Co byste chtěly umět?

2624
14.3.17 10:09

Co byste byly rady,kdybyste umely?

Ahojky holky, jeste me napadlo se vas zeptat…

Co byste byly rady, kdyby Vas naucila skola? rodice?

Co by se Vam v zivote „hodilo“ umet?

Cemu byste rady rozumely?

Ja za sebe rikam, ze mi by se hodil vetsi cit pro cestinu :zed:.Gramatika a vhodne zvolene slova v textu, treba zivotopise, ci obchodnim dopise, jsou neco jako vizitka cloveka, coz mi se vubec nedari :nevim:.

Pak rozumet Eckam :dance:,jelikoz v obchode to obcas je s potravinami boj…

No, jak tak premyslim, bylo by toho vice, co bych rada :lol:

Oproti tomu si myslim, ze skolu jsem si vybrala dobrou, meli jsme hodne i praktickych hodin, tedy nejen sezeni v lavici :think:

Dekuju :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

56913
14.3.17 10:12

@Kralikcek angličtinu.. jako rodilý němčinář nejsem schopna se s ní poprat :oops: :oops: a hrozně mi to štve..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.3.17 10:15

Ja vzdycky chtela umet hrat na klavir! A taky bych chtela mit perfektni anglictinu. Vim, ze obe veci nejsou nerealne, ale prijdu si stara na to, abych se ucila neco novyho :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.3.17 10:17

@Kralikcek
Kdyby mě škola naučila, že k úspěchu je třeba vytrvalost, píle a odvaha.
Rodiče - žežádný problém není tak velký, aby se nedal řešit.
Co by se mi hodilo umět - být neodolatelný svůdník.
Rád bych rozuměl řeči navajo :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2098
14.3.17 10:17

Rada bych umela jazyky.
Nebo bych chtela byt v nejakem oboru expert :mrgreen:.
Taky bych se chtela umet vic „prodat“ :mrgreen:.

Příspěvek upraven 14.03.17 v 10:19

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1656
14.3.17 10:18

Tak třeba nikdy se neztratí mít cit pro hudbu, umět hrát na nějaký nástroj nebo třeba neničit naše lesy a přírodu odpadky. Vždyť je to humus když se jdete projít do lesa a všude se válí pneumatiky a pytle odpadku. Někteří lidi jsou prasata a měli by být především čistotný! :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2349
14.3.17 10:21

Chtěla bych umět řídit. Řidičák mám, ale řídit prostě neumím.

Pak bych chtěla umět německy. Měla jsem němčinu na střední, ale šlo to jedním uchem tam a druhým ven. Tehdy mi nezáleželo na tom se ten jazyk naučit. Teď by se mi němčina hodila.

Přála bych si umět dobře hrát na klavír.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
14.3.17 10:24

Jazyky i nástroje docela ovládám, alespoň ty co jsem chtěla, za to děkuju mamce že byla tak přísná a donutila mě chodit do hudebky ale jinak bych chtěla umět léčit, být doktorka, ale ne obyčejný praktik ale takový neurochirurg nebo kardiolog… úplně je obdivuju a chtěla bych být v něčem tak dobrá jako jsou oni, to je fakt mazec.. možná v příštím životě :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
20807
14.3.17 10:25

Ta čeština je podle mě spíš o citu, který prostě někdo nemá, ale zlepšit se to dá tím, že budeš hodně číst. Já bych ráda uměla více jazyků, ale je to pro mě strašná dřina, nemám na to vlohy, matematika, fyzika, chemie, to mi jde samo, ale tohle :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5778
14.3.17 10:26

Ja bych chtela umet tancovat, nebo aspon byt obratna a ne takovy poleno jako jsem :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.3.17 10:26

Mluvit před lidmi aniž bych se bála, ze se z nervozity pozvracim. Ovládat temperament. Vyměnit ruce za sikovne - jednu blbou salu pletu dva měsíce a pak ji stejne vyhodim :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14230
14.3.17 10:27

Chtěla bych umět lítat na koštěti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2349
14.3.17 10:29

@radkka Také mi jazyky nejdou. Nemám na ně vlohy, ale nevzdávám se! Teď se učím druhý cizí jazyk, ale je to boj… A až ten se naučím, tak zkusím i tu němčinu. Přitom mám kolem sebe lidi, kteří umí perfektně třeba 4 cizí jazyky :zed:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1759
14.3.17 10:31

Ja bych chtela umet cist noty a hrat na saxofon

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
14.3.17 10:31
@Veverka X píše:
@radkka Také mi jazyky nejdou. Nemám na ně vlohy, ale nevzdávám se! Teď se učím druhý cizí jazyk, ale je to boj… A až ten se naučím, tak zkusím i tu němčinu. Přitom mám kolem sebe lidi, kteří umí perfektně třeba 4 cizí jazyky :zed:.

Já se udržuji ve formě tím, že anglicky překládám, k tomu se učím němčinu. Dřív jsem uměla španělsky, ale to se vykouřilo ani nevím jak :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama