Co říkáte na další opatření?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1148
22.3.21 21:26

@divine woman to netusim… Kazdopadne ja u testu neukazovala ani karticku pojisteni…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
257
22.3.21 21:27
@Aquarius79 píše: Řídí to politici, takže o dobru pro lidi nemůže být žádná řeč.

Ano někteří z nás to ví, někteří jim stále naivně věří, dále jsou lidi co to ví a něco s tím dělají a další žijí naprosto paralizovaní strachem. Mají nás přesně kde chtějí a za další půl rok v nouzivým stavu se nezmění vůbec nic.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5654
22.3.21 21:27
@-Teri- píše:
A přijde vám v pořádku, že lidi dostali do takové situace, že pod nátlakem a strachem o přežití podstupují pravidelně nic neříkající lékařský zákrok?

Co si myslím já, je úplně jedno. Rozhodně to je předvídatelný vývoj. O tomto testování jsem mluvila už v létě. Připomněla mi to o víkendu příbuzná. Lidi postupně přijmou vše.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3957
22.3.21 21:27
@-Teri- píše:
Za mě není v pořádku lidi pravidelně pod výhrůžkama nutit k lékařskému zákroku a děcka už vůbec ne. Chápu, že to máš doma náročný, ale radši budeš riskovat případné synovi komplikace, jen proto, aby si měla trochu klidu?

Samozřejmě že ne. Pokud to bude stylem výtěrem z nosu, který má už tak citlivý, budu se domlouvat s doktorkou co a jak. Klid? Nejde o klid, jde o to, že syn zatím nemá zázemí pro učení, učí se v obýváku, kde za normálních okolností si hraje dcera. Takže dcera teď musí být s manželem v patře v ložnici nebo v dětském (máme průchozí pokoje), po čase jí to tam přestane bavit, chce jít dolů, za bráchou - jsou to úžasní sourozenci a malá je pořád ještě malá na to, aby pochopila, že brácha se musí učit.
A rekonstrukci budeme řešit až po mém nástupu zpět do práce. S rekonstrukcí počítáme, vlastně byla původně naplánovaná na jaro 2019, já jsem do toho ale otěhotněla a s manželem jsme se domluvili, že teď to necháme být a rekonstruovat budeme až po MD/RD

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Mango_Lassi
22.3.21 21:30
@-Teri- píše:
Ano i to je lékařský úkon a nikdo nemá právo tě do něho nutit. A bavila jsem se p testech, které se spravně strkají hlouběji
do nosu. Chodíš pravidelně na testy třeba na rakovinu, cukrovku, chřipku, nebo i jiné nakažlivé nemoci? Každý týden? A zaprodáte vlastní děcka pod vidinou, že se něco naučí, no od toho jste především vy rodiče.

Jsi trochu moc drama queen. To je celé.

  • Citovat
  • Upravit
101929
22.3.21 21:30
@-Teri- píše:
Ono je rozdíl když bez očkování nemůžeš na URČITÝ tábor, školu, dovolenou.. Nebo se nedostaneš na ŽÁDNOU dovolenou, školu, práci, kulturu, obchod, dopravní prostředek atd. Tobě tahle doba přijde ok? Můžu se zeptat kolik ti je?

Bez očkování nesmí dítě na ŽÁDNÝ tábor.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
257
22.3.21 21:30
@werajsik píše:
Samozřejmě že ne. Pokud to bude stylem výtěrem z nosu, který má už tak citlivý, budu se domlouvat s doktorkou co a jak. Klid? Nejde o klid, jde o to, že syn zatím nemá zázemí pro učení, učí se v obýváku, kde za normálních okolností si hraje dcera. Takže dcera teď musí být s manželem v patře v ložnici nebo v dětském (máme průchozí pokoje), po čase jí to tam přestane bavit, chce jít dolů, za bráchou - jsou to úžasní sourozenci a malá je pořád ještě malá na to, aby pochopila, že brácha se musí učit.
A rekonstrukci budeme řešit až po mém nástupu zpět do práce. S rekonstrukcí počítáme, vlastně byla původně naplánovaná na jaro 2019, já jsem do toho ale otěhotněla a s manželem jsme se domluvili, že teď to necháme být a rekonstruovat budeme až po MD/RD

To chápu, ale pokud to většina lidí přijme jako normu, což se ukazuje, že lidem to vlastně vyhovuje a další část je potichu, kam až to necháme zajít?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5654
22.3.21 21:30
@Aquarius79 píše: Řídí to politici, takže o dobru pro lidi nemůže být žádná řeč.

Ano, už jsem to tu včera někde psala. Přesně tak.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
101929
22.3.21 21:31

@-Teri- Jo a jen tak mimochodem, když se nekde vyskytne zloutenka, tak si pis, ze te na ni taky otestujou…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
257
22.3.21 21:32
@Mango_Lassi píše:
Jsi trochu moc drama queen. To je celé.

Já jsme drama queen a ty kobliha :D na nálepky kašlu, jen mi nevyhovuje žít ve „skrytém“ totalitním režimu. Tobě jo?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Mango_Lassi
22.3.21 21:33
@-Teri- píše:
Já jsme drama queen a ty kobliha :D na nálepky kašlu, jen mi nevyhovuje žít ve „skrytém“ totalitním režimu. Tobě jo?

Jo!! :*

  • Citovat
  • Upravit
5654
22.3.21 21:34
@-Teri- píše:
Já jsme drama queen a ty kobliha :D na nálepky kašlu, jen mi nevyhovuje žít ve „skrytém“ totalitním režimu. Tobě jo?

A co navrhuješ?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.3.21 21:34

Jen dalsi komedie, podle me :( moje matka byla nekolik dni v kanclu s nakazenou, respiratory tam samozrejme nemaji uplne celou dobu na sekundy presne, a co myslite nakazila se? Ne! To same kamoska, dve hodiny stala hned vedle nakazenyho a taky nic. Tak muzete mi rict, kde se furt ti nakazeni berou? K cemu nahubky venku? To na nas covid skoci z chodniku nebo travy? Anonym zdraavotni stav matky

  • Citovat
  • Upravit
257
22.3.21 21:34
@j.a.n.i1 píše:
Bez očkování nesmí dítě na ŽÁDNÝ tábor.

Jo tak až se budeš s děckama prokazovat kartičkou na hřišti, jestli tam vůbec můžeš, bude ti to připadat ok?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
257
22.3.21 21:36
@Anonymní píše:
Jen dalsi komedie, podle me :( moje matka byla nekolik dni v kanclu s nakazenou, respiratory tam samozrejme nemaji uplne celou dobu na sekundy presne, a co myslite nakazila se? Ne! To same kamoska, dve hodiny stala hned vedle nakazenyho a taky nic. Tak muzete mi rict, kde se furt ti nakazeni berou? K cemu nahubky venku? To na nas covid skoci z chodniku nebo travy? Anonym zdraavotni stav matky

Potřebují je prodat a ukázat svou nadřazenou moc. Čísla se berou tak, že lidi furt chodí na nespolehlivý testy a mají potřebu se testovat bez příznaků.:roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

GS Mamavit Prefolin + DHA

  • (4.5) + 41 recenzí

Poradna o očkování dětí proti chřipce

Ikona - Daniela Verdánová

MUDr. Daniela Verdánová