Co se skrývá za nechutí k sexu?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
2534
20.6.26 19:28
@Hanča1234 píše: Více

On má ještě nejstaršího syna s první manželkou. Takže šance na vnouče je. :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
40477
20.6.26 19:29
@Hanča1234 píše: Více

Ale vždyt vidíš, že Jege si holky vyvolává do diskuse a označuje je za radikální feministky :)

Zřejmě mu to přijde zábavné se s nimi dohadovat, co by bez nich dělal… :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2031
20.6.26 19:30

@Prelesta Tak super :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2031
20.6.26 19:31

@free333 já to mango nemám ráda, raději se zdržím komentáře. Neví o jeho životě nic a mele.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37374
20.6.26 19:34
@free333 píše: Více

Asi by šlo, ale před pár lety, když jsme uvažovali o změně bydlení na něco bezbariérového, tak manželka navrhla raději dům, po kterém vždy toužila, že tam bude dítěti lépe - více místa, zahrada, kancelář a tudíž vždy k dispozici - takže jsme šli touto cestou, a když už skoro hotovo, tak najednou to není zrovna nejlepší řešení, ale na jiné už nejsou peníze. :zed: :pocitac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Ephemeral
20.6.26 19:34
@Hanča1234 píše: Více

Vzhledem k faktu, že to tady vypisuje roky, vím mnohem více, než bych chtěla.
A myslím, že kromě tebe to nikdo až tak neproziva.

  • Citovat
  • Upravit
1634
20.6.26 19:34
@jege píše: Více

Moje dítě šlo tenkrát do první třídy, když jsem tě tady poprvé četla. Teď jde na střední.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37374
20.6.26 19:35
@Hanča1234 píše: Více

Samozřejmě bez plavek! Copak mě neznáš? ;) :palec: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2031
20.6.26 19:36

@jege uf, aspoň že tak
V plavkách do bazénu :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37374
20.6.26 19:36
@ambruše píše: Více

Tvoje dítě BYLO v první třídě, když jsi mě tu poprvé četla! Podívej se, kdy jsem se zaregistroval. :cert: ;) :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37374
20.6.26 19:37
@Hanča1234 píše: Více

Veřejného! ;) :jazyk: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
107118
20.6.26 19:37
@Hanča1234 píše: Více

Mají druhé dítě… Což třeba já nechápu a myslím, že to ani není vůči němu fer

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4595
20.6.26 19:37
@jege píše: Více

No já vím. Ale tady to někdo bere tragicky. :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2031
20.6.26 19:38

@jege 2017?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2534
20.6.26 19:39
@kalamitaa píše: Více

Tak ona ta vnoučata nemusíš mít, ani když budeš mít několik zdravých dětí. Znám takové případy. Dokonce i ty, kde měli dcery a vnoučata nemají a už mít nebudou. Nebo vnoučata jsou, ale na druhém konci světa. :think:

Ale dítě není věc. Člověk (alespoň já jsem to tak měla) dítě miluje od první chvíle, co si uvědomí, že je na cestě, nebo případně, kdy se narodí. Ono i to rozhodnutí umístit dítě do ústavu, musí být hrozně těžké. Neumím si představit, dát pryč psa, natož dítě. Ale samozřejmě to neodsuzuju, protože každý na to nemá, každé postižení je jiné, každý má jiné možnosti.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová