Cvičení při nadváze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.04.19 08:47
Cvičení při nadváze

Ahoj, jaké cvičení mi doporučíte při kterém se hodně zapotím? mám velkou nadváhu. Byla jsem u doktorky, vzala mi krev a v uterý si budu volat na výsledky. Jinak štítná žláza přes utz vypadala dobře. Čekala jsem tedy více hlídání, mám přijít v Srpnu tedy po 4měs. Mám akorát vzorový jídelníček na týden. Neměřila mě, což mě zamrzelo no.
Ps. pouze domácí cvičení popř. něco venku. Díky a prosím o anonym.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
arinecka
Kelišová 5889 příspěvků 06.04.19 08:53

Tak se zvaž, změř a zapiš si to. Pokud máš velkou nadváhu, tak pro začátek zkus třeba dlouhé procházky, rychlou chůzi atd. Vyřadila bych na čas pečivo atd a uvidíš že váha půjde dolů rychle. Pak můžeš začít pořádně makat, na netu je hodně videí, podle kterých můžeš cvičit, nebo si zajdi do fitka. Dnes jsou už třeba jen pro ženy, takže tě nebudou očumovat chlapi :mrgreen:

pikola
Generální žvanilka 20465 příspěvků 06.04.19 08:59

Při velké nadváze se zapotíš u všeho, ale nedoporučuji ti žádné intenzivní tréninky, bude ti po tom zle, není to pro tebe vhodné a rychle toho necháš. Zkus spíš najít něco co tě bude bavit

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.04.19 09:01

@arinecka já to chtěla právě od ni,asi se neumím měřit :mrgreen: ale tak asi nic jiného mi nezbyde že jo.Dneska prší,děti nemocné…takže prochajda neklapne.Já vím že je toho moc ale potřebuji aspoň typ jaké je dobré a učinné :) Fitko nehrozí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.04.19 09:03

@pikola bude toto pro mě vhodné? https://www.youtube.com/watch?…

růžový achát
Kelišová 7119 příspěvků 06.04.19 09:04

Tak já velkou nadváhu neměla, ale všechno je o jídle. Doporučuji shlédnout miliardu vieí, které se nalézají na youtube, ať už motivační, jak správně cvičit doma, ve fitku, kup si hůlky, plánuj trasy, měř si to a než se do něčeho pustíš, tak si prostuduj jak to máš dělat správně ať je to efektivní, třeba i ty hůlky ;) jinak začni hned , není nic … potom a pak… prostě hned teď ;) Večer žádný sacharidy. :kytka:

Lynette
Echt Kelišová 8454 příspěvků 06.04.19 09:05

Kasli na zapoceni se. Stačí víc lehčího pohybu. Doporučuju plavání, nebudeš se potit a neznicis si klouby. A taky dlouhé každodenní procházky. Pokud na ně není čas tak stačí když vylezeš z tramvaje o dvě zastávky dřív s zbytek dojdeš, pokud jezdíš autem tak procházku zařadit do každého dne. Kam můžeš dojít pěšky dojdi. Piš si všechno co sníš a nepij nic jiného než horkou vodu. Nepij kafe ani čaje, žádný alkohol, nic s bublinkami. Prostě je horkou vodu a 3 litry denně. Budeš se divit jak hubnes před očima. :mavam:
Jo a tomu domácímu cvičení bych se vyhnula. Maximálně pomale protahovani na uvolnění krční páteře a klasickou kočku. Zadne švihy, kmity. ;)

Příspěvek upraven 06.04.19 v 09:10

eva valoi
Extra třída :D 11902 příspěvků 06.04.19 09:07

Při velké nadváze alespoň hodinové svižné procházky, možná plavání, lehce nějaké protahovací cvičení. Ne běh, skákání atd. (zatěžuje klouby). Jestli ráda jezdiš na kole nebo na in linech, tak myslím můžeš. Záleží i na kondici. Já mám taky relativně velkou nadváhu. Napiš mi kdyžtak sz, mohly jsme začít hubnout spolu. Jsem už fakt jak sele a nějak se nemůžu hecnout.

Lynette
Echt Kelišová 8454 příspěvků 06.04.19 09:08
@Anonymní píše:
@pikola bude toto pro mě vhodné? https://www.youtube.com/watch?…

V žádném případě! Oddělas si hlouby, něco si skripnes přinejlepším te čeká jen natažený sval. Dobře rozumim tvému elanu, ale tudy vážně cesta nevede.

eva valoi
Extra třída :D 11902 příspěvků 06.04.19 09:09

Dobrý jsou hůlky, nemusí to být hned originál nordic walking. Seženeš třeba v decathlonu za relativně slušný peníz turistické. Mírně se zvýší výdej, protože zapojuješ vrchní část těla a i šetříš trochu kolena. Já to miluji, ale bohužel mám tak strašně málo času.(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.04.19 09:11

@Lynette uff…no doktorka říkala cvičit tak abych se zapotila..rychlochuze je prý nejlepší ale jak jsem psala,ted to nelze.Mám doma ještě rotoped tak jedinně zatím to.Nemám řidičák,do města to mám 13km.Horká voda je na pos…ne? :lol: .Bez kávy nežiju,naštěstí alkohol nepiju.

pikola
Generální žvanilka 20465 příspěvků 06.04.19 09:11

A co už jsi změnila od minulé co ses tady několikrát ptala na složení stravy? Jak vypadá ten jídelníček od ní? Zkus třeba jógu ne zrovna cardio, to není moc dobrý start pokud se doteď vůbec nehýbala.

Modesta
Ukecaná baba ;) 2367 příspěvků 06.04.19 09:12

Myslíš tím fakt nadváhu, nebo už obezitu?

Nerypu, jen je důležité si to upřesnit. Sama mám nadváhu 10 kg. Až porodním, něco s tím udělám.

Pokud je to už obezita, tam se musí začít hubnout jídelníčkem. Třeba když se podíváš na těhotenskou cukrovku, tak ta je super. Naučí tě jíst málo, dodržovat časový odstup mezi jídly… A na sport ti bohatě budou stačit procházky. Vezmi děti ven, kup si dobré boty a projděte se.

Pokud je to nadváha, tak tam už tolik nezatěžuješ klouby, jako při obezitě. Dle doporučení výživových poradců je dobré kombinovat např. běh a posilování. Střídat to, aby si tělo nezvyklou na jednostrannou zátěž. A ten jídelníček je prostě důležitý. Když se budeš cpát sladkým a tučným a chlemtat sladké nápoje, hubnutí se nezdaří.

Přeji ti, ať to zvládneš :kytka:

asasin
Povídálka 25 příspěvků 06.04.19 09:13

Ahoj. Na začátku léta jsem vážila 113kg. Upravila jsem si jídlo a začala jsem víc pít a přestala jsem sladit. Doma jsem začala šlapat na rotopedu a s kamarádkou chodím večer na dvouhodinové procházky. Ze začátku jsem myslela že umřu. Bylo mi vedro a bolely mě nohy. Ušly jsme třeba 6-7 kilometrů. Teď už dáme 10. :lol: Od října jsem začala chodit na Aqua fitnes a pak jsem přidala ještě jógu. Doma ještě sem tam cvičím cviky na břicho. Teď mám 87 kilo. Vždycky jsem o sobě říkala že jsem na pohyb lenoch, ale jak jdou kila dolů, tak se každý den na pohyb těším. První měsíce ze mě kila padaly samy. Teď už to jde pomalu, ale pořád to jde. Neboj se a pusť se do toho. Půjde to. :D

pikola
Generální žvanilka 20465 příspěvků 06.04.19 09:14

Jen horkou vodu samozřejmě pít nemusíš, to je hloupost.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama