Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
Ahoj! Já vždy v září nasadím sirup Imunoglukan, baští ho až do března a musím zaklepat, že kromě pár rýmiček, dobrý. ![]()
Nic
. Nepotěším no
. Takže budu taky nakukovat jestli někdo neporadí něco co jsme ještě nevyzkoušeli (krom snad úplně všech doplňků máme za sebou třeba i lázně)
. Imunoglukan za nás úplně na ho.no ![]()
Dělám každoročně domácí sirup z černého bezu každý den lžičku ráno mladšímu starší dvě a zatím za poslední tři roky tuk ťuk bez pár rymecek ok
Hodně času v lese. I v dnešním dešti dopoledne i odpoledne, hra v kalužích a bahně. A vitamín D a C od teď až do jara. Je sice pravda,že děcka jsou každej den jak prasátka,ale nemoci se jim zatim vyhýbají
@eNesiss nic
Vitej ve svete skolkovych nemoci. Nastava obdobi temna
@LindaPraha píše:
@eNesiss nicVitej ve svete skolkovych nemoci. Nastava obdobi temna
Neee,to jsem číst nechtěla
![]()
@Ennny píše:
Dělám každoročně domácí sirup z černého bezu každý den lžičku ráno mladšímu starší dvě a zatím za poslední tři roky tuk ťuk bez pár rymecek ok
Tak jsem koukala a nějaký pořídím,sama ho asi nevyrobím,ale ve zdravíčku něco určitě najdu,děkuji za tip ! ![]()
@Mame_radi_prirodu píše:
Hodně času v lese. I v dnešním dešti dopoledne i odpoledne, hra v kalužích a bahně. A vitamín D a C od teď až do jara. Je sice pravda,že děcka jsou každej den jak prasátka,ale nemoci se jim zatim vyhýbají
My jsme právě v bytě a já to nemám ráda,takže chodíme každý den ven i,když je déšť,máme nepromokavé oblečení a špínu neřeším.. Jenže syn na 1,5roce skončil na kapačkách,jelikož o Vánocích se k nám nasáčkovali všichni příbuzní,jeden byl po střevní chřipce,druhý po zánětu průdušek,nikdo nic neřekl,naprskali to na něj a nikomu tohle nepřeju,dvě nemoci najednou.. no od té doby chronická bronchitida a jakmile jen trochu nastydne už mu to jde na průdušky ![]()
Inunoglukan,ci levnejsi verze Multi-imun
beztak to deti chytaji,ale vykresou see z toho mnohem driv ![]()
Ahoj Taky budu nakukovat na rady..
My dřív používali multisanosol a teď uvažuju o tom imunoglukanu… protože 1 týden ve školce a jsme nemocný ![]()
@LindaPraha píše:
@eNesiss nicVitej ve svete skolkovych nemoci. Nastava obdobi temna
Asi tak
nepomohlo nikdy nic, nemocna 2 roky v kuse porad. Ted teda 5 mesicu konecne zdrava, ale asi diky pocasi. Takze uvidime dal. Ale obdobi temna, to sedi ![]()
Nic. U nas od zacatku jara 2 deti: chripka takova ta pekna opravdicka, strevni chripka s horeckama, noha, ruka, usta, angina, impetigo, nestovice, zanet stredniho ucha, zanet stredniho ucha po druhe, silna alergicka reakce na neco, kdy jsme museli mazat do nemocnice, virozy.
O prazdniny mesic a pul klid. Od posledniho tydne prazdnin zanet mocoveho mechyre, 1 tyden ve skolce a ted uz 2 dny horecky pres 39.
Jak ja to nenavidim, nenavidim.......
@Luca82
a tak jsme zili dva roky
krome nestovic teda. Chripku typu B jsme mely obe ![]()
Nic. U nas od zacatku jara 2 deti: chripka takova ta pekna opravdicka, strevni chripka s horeckama, noha, ruka, usta, angina, impetigo, nestovice, zanet stredniho ucha, zanet stredniho ucha po druhe, silna alergicka reakce na neco, kdy jsme museli mazat do nemocnice, virozy.
O prazdniny mesic a pul klid. Od posledniho tydne prazdnin zanet mocoveho mechyre, 1 tyden ve skolce a ted uz 2 dny horecky pres 39.
@blumen píše:
@Luca82![]()
![]()
a tak jsme zili dva roky
krome nestovic teda. Chripku typu B jsme mely obe
Uz 2 dny v kuse mala porad place, protoze je ji zle. Pred tim to byl zase permanentni rev, protoze nemohla curat.
Je mi ji hrozne lito. Zaroven ale přiznávám, ze uz jsem s nervama v kyblu a to je obdobi nemoci teprve v zacatku. A ja uz ted mam pocit, ze bych nejradeji utekla nekam pryc.
Hrozne me ten plac stresuje.
No proste zdraví byli pres leto tak mesic a pul, jinak jedna nemoc za druhou.