Čím nahradit pečivo při hubnutí

Anonymní
7.11.19 20:56

Cim nahradit pecivo pri hubnuti

Cim nahrazujete pecivo kdyz nemate moznost koupit celozrnne…aby to melo vluv na hubnuti.ma problem ze k snidani musim mit pecivo sladky snidane nemam rada…a potrebuji rady :roll: :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1093
7.11.19 21:02

Zitny chleb

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10125
7.11.19 21:11

Knäckebrot

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
297
7.11.19 21:19

No já kdysi dávno kvůli hubnutí nejedla pečivo vůbec žádné dva roky. Zhubla jsem 18kg. Pečivo jsem nenahrazovala, protože jsem neměla pevnou vůli ho jen omezit třeba na žitný chléb. Bylo lehčí ho nejíst vůbec. K snídani jsem casto jedla dušenou zeleninu s vajíčkem, mě to chutnalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17133
7.11.19 21:20

Používám žitný chléb nebo žitný knackebrot.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
150
7.11.19 21:25

Nic, umicham tři vejce, dám k tomu zeleninu, čtvrtku avokáda a žádné pečivo nepotřebuji.

Když chci, tak mám seminkove, ale je v tom tolik tuků že denně max 50g jinak si tuky v makrech prezenu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1334
7.11.19 21:25

Večerní chléb - mají ho v Lidlu, v Albertu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1268
7.11.19 21:27
@Anonymní píše:
Cim nahrazujete pecivo kdyz nemate moznost koupit celozrnne…aby to melo vluv na hubnuti.ma problem ze k snidani musim mit pecivo sladky snidane nemam rada…a potrebuji rady :roll: :)

A proč chceš nahradit pečivo? Držíš low carb?
Nebo myslíš zdravější verzi rohlíků a obyč. chleba?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2317
7.11.19 21:34

Grahamove placky, ale jen obcas, vajicka, zelenina, seminka, staci, ke svacime jogurt s horkou coko nebo orisky, nebo prave ten graham s kruti sunkou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.11.19 21:34

@ElisC myslum zdravejsi variantu.mame jen penny a tam nic moc neni a zitny chleba mi moc nejede…

• Citovat
  • Nahlásit
3406
7.11.19 21:35

Zeleninou. Mně chutná i syrová, skoro všechna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1268
7.11.19 21:39
@Anonymní píše:
@ElisC myslum zdravejsi variantu.mame jen penny a tam nic moc neni a zitny chleba mi moc nejede…

Já mám třeba ráda tento: https://trvanlive-pecivo.heureka.cz/…syllia-300g/?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
905
7.11.19 21:46

Ničím. Nebo si péct sama z různých celozrnných mouk. :nevim: Kupu zeleniny a bílkoviny. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
837
7.11.19 22:02

Jen tak mimo téma, ono sehnat celozrnné pečivo není vůbec snadné. My máme na dosah Penny a Billu a ani v jednom celozrnné pečivo nemají. Kdysy mívali jeden druh v té Bille, ale už ho nevedou. Je dost velký rozdíl mezi označením celozrnné a cereální. Jinak já pečivo vyřadila téměř úplně. Respektive jsem vyřadila pšenici a najít pečivo bez pšenice je složitější, max. ten žitný chleba, který Ti nechutná. Snídám ovesné vločky nebo musli se skyrem nebo třeba zapečený tvaroh s vločkama a banánem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.11.19 22:28

Hele, takto prosím anonym, zadám sem i facebookovou stránku. Pokud je to opravdu problém anonm (chápu, asi bude, tak mě odtajněte) :). A teď již k věci.

Rozhodně, pokud nechceš péct domácí pečivo, nic na tom není a v pekárně je to za chvilenku, ale chápu ne každý se do toho pustí.
Tak bych ranní snídani nahradila všemožnými vaječnými způsoby (bílkoviny jsou při hubnutí důležité), dále k tomu hodně zeleniny a je z toho super snídaně. Ale nejde to asi jíst furt. Jednou smažená vejce (jdou udělat v pohodě na páře, a jsou daleko lahodnější) :), VAJEČNÁ OMELETA, Palačinka a do toho zabalit vhodné potraviny. Celozrnná tortila se zeleninou a nějakým dipem. :nevim: :nevim: Nebo, teda pokud nechceš péct pečivo, tak ze zdravé mouky upéct nějaký zdravější koláč :dance: :dance:. Ale jde o to, jestli chceš vůbec péct :think: :think: Jde Pórkový koláč či cuketový koláč. :), a další slané koláče.

Já pečivo, pokud chci,,to zdravější" tak peču doma, přijde mi chutnější. Přes týden nakupuji (ale nějak mi nejde). To mám radši žitný chléb z lidlu, ale i některé z pekáren jde. Ale domácí je domácí. Peču nejčastěji špaldové s celozrnnou moukou :). Ale chystám se na žitné a pohankové. Také peču jenom chvíli :). Dietu dodržovat nechci, ale péct zdravěji a kupovat musím, z důvodu jednoho člena v rodiny.
A ano souhlasím Penny i Billa je na zdravější formy pečiva prostě na nic.

Jinak fajn recepty najdeš v této facebookové skupině, pokud ji tedy máš, například jedna uživatelka je fakt supr - má dobré recepty. Skupina se jmenuje Jíme a hubneme s Katchabou :) :)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat