Co vám funguje na imunitu pro děti?

6754
14.9.18 19:05

Ahoj! Já vždy v září nasadím sirup Imunoglukan, baští ho až do března a musím zaklepat, že kromě pár rýmiček, dobrý. :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21311
14.9.18 19:24

Taky Imunoglukan, ale trvá než zabere

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1909
14.9.18 19:26

Nic :mrgreen: . Nepotěším no :) . Takže budu taky nakukovat jestli někdo neporadí něco co jsme ještě nevyzkoušeli (krom snad úplně všech doplňků máme za sebou třeba i lázně) :) . Imunoglukan za nás úplně na ho.no :?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4615
14.9.18 19:32

Dělám každoročně domácí sirup z černého bezu každý den lžičku ráno mladšímu starší dvě a zatím za poslední tři roky tuk ťuk bez pár rymecek ok

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14.9.18 19:42

Hodně času v lese. I v dnešním dešti dopoledne i odpoledne, hra v kalužích a bahně. A vitamín D a C od teď až do jara. Je sice pravda,že děcka jsou každej den jak prasátka,ale nemoci se jim zatim vyhýbají

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26265
14.9.18 20:01

@eNesiss nic :mrgreen: Vitej ve svete skolkovych nemoci. Nastava obdobi temna

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
165
14.9.18 20:07
@LindaPraha píše:
@eNesiss nic :mrgreen: Vitej ve svete skolkovych nemoci. Nastava obdobi temna

Neee,to jsem číst nechtěla :D :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
165
14.9.18 20:08
@Ennny píše:
Dělám každoročně domácí sirup z černého bezu každý den lžičku ráno mladšímu starší dvě a zatím za poslední tři roky tuk ťuk bez pár rymecek ok

Tak jsem koukala a nějaký pořídím,sama ho asi nevyrobím,ale ve zdravíčku něco určitě najdu,děkuji za tip ! :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
165
14.9.18 20:11
@Mame_radi_prirodu píše:
Hodně času v lese. I v dnešním dešti dopoledne i odpoledne, hra v kalužích a bahně. A vitamín D a C od teď až do jara. Je sice pravda,že děcka jsou každej den jak prasátka,ale nemoci se jim zatim vyhýbají

My jsme právě v bytě a já to nemám ráda,takže chodíme každý den ven i,když je déšť,máme nepromokavé oblečení a špínu neřeším.. Jenže syn na 1,5roce skončil na kapačkách,jelikož o Vánocích se k nám nasáčkovali všichni příbuzní,jeden byl po střevní chřipce,druhý po zánětu průdušek,nikdo nic neřekl,naprskali to na něj a nikomu tohle nepřeju,dvě nemoci najednou.. no od té doby chronická bronchitida a jakmile jen trochu nastydne už mu to jde na průdušky :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
53190
14.9.18 20:12

Inunoglukan,ci levnejsi verze Multi-imun ;) beztak to deti chytaji,ale vykresou see z toho mnohem driv :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
271
14.9.18 20:24

Ahoj Taky budu nakukovat na rady..
My dřív používali multisanosol a teď uvažuju o tom imunoglukanu… protože 1 týden ve školce a jsme nemocný :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
85473
14.9.18 20:28
@LindaPraha píše:
@eNesiss nic :mrgreen: Vitej ve svete skolkovych nemoci. Nastava obdobi temna

Asi tak :mrgreen: nepomohlo nikdy nic, nemocna 2 roky v kuse porad. Ted teda 5 mesicu konecne zdrava, ale asi diky pocasi. Takze uvidime dal. Ale obdobi temna, to sedi :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1108
14.9.18 20:34

Nic. U nas od zacatku jara 2 deti: chripka takova ta pekna opravdicka, strevni chripka s horeckama, noha, ruka, usta, angina, impetigo, nestovice, zanet stredniho ucha, zanet stredniho ucha po druhe, silna alergicka reakce na neco, kdy jsme museli mazat do nemocnice, virozy.
O prazdniny mesic a pul klid. Od posledniho tydne prazdnin zanet mocoveho mechyre, 1 tyden ve skolce a ted uz 2 dny horecky pres 39.

Jak ja to nenavidim, nenavidim.......

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
85473
14.9.18 20:39

@Luca82 :hug: :hug: :hug: a tak jsme zili dva roky :zed: krome nestovic teda. Chripku typu B jsme mely obe :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1108
14.9.18 20:46

Nic. U nas od zacatku jara 2 deti: chripka takova ta pekna opravdicka, strevni chripka s horeckama, noha, ruka, usta, angina, impetigo, nestovice, zanet stredniho ucha, zanet stredniho ucha po druhe, silna alergicka reakce na neco, kdy jsme museli mazat do nemocnice, virozy.
O prazdniny mesic a pul klid. Od posledniho tydne prazdnin zanet mocoveho mechyre, 1 tyden ve skolce a ted uz 2 dny horecky pres 39.

Jak ja to nenavidim, nenavidim.......
@blumen píše:
@Luca82 :hug: :hug: :hug: a tak jsme zili dva roky :zed: krome nestovic teda. Chripku typu B jsme mely obe :zed:

Uz 2 dny v kuse mala porad place, protoze je ji zle. Pred tim to byl zase permanentni rev, protoze nemohla curat.
Je mi ji hrozne lito. Zaroven ale přiznávám, ze uz jsem s nervama v kyblu a to je obdobi nemoci teprve v zacatku. A ja uz ted mam pocit, ze bych nejradeji utekla nekam pryc.
Hrozne me ten plac stresuje.
No proste zdraví byli pres leto tak mesic a pul, jinak jedna nemoc za druhou.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

GS Mamavit Prefolin + DHA

  • (4.5) + 41 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek