Užíváte Cytosan od firmy Energy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.17 07:35
Cytosan od firmy Energy

Ahoj holky :mavam:.
Poprosim o anonym, je to trochu choulostivá věc.
Chci se zeptat, jestli některá užíváte Cytosan od firmy Energy? Já jsem začala před týdnem a od té doby každé ráno vždy ve stejnou dobu letim na WC s tím, že je to trochu řidší (pardon, nevím, jak to jinak popsat) :oops:. Je to tím, jak se tělo čistí? Jinak mě nic nebolí, nemám křeče, ani jiné problémy. Baštim pořád stejně, nehubnu. Jen to ráno je vždycky takový rychlejší krok :lol:.
Předem díky za zkušenosti a přeju krásnej den :mavam:

Reakce:
Mallorka
Závislačka 3033 příspěvků 22.11.17 08:25

Je to přípravek na detoxikaci. Měla jsem ho také. Spíš jsem měla stolici tmavou a pořád jsem odhlenovala.

histep
Závislačka 3698 příspěvků 22.11.17 09:07

Ano, je to detoxikace, podle stolice aspoň poznáš, že funguje :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:. Měla jsem to také tak.

Verun83
Echt Kelišová 8841 příspěvků 33 inzerátů 22.11.17 09:09

Jo normalka :) to se srovna.

Verun83
Echt Kelišová 8841 příspěvků 33 inzerátů 22.11.17 09:10
@Mallorka píše:
Je to přípravek na detoxikaci. Měla jsem ho také. Spíš jsem měla stolici tmavou a pořád jsem odhlenovala.

Pomohlo ti to na to odhleneni? Jsem zahlenena uz rok. Mam i jine potize.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.17 09:34

@histep Tak to už jsem detoxikovaná až na půdu :lol: :lol:
@Mallorka jj, tmavší je, to ano. A jde to doslova samo :lol:
@Verun83 Jo a ještě mě vlastně začaly bolet klouby a někde jsem snad četla, že když se dodržuje slabý pitný režim (já piju docela málo), tak všechny ty fujtajbly se usazují X let v kloubech a tím Cytosanem se nastartuje jejich odbourávání, tak tajně doufám, že to je taky z toho :)

Mallorka
Závislačka 3033 příspěvků 22.11.17 13:31

@Verun83 ano. Ja ho nela predepsany od doktorky cinske mediciny. Rikala, ze jsem silne zshlenena.

Švagr mi říkal, že jsem tuberacka, a ze to je nechutny. Opravdu jsem pořád vyhlenovala a dost se mi ulevilo.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >