Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Nevim, jestli to je fotkou, ale zda se mi, ze ti prosvita kuze hlavy a vlasy vypadaji dost mastne. Pro tak ridke vlasy mas naprosti nevhodny uces, zkratit, pouzivat peci s hnat to na objem.
@Hoa Mai píše:
Pekne. Ale chce to holt peci a cesani. Ale to neni jen pripad jemnzch vlasu. Ja mam huste vlnite a peci, styling a cesani taky nemuzu osulit, jinak vypadam jak Saxana, ktera zrovna prolezla obri pavucinou.
ty jo, taky mam vlnity, a když si je nevyzehlim, tak naopak nemůžu rozcesat, jinak právě vypadam jak saxana
rozcesany vlnity vlasy se mi nelíbí
@Hoa Mai píše:
Pekne. Ale chce to holt peci a cesani. Ale to neni jen pripad jemnzch vlasu. Ja mam huste vlnite a peci, styling a cesani taky nemuzu osulit, jinak vypadam jak Saxana, ktera zrovna prolezla obri pavucinou.
Tak vlnitým vlasům česáním nedělá dobře. Možná proto vypadáš bez stylingu jak Saxana ![]()
@a12 @lucenka styling dávám proto, že mi vlasy elektrizují a taky mi na vlhkém vzduchu kudrnatí víc, než je mi milé. Ale obejdu se i bez něj. S rozčesáváním problém nemám, rozčesávám hřebenem s řídkými zuby. Pokud do neudělám, styling nestyling, mám vlny a na nich aureolu jemných zkrepatělých vlasků. Rozčesané jsou uhlazenejší, lépe srovnáné do loken. Já nemám ten typ vlasů, z kterého je po rozčesání afro. Jo, zkoušela jsem curly girl routine a nebylo to dobré, vůbec. Vyhovuje mi co-wash, ale to je tak všechno. Moje vlasy nerozčesané vypadají dobře tak možná hned po umytí, ale jakmile se jednou vyspím, projdu venku v lehkém vánku atd. tak je z toho ta Saxana. Ale dík za cenné rady. ![]()
Mě třeba přijde odporné, jak si mladí kluci dělají ty přiteplené nagelované účesy
Holky a nemáte tip jak na kroucení konečků? Nechala jsem si ostřihla delší mikádo, vlasy vyžehlim, ale během chvíle se mi vzadu konečky jako otočí směrem ven a vypadá to blbě.
Děkuji