Clostilbegyt a duphaston, zabralo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Toma18
Kecalka 454 příspěvků 22.06.19 22:32
Clostilbegyt a duphaston, zabralo?

Ahoj holky, v pátek jdu k doktorce. Říkala, že pokud po laparoskopii pravého vejcovodu nedostanu menses do návštěvy, tak mi dá injekci na vyvolání menses a duphaston na upravdu cyklu. Je možné, že bych ji mohla poprosit o to, aby mi dala k tomu užívání duphaston i clostillbegyt? Ovulaci jsem neměla a nepravidelnou menses jsem měla neustále a moc tomu nevěřím, ze po laparo se něco změní. Navíc mám už jen jeden vejcovod a musím co nejdříve otěhotnět, jelikož jsem měla menší ložiska endometriozy a rádo se to vrací. Tak by mě zajímal vás názor, zda tyto dva léky pomohly…

Reakce:
Lucie1906
Kecalka 335 příspěvků 22.06.19 23:37

@Toma18 Ahoj, já tedy brala jen Clostilbegyt, první cyklus se nezadařilo, po druhém cyklu jsem objevila // k lékaři jdu ve čtvrtek, takže zatím nemůžu říct zda je to tam kde má. Ale můžu říct že druhý cyklus se zadařilo. Každopádně se lékařky zeptej, myslím že s tím problém mít nebude. Ale asi tě bude měsíc sledovat jestli ovulací máš nebo ne. :blush: Hodně štěstí přeji :relaxed:️

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.06.19 01:21

Ahoj, ano, 4.cyklus:-) drzim palce!

Safrik
Ukecaná baba ;) 1150 příspěvků 23.06.19 09:07

Ahoj, u me 2 pokusy, ani jeden nezabral. Ale jsi po laparce, mozne to je :kytka:

yogina
Stálice 84 příspěvků 23.06.19 12:27

U mě taky dva pokusy, folikuly rostly, ale nic z toho, bohužel. Určitě se dobře poraď s dr., je totiž vždycky riziko, že se ty folikuly mohou vytvořit na tom vaječníku, ke kterému ti nevede vejcovod. Slyšela jsem, že se sice umí ten druhý vejcovod jakoby natáhnout, ale zkušenost nemám :nevim: Aby tě nestimulovali zbytečně… přeji hodně štěstí a ať to brzy vyjde :kytka:

K.D.P.
Zasloužilá kecalka 908 příspěvků 23.06.19 15:52

Ahoj. Mam za sebou jeden cyklus clostik + duphaston. Leky zabraly, ovulace byla potvrzena a lutealni faze se mi z 10 dni prodlouzila na 14, ale bohuzel jsem neotehotnela. Avsak to beru jako castecnou vyhru, protoze jsem mela po 3/4 roce zase kratky cyklus s potvrzenou ovulaci :)

Váš příspěvek
Reklama