Co se skrývá za nechutí k sexu?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
37341
20.6.26 20:18
@Hanča1234 píše: Více

Mango_Lassi je původní nick @Ephemeral;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37341
20.6.26 20:23
@Ephemeral píše: Více

Ne, já jenom přispívám do diskuze a Ty a Tobě podobné začínate provokovat a vytahovat mou manželku, švagrovou, tchýni a pod., takže pak nestíhám odpovídat na příspěvky, které se mě týkají. Všimni si, že neustále nestíhám a jsem pozadu. :jazyk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37341
20.6.26 20:39
@kalamitaa píše: Více

A? Musí mít každý vnoučata? :nevim:

Tys to asi osobně nezažila, jinak bys tohle nemohla napsat, že by někdo něco takového dělal kvůli lidem v okolí. :zed: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37341
20.6.26 20:41
@Hanča1234 píše: Více

Ano, přesně jako my, a někdy si říkám, že s tím zdravým je víc práce než s tím hendikepovaným. ;) :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37341
20.6.26 20:43
@free333 píše: Více

Ne, jenom to vracím takovým, co všechny chlapy hází do stejného pytle a samy provokují. ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37341
20.6.26 20:45
@Hanča1234 píše: Více

Přesně, @Ephemeral sama ráda provokuje a má hodně neempatické až cynické příspěvky, ale když jí to někdo začne stejným způsobem vracet, tak to většinou nedá a z diskuze uteče s tím, že se do ní všichni strefují. :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37341
20.6.26 20:46
@Prelesta píše: Více

Kdo? 8o :think: :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37341
20.6.26 20:48
@kalamitaa píše: Více

Jenže manželka žádné řešení hledat nechce, tak proč bych zbytečně ztrácel čas a otravoval někoho s něčím, co po něm nebudu chtít? :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Ephemeral
20.6.26 20:53
@jege píše: Více

Jsi komik zase. :D hlavně, že ty jsi odmítl moje pozvání na zmrzlinu s tím, že se mě bojíš. To jen upresnuju pro kontext. :)
Ale to je poslední věc, kterou vyvracím. Teď už máš pole pro své fantazie volné :P

  • Citovat
  • Upravit
107116
20.6.26 20:53
@Hanča1234 píše: Více

To mi nepřísluší posuzovat

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
107116
20.6.26 20:57
@Hanča1234 píše: Více

To je realita

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2534
20.6.26 21:04
@jege píše: Více

Ty se současnou manželkou, ne? Někde jsi to nedávno zmiňoval. :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37341
20.6.26 21:06
@Prelesta píše: Více

Ne, ne, holky neumím, jenom kluky. ;) :*

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37341
20.6.26 21:06
@em488 píše: Více

A? Vidíte svetlo na konci tunelu? ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16384
20.6.26 21:10
@kalamitaa píše: Více

Ale ne zrovna každý, na takové radikální řešení má povahu…
Je třeba brát v úvahu i to, že takové dítě, které se rodičům narodí, tak jej pořád milují úplně stejně, jako to zdravé a vzdát se ho nechtějí…
Protože je zkrátka jejich a oni dělají všechno proto, aby mu alespoň zajistili domácí prostředí, lásku a péči. :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová