Co si myslíte o tomto účesu a mám se tak nechat ostříhat?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Anonymní
17.2.21 12:58
@Hoa Mai píše:
No konecky to bude chtit urcite, nechala bych to zastrizene do oblouku (coz se zda, ze ted mas), ne uplne do rovna. Ale dlouhe vlasy se spravnou peci mit urcite muzes.

Děkuji :kytka:

  • Citovat
  • Upravit
6794
17.2.21 13:12

Nevim, jestli to je fotkou, ale zda se mi, ze ti prosvita kuze hlavy a vlasy vypadaji dost mastne. Pro tak ridke vlasy mas naprosti nevhodny uces, zkratit, pouzivat peci s hnat to na objem.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21558
17.2.21 13:26

@Ou To si ostříhala sama doma tupýma nůžkama, ne? :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
a12
61150
17.2.21 13:48
@Hoa Mai píše:
Pekne. Ale chce to holt peci a cesani. Ale to neni jen pripad jemnzch vlasu. Ja mam huste vlnite a peci, styling a cesani taky nemuzu osulit, jinak vypadam jak Saxana, ktera zrovna prolezla obri pavucinou.

ty jo, taky mam vlnity, a když si je nevyzehlim, tak naopak nemůžu rozcesat, jinak právě vypadam jak saxana :think: rozcesany vlnity vlasy se mi nelíbí

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
lucenka
17.2.21 13:52
@Hoa Mai píše:
Pekne. Ale chce to holt peci a cesani. Ale to neni jen pripad jemnzch vlasu. Ja mam huste vlnite a peci, styling a cesani taky nemuzu osulit, jinak vypadam jak Saxana, ktera zrovna prolezla obri pavucinou.

Tak vlnitým vlasům česáním nedělá dobře. Možná proto vypadáš bez stylingu jak Saxana ;)

  • Citovat
  • Upravit
10461
17.2.21 14:17

@a12 @lucenka styling dávám proto, že mi vlasy elektrizují a taky mi na vlhkém vzduchu kudrnatí víc, než je mi milé. Ale obejdu se i bez něj. S rozčesáváním problém nemám, rozčesávám hřebenem s řídkými zuby. Pokud do neudělám, styling nestyling, mám vlny a na nich aureolu jemných zkrepatělých vlasků. Rozčesané jsou uhlazenejší, lépe srovnáné do loken. Já nemám ten typ vlasů, z kterého je po rozčesání afro. Jo, zkoušela jsem curly girl routine a nebylo to dobré, vůbec. Vyhovuje mi co-wash, ale to je tak všechno. Moje vlasy nerozčesané vypadají dobře tak možná hned po umytí, ale jakmile se jednou vyspím, projdu venku v lehkém vánku atd. tak je z toho ta Saxana. Ale dík za cenné rady. ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7209
17.2.21 15:24

Mě třeba přijde odporné, jak si mladí kluci dělají ty přiteplené nagelované účesy

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10461
17.2.21 17:10

@a12 @lucenka vypadá to asi takto:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2692
17.2.21 18:17

Holky a nemáte tip jak na kroucení konečků? Nechala jsem si ostřihla delší mikádo, vlasy vyžehlim, ale během chvíle se mi vzadu konečky jako otočí směrem ven a vypadá to blbě.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová