Co se skrývá za nechutí k sexu?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
107116
20.6.26 19:39
@em488 píše: Více

Což potvrzuje co se tu teď píše, že specifické dítě Málokterý vztah zvládne

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4559
20.6.26 19:39
@jege píše: Více

Koledujete si o průšvih :mrgreen: Už chybí jen Madonna. :jazyk: 4 černé ovce. :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2028
20.6.26 19:40

@Venetia co není fér? Moje dcera žije normálně a teď bude doma mimino
Mám ho dát do ústavu aby to bylo fér?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2028
20.6.26 19:40

@zmrzlik já, sem tady zvyklá že sem za potvoru :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
107116
20.6.26 19:41
@Hanča1234 píše: Více

Jenze Jege touží po sexu a možná po vztahu a už to vidím dvojdomku s manželkou furii, které by stejně musel být pořád k dispozici.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2028
20.6.26 19:41
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37341
20.6.26 19:41
@Hanča1234 píše: Více

Přesně tak! Já bych i něco plánoval, protože tohle všechno chápu a rád mám záložní plan B, ale manželka o tom nechce ani slyšet a argumentuje tím, že až taková situace vznikne, tak jí budeme řešit, ale teď to řešit nechce a nebude. :zed: :pocitac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2028
20.6.26 19:41

@Venetia njn, tak jedině tam nastěhovat milenku nebo sbalit ošetřovatelku 😂

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4559
20.6.26 19:42
@jege píše: Více

Jj.Telo v háji.,tak aspoň puberta zůstala. :jazyk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
765
20.6.26 19:42
@jege píše: Více

Dítě může mít důvěru a oporu i v jiných lidech než jen v rodičích. Děcku je v podstatě jedno, jestli jde o biologického rodiče nebo tetičku nebo hodnou paní učitelku nebo sociálního pracovníka. Potřebuje do určitého věku mít spolehlivou citovou vazbu na nějakého dospělého. Může jich být víc a mohou péči o to dítě sdílet, aby se ta zátěž rozložila. Mohou to být členové rodiny nebo i sociální pracovníci. Děcko si při citlivém přístupu postupně zvykne. Ty tou citovou fixací dítěte omlouváš všechny ty ostatní negativní věci, které u vás v rodině jsou. Možná by sis měl přiznat, že to je pro tebe jen pohodlná výmluva, abys celou tu situace nemusel řešit. Mě to tak teda připadá.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4559
20.6.26 19:43
@Hanča1234 píše: Více
:hug: Vítej v klubu. :kytka:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2028
20.6.26 19:43

@jege já tohle teda mám naplánované, navíc otec dítěte/ můj ex má taky určité možnosti. Takže vím že by se postaral.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
107116
20.6.26 19:45
@Hanča1234 píše: Více

Já bych si s takovým prvním dítětem druhé neporadila… Ani bych se teda nestarala o vnouče místo matky

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2028
20.6.26 19:46

@kalamitaa Aha :zed:
Tebe bych chtěla za matku. Samozřejmě je velice pohodlné to neřešit a starat se, než ho dát do ústavu :cert:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37341
20.6.26 19:46
@Prelesta píše: Více

Jo, tohle někdo trefně nazval, že takový člověk je doživotní vězeň ve vlastním těle a vysvobodí ho z toho až smrt. A když ještě k tomu dostane spoluvězně, kteří ho budou někde v ústavu trápit a šikanovat, tak je to peklo na zemi. :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová