Poradna o očkování dětí proti chřipce
MUDr. Daniela Verdánová
@divine woman to netusim… Kazdopadne ja u testu neukazovala ani karticku pojisteni…
@Aquarius79 píše: Řídí to politici, takže o dobru pro lidi nemůže být žádná řeč.
Ano někteří z nás to ví, někteří jim stále naivně věří, dále jsou lidi co to ví a něco s tím dělají a další žijí naprosto paralizovaní strachem. Mají nás přesně kde chtějí a za další půl rok v nouzivým stavu se nezmění vůbec nic.
@-Teri- píše:
A přijde vám v pořádku, že lidi dostali do takové situace, že pod nátlakem a strachem o přežití podstupují pravidelně nic neříkající lékařský zákrok?
Co si myslím já, je úplně jedno. Rozhodně to je předvídatelný vývoj. O tomto testování jsem mluvila už v létě. Připomněla mi to o víkendu příbuzná. Lidi postupně přijmou vše.
@-Teri- píše:
Za mě není v pořádku lidi pravidelně pod výhrůžkama nutit k lékařskému zákroku a děcka už vůbec ne. Chápu, že to máš doma náročný, ale radši budeš riskovat případné synovi komplikace, jen proto, aby si měla trochu klidu?
Samozřejmě že ne. Pokud to bude stylem výtěrem z nosu, který má už tak citlivý, budu se domlouvat s doktorkou co a jak. Klid? Nejde o klid, jde o to, že syn zatím nemá zázemí pro učení, učí se v obýváku, kde za normálních okolností si hraje dcera. Takže dcera teď musí být s manželem v patře v ložnici nebo v dětském (máme průchozí pokoje), po čase jí to tam přestane bavit, chce jít dolů, za bráchou - jsou to úžasní sourozenci a malá je pořád ještě malá na to, aby pochopila, že brácha se musí učit.
A rekonstrukci budeme řešit až po mém nástupu zpět do práce. S rekonstrukcí počítáme, vlastně byla původně naplánovaná na jaro 2019, já jsem do toho ale otěhotněla a s manželem jsme se domluvili, že teď to necháme být a rekonstruovat budeme až po MD/RD
@-Teri- píše:
Ano i to je lékařský úkon a nikdo nemá právo tě do něho nutit. A bavila jsem se p testech, které se spravně strkají hlouběji
do nosu. Chodíš pravidelně na testy třeba na rakovinu, cukrovku, chřipku, nebo i jiné nakažlivé nemoci? Každý týden? A zaprodáte vlastní děcka pod vidinou, že se něco naučí, no od toho jste především vy rodiče.
Jsi trochu moc drama queen. To je celé.
@-Teri- píše:
Ono je rozdíl když bez očkování nemůžeš na URČITÝ tábor, školu, dovolenou.. Nebo se nedostaneš na ŽÁDNOU dovolenou, školu, práci, kulturu, obchod, dopravní prostředek atd. Tobě tahle doba přijde ok? Můžu se zeptat kolik ti je?
Bez očkování nesmí dítě na ŽÁDNÝ tábor.
@werajsik píše:
Samozřejmě že ne. Pokud to bude stylem výtěrem z nosu, který má už tak citlivý, budu se domlouvat s doktorkou co a jak. Klid? Nejde o klid, jde o to, že syn zatím nemá zázemí pro učení, učí se v obýváku, kde za normálních okolností si hraje dcera. Takže dcera teď musí být s manželem v patře v ložnici nebo v dětském (máme průchozí pokoje), po čase jí to tam přestane bavit, chce jít dolů, za bráchou - jsou to úžasní sourozenci a malá je pořád ještě malá na to, aby pochopila, že brácha se musí učit.
A rekonstrukci budeme řešit až po mém nástupu zpět do práce. S rekonstrukcí počítáme, vlastně byla původně naplánovaná na jaro 2019, já jsem do toho ale otěhotněla a s manželem jsme se domluvili, že teď to necháme být a rekonstruovat budeme až po MD/RD
To chápu, ale pokud to většina lidí přijme jako normu, což se ukazuje, že lidem to vlastně vyhovuje a další část je potichu, kam až to necháme zajít?
@Aquarius79 píše: Řídí to politici, takže o dobru pro lidi nemůže být žádná řeč.
Ano, už jsem to tu včera někde psala. Přesně tak.
@-Teri- Jo a jen tak mimochodem, když se nekde vyskytne zloutenka, tak si pis, ze te na ni taky otestujou…
@Mango_Lassi píše:
Jsi trochu moc drama queen. To je celé.
Já jsme drama queen a ty kobliha
na nálepky kašlu, jen mi nevyhovuje žít ve „skrytém“ totalitním režimu. Tobě jo?
@-Teri- píše:
Já jsme drama queen a ty koblihana nálepky kašlu, jen mi nevyhovuje žít ve „skrytém“ totalitním režimu. Tobě jo?
Jo!! ![]()
@-Teri- píše:
Já jsme drama queen a ty koblihana nálepky kašlu, jen mi nevyhovuje žít ve „skrytém“ totalitním režimu. Tobě jo?
A co navrhuješ?
Jen dalsi komedie, podle me
moje matka byla nekolik dni v kanclu s nakazenou, respiratory tam samozrejme nemaji uplne celou dobu na sekundy presne, a co myslite nakazila se? Ne! To same kamoska, dve hodiny stala hned vedle nakazenyho a taky nic. Tak muzete mi rict, kde se furt ti nakazeni berou? K cemu nahubky venku? To na nas covid skoci z chodniku nebo travy? Anonym zdraavotni stav matky
@j.a.n.i1 píše:
Bez očkování nesmí dítě na ŽÁDNÝ tábor.
Jo tak až se budeš s děckama prokazovat kartičkou na hřišti, jestli tam vůbec můžeš, bude ti to připadat ok?
@Anonymní píše:
Jen dalsi komedie, podle memoje matka byla nekolik dni v kanclu s nakazenou, respiratory tam samozrejme nemaji uplne celou dobu na sekundy presne, a co myslite nakazila se? Ne! To same kamoska, dve hodiny stala hned vedle nakazenyho a taky nic. Tak muzete mi rict, kde se furt ti nakazeni berou? K cemu nahubky venku? To na nas covid skoci z chodniku nebo travy? Anonym zdraavotni stav matky
Potřebují je prodat a ukázat svou nadřazenou moc. Čísla se berou tak, že lidi furt chodí na nespolehlivý testy a mají potřebu se testovat bez příznaků.:roll: