např 945 :)

Ernais
Kecalka 427 příspěvků 17.07.19 08:26
@Elleník píše:
Já mám apple watch 4, vel. 44. Jsou super, opravdu jsou skvělé! Ale jestli nemáš iphone tak je to bezpředmětné… Kdyby Tě o nich zajímalo víc info, napíšu víc.
S ostatními zkušenosti nemám.

Iphone nemam, takze apple watch jsou mi k nicemu. Mam prave novy samsung A7, takze i v tomto maji mnou zminene hodinky vyhodu, ze se mi doparuji s SHealth apod.

Elleník
Ukecaná baba ;) 1791 příspěvků 17.07.19 08:33

@Ernais V tom případě bych to neřešila a šla do Samsung, žádný fake bych určitě nekupovala. Nejlepší když se stavíš u nich v prodejně a vyzkoušíš spárovat, jak Ti budou fungovat s mobilem.

Ernais
Kecalka 427 příspěvků 17.07.19 08:34
@Mia25 píše:
Já mám Garmin 645:) jsou úžasné i elegantní. Jde vyměnit pásek, změnit vzhled hodinek na ručičkové… Na plavání ale raději vyšší řadu např 945 :)

Diky za doporuceni. Ale co jsem koukala, tak to uz je zase docela palka (16tis) a do toho uz se mi moc nechce. Navic jsem dost stihla a drobna a mam strach, ze cifernik o velikosti 47mm uz na mne bude vypadat spis komicky nez elegantne :D

Mia25
Kecalka 459 příspěvků 17.07.19 08:40

Já mám kolem zápěstí cca 15,5 cm(schválně jsem to měřila:D) a vypadají viz foto :) jinak Garmin teď vydal nějakou novinku extra malých hodinek. A spárování s jakýmkoli telefonem je bez problemu, mám vyzkoušeno ;)

mag
Extra třída :D 11165 příspěvků 17.07.19 08:48

@Mia25 ja mam fenixy 5S a ty jsou male, teda spis mensi.

Meri plavani jak v bazenu, tak ve volne vode.
Ale porad jsou to sportovni hodinky. Ja teda sukne a saty nosim porad a hodinky neodkladam.

mag
Extra třída :D 11165 příspěvků 17.07.19 08:53

Co garmin vivoactive

Texam
Závislačka 3780 příspěvků 17.07.19 08:57
@Ernais píše:
Diky za doporuceni. Ale co jsem koukala, tak to uz je zase docela palka (16tis) a do toho uz se mi moc nechce. Navic jsem dost stihla a drobna a mam strach, ze cifernik o velikosti 47mm uz na mne bude vypadat spis komicky nez elegantne :D

Ja mam Samsung Galaxy Watch a jsem s nima nadmiru spokojena, ale urcite bych doporucila damskou verzi vel 42mm mela jsem na zkousku 47mm a jsou fakt velky a tezky :roll: daji se sehnat kolem 7000,maji 3 pasky na vymenu.

lucenka
Hvězda diskuse 37481 příspěvků 17.07.19 09:01
@mag píše:
Co garmin vivoactive

Ty mám :mrgreen: právě abych je mohla nosit i k šatům. Vivoactive 3 vypadají takhle na ruce s obvodem 16 cm. Jediná nevýhoda Garmin je, že se mi špatně párují s mobilem Oppo, kdy neupozornuji na zprávy a volání :pocitac:

SAJ
Závislačka 4105 příspěvků 17.07.19 09:01

Na plavání nejsou dotykové hodinky vhodné, navic Samsungy nejsou primárně určené na sport, jsou to chytré hodinky se sportovními funkcemi.

Zkus Garmin Fenix 5S nebo Garmin Fenix 5S+, mám kombinaci černá + stříbrná luneta. K normálnímu oblečení nosím různě barevné pásky, ke společenskému oděvu kovový řemínek. Vypadají opravdu dobře.

Ernais
Kecalka 427 příspěvků 17.07.19 09:25
@SAJ píše:
Na plavání nejsou dotykové hodinky vhodné, navic Samsungy nejsou primárně určené na sport, jsou to chytré hodinky se sportovními funkcemi.Zkus Garmin Fenix 5S nebo Garmin Fenix 5S+, mám kombinaci černá + stříbrná luneta. K normálnímu oblečení nosím různě barevné pásky, ke společenskému oděvu kovový řemínek. Vypadají opravdu dobře.

Diky, urcite na ne mrknu. Co se tyce toho plavani, samsung oboje zminene prezentuje jako na plavani vhodne s tim ze disponuji „vodnim zamkem“ tak nevim :nevim:

Ernais
Kecalka 427 příspěvků 17.07.19 09:28
@Texam píše:
Ja mam Samsung Galaxy Watch a jsem s nima nadmiru spokojena, ale urcite bych doporucila damskou verzi vel 42mm mela jsem na zkousku 47mm a jsou fakt velky a tezky :roll: daji se sehnat kolem 7000,maji 3 pasky na vymenu.

A zkousela jsi s nimi nekdy plavat? Zaroven by me zajimalo, v pripade sparovani s telefonem, kdyz mas prichozi hovor, jak to funguje? Je to slyset z tech hodinek nebo jen z telefonu? Jde mi o to, aby kdyz mi nekdo vola, tak nepotrebuju, aby hovor slyseli vsichni kolegove v praci :mrgreen:

SAJ
Závislačka 4105 příspěvků 17.07.19 09:32
@Ernais píše:
Diky, urcite na ne mrknu. Co se tyce toho plavani, samsung oboje zminene prezentuje jako na plavani vhodne s tim ze disponuji „vodnim zamkem“ tak nevim :nevim:

Vodní zamek mit musí, protože dotyk ve vodě nefunguje. Vybirala ksem si hodinky hlavně podle plaveckých funkcí a postupně vyřadila všechny dotykové modely.

Víš co, najdi si na FB skupinu Garmin hodinky a poptej se tam místních borců. Z části tam jsou úplní amatéři, z části dobří hobby sportovci a část jdou sportovní profíci. Kde jinde ti poradí lip?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama