Co k sekaný jako přílohu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Emilie
Generální žvanilka 20518 příspěvků 05.08.10 12:21
Co k sekaný jako přílohu

čau holky.

Průšvih. Ropzmrazuju mletý vepřový a zapomněla jsem koupit brambory … Vzhledem k tomu, že bych musela spakovat smečku a opět vyrazit do města na další nákup, to padá … :nevim:

Napadá vás něco? Nemusí to být nutně sekaná … :think: :think:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
mati
Ukecaná baba ;) 1748 příspěvků 05.08.10 12:24

pečivo :nevim: jinak já jsem schopná si dát třeba těstoviny k čemukoliv, aji k té sekané :-) příp. udělat k ní omáčku a bude se to hodit k více přílohám :

kacabus
Kelišová 6885 příspěvků 05.08.10 12:25

Tak udělej rizoto.

Jana206
Nadpozemská drbna 26548 příspěvků 05.08.10 12:27

Já dělám z mletého masa omáčku na špagety nebo těstoviny. Tam ale nespotřebuješ celé 500g balení, ale asi polovinu, mám to vždy zamraženo zvlášť.

Z mletého masa je hodně variací, ale potřebuješ k tomu další surovniny. Napadají mě rajská omáčka a masové koule nebo plněné papriky.K tomu je možné rýži nebo knedlík.Recepty nedodám, moc to nevaříme.

K sekané nebo karbanátkům si jinou přílohu než brambory nebo kaši nedovedu představit.

nikita066
Extra třída :D 13195 příspěvků 05.08.10 12:27

mletý vepřový … tak špagety :palec:

honey_star
Zasloužilá kecalka 954 příspěvků 05.08.10 12:27

já mám sekačku stejně nejradši jen tak s chlebem :-)

Jana206
Nadpozemská drbna 26548 příspěvků 05.08.10 12:28

Sekanou s chlebem :palec: , tak to mě v první chvíli nenapadlo :oops: Máme to tak dokonce raději než s bramborami. Já nemám moc ráda výrobky s mletého masa, dám si trochu na oběd a zbytek posvačí chlap v práci s chlebem.

Terlas
Závislačka 4614 příspěvků 05.08.10 12:28
Emilie píše: čau holky.

Průšvih. Ropzmrazuju mletý vepřový a zapomněla jsem koupit brambory … Vzhledem k tomu, že bych musela spakovat smečku a opět vyrazit do města na další nákup, to padá … :nevim:

Napadá vás něco? Nemusí to být nutně sekaná … :think: :think:

napadá mě rajská s masovými kuličkami a rýže nebo houskový knedlíky, bolonský špagety, jsou sice z mletého hovězího, ale podle mě to není zase takový rozdíl :palec: , karbanátky… sekaná klidně s kyselou okurkou a chlebem? nevím co na to ale děti… :think:

mati
Ukecaná baba ;) 1748 příspěvků 05.08.10 12:29

z mletého masa mě napadají tak akorát lasagne nebo něco na způsob boloňské omáčky se špagetama

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 05.08.10 12:32

Špagety, rajčatová omáčka a masové koule :-D

Petra Z
Hvězda diskuse 52170 příspěvků 05.08.10 12:33

Taky mě napadly koule :mrgreen:

Emilie
Generální žvanilka 20518 příspěvků 05.08.10 12:33
mati píše:
z mletého masa mě napadají tak akorát lasagne nebo něco na způsob boloňské omáčky se špagetama

No jistě, lasagne!!!!

Díky vše za tipy, ale klidně pište dál!!! :kytka: :mavam:

lenin
Povídálka 36 příspěvků 05.08.10 12:36

Normálně ji upeč,uvař nějaké těstovinky,a k tomu rajskou (z protlaku,ke­čupu,rajčata v plechovce, co máš)

Terlas
Závislačka 4614 příspěvků 05.08.10 12:43

já třeba miluju plněný papriky :srdce: , ale s tím je dost práce… :roll: nebo mě ještě napadli fazole v rajčatové omáčce s mletým masem a chlebem, to bys ale musela mít předem namočený… :think:

http://www.toprecepty.cz/…i-con-carne/
pro děti bez chilli :kytka:

Iduska
Zasloužilá kecalka 891 příspěvků 05.08.10 12:46

Ahoj, já někdy dělávám:
Ochucená sekaná s vejce i strouhankou, 2× bramborové těsto z prášku, špenát. Bramborové těsto rozválím dám na něj sekanou a zaroluju jak roládu, tu pak nakrájím na kolečka, obalím ve vajíčku a strouhance a usmažím podávám se špenátem.

Sekaná se dá udělat ještě jako zapečené těstoviny se zeleninkou.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Witowská po StarDance podezřele obdivovala bříško kolegyně Písařovicové

Moderátorku České televize Danielu Písařovicovou (39) na poslední večer... číst dále >

Hokejista, který randí s Kovandovou: Prý nezapře podobu se slavným hercem

Vyplatilo se počkat! Česká Miss World Lucie Kovandová (25) byla dlouho věrná... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >