Clostil + pregnyl - oddalují MS?

924
27.4.16 17:31

Clostil + pregnyl - oddalují MS?

Ahoj holky :) Chtěla bych se zeptat, máte zkušenost s tím, že by clostil s pregnylem oddálili MS? Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
54325
27.4.16 19:20

Pokud by oddalily ovulaci, tak MS nejspis taky, ale obvykle to byva naopak. Spis se po nich dost casto nasazuje v nejake forme progesteron (utrogestan, Duphaston…), ktere MS oddalit muzou. Ale sama o sobe by vyse zminena kombinace na MS vliv mit nemela. Pokud se nejedna o pripad nekvalitnich zlutych telisek a hodne kratke lutealni faze, tohle clostil+pregnyl obcas dokazou porovnat a pak by mohla byt lutealni faze delsi. Ale v pripade takovehle priciny by se ten progesteron nasazoval stopro.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.4.16 19:22

Me uspisil o dva dny vzdy i s utrogestanem, jen jednou se ms opozdila a to jsem byla tehotna :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
924
27.4.16 19:43

Anonymní @ugluk No já brala 3-7DC Clostil, 16-25DC Duphaston, a pregnyl mi byl píchnut 18DC.. Uvidíme no, Duphaston střídavě s Proverou beru už rok a i přesto mívám hned den po dobrání posledního prášu tudíž 25-26DC menstruaci.. Dneska jsem 27 DC a sice mám už třetí den klasický PMS, ale MS zatím nikde.. Přikládám to těm hormonům a počítám s tím, že během dvou dnů dorazí. Moc vám holky děkuju za odpověď :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
924
27.4.16 19:45

Abych řekla pravdu, už tomu nevím hlavu patu, ale díky příznakům, které mívám na chlup stejné před MS, tomu žádnou šanci nedávám

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54325
27.4.16 20:17

MS priznaky jsou velmi casto stejne jako tehotenske.
Prijde mi dost divne, ze byl Pregnyl pichan az dva dny po brani Duphastonu - progesteron je treba brat az PO ovulaci. Na zaklade ceho byl pichnut Pregnyl - predpokladam, ze ultrazvukove kontroly. Pokud tomu tak bylo, tak byla ovulace 19.-20.DC a MS bych tudiz cekala klidne s tydennim zpozdenim. Pokud byl pichnut zcela naslepo, nedivila bych se nicemu, protoze kombinace antiestrogenu, hCG z Pregnylu a progesteronu v trochu zvlastni casove souslednosti a v kombinaci s prirozenou ovulaci buhvikdy mohla telo ponekud zmast. Kazdopadne na tehotensky test to ted jeste neni, stale by mohl byt zkresleny tim Pregnylem. Jo a jinak - tim, ze je Pregnyl hCG, muze nejake ty priznaky vyvolat taky, mne treba po nem hodne bolela prsa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
924
27.4.16 20:36

@ugluk Pregnyl byl píchnut na základě ultrazvuku, byla jsem v pondělí, v pátek, a znova v pondělí, kdy byl píchnut. Takže tohle paní doktorka snad nezanedbala, ikdyž je pravda, že jsem pak začala číst diskuze tady a vyčetla, že jsem asi měla vzít ten Duphaston až po ovulaci… Ale řekla mi, že kvůli sliznici ať si ho vezmu, že OVU stejně vyvolá ten Pregnyl… Tak sama nevím… Já tomuhle moc nerozumím a vždycky udělám to, co mi poradí dr. Ani nevím, jestli ovu byla… Nevím vlastně nic :mrgreen: Jen se smiřuji s tím, že z toho zase nic nebude, a vás holky, zkušenějších se ptám, aby jste mi daly, možná zbytečnou, naději :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
924
27.4.16 20:38

@ugluk A prsa mě právě bolí o něco míň, než při klasickém PMS, spíš mám takové ty křeče, které mívám těsně před MS, nebo už v průběhu MS… Takové ty menstruační bolesti.. :nevim: No jsem z toho jelen.. Chudák moje tělo, musí být zmatené víc jak já :think: :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
JayLee
27.4.16 20:39
@majkl8686 píše:
Ahoj holky :) Chtěla bych se zeptat, máte zkušenost s tím, že by clostil s pregnylem oddálili MS? Díky

ne vždy mi chodila
+ - na termin ;)

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
54325
27.4.16 20:48

No, on ten progesteron pred ovulaci nastartuje drivejsi dozravani sliznice. Ale zcela spolehliva antikoncepce to rozhodne neni :mrgreen: Ale vazne - pokud byl 18.DC Pregnyl na zaklade utz, ovulace nastala den-dva pote, tudiz bych MS cekla nejaky 30.-35.DC.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
924
27.4.16 21:03

@JayLee děkujuu :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
924
27.4.16 21:08

@ugluk super, takže mám na MS ještě čas.. když mi byl píchnut pregnyl (tj. 18DC) folikul měl 22mm.. Tak nevím.. Dneska ráno jsem byla zase na utz, a prej ho tam dr. nevidí… Do MS mám teda víc jak týden čas, tak na to zkusím nemyslet.. Ikdyž mám takový pocit, že dorazí dřív… Děkuju ti za tvé rady :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54325
27.4.16 21:24

Ona holt byla z nejakeho duvodu (a s clostilem to vubec souviset nemusi) posunuta ovulace. A od ovulace do MS by to melo byt minimalne 10 dni, jeste lepe 12-14. Pokud by to bylo mene nez tech 10, moc dobre by to nebylo. Tak spis preji, at nedorazi vubec ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
924
28.4.16 15:37

Zacala jsem spinit, nebo spis slabe krvacet :,( Zase nic :,( :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54325
28.4.16 18:59

To je mi lito :-( Kazdopadne pokud 10 dni od Pregnylu (tzn. nejakych 8-9 dni po ovulaci) zacinas krvacet, resila bych s lekarkou stav progesteronu a jeho pripadne doplneni, posunout ten Duphaston nebo ho zkusit vymenit za Utrogestan.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat