Reklama

Užíváte Cytosan od firmy Energy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.17 07:35
Cytosan od firmy Energy

Ahoj holky :mavam:.
Poprosim o anonym, je to trochu choulostivá věc.
Chci se zeptat, jestli některá užíváte Cytosan od firmy Energy? Já jsem začala před týdnem a od té doby každé ráno vždy ve stejnou dobu letim na WC s tím, že je to trochu řidší (pardon, nevím, jak to jinak popsat) :oops:. Je to tím, jak se tělo čistí? Jinak mě nic nebolí, nemám křeče, ani jiné problémy. Baštim pořád stejně, nehubnu. Jen to ráno je vždycky takový rychlejší krok :lol:.
Předem díky za zkušenosti a přeju krásnej den :mavam:

Reklama

Reakce:

Mallorka
Závislačka 2996 příspěvků 22.11.17 08:25

Je to přípravek na detoxikaci. Měla jsem ho také. Spíš jsem měla stolici tmavou a pořád jsem odhlenovala.

histep
Závislačka 3235 příspěvků 22.11.17 09:07

Ano, je to detoxikace, podle stolice aspoň poznáš, že funguje :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:. Měla jsem to také tak.

Verun83
Echt Kelišová 8672 příspěvků 33 inzerátů 22.11.17 09:09

Jo normalka :) to se srovna.

Verun83
Echt Kelišová 8672 příspěvků 33 inzerátů 22.11.17 09:10
@Mallorka píše:
Je to přípravek na detoxikaci. Měla jsem ho také. Spíš jsem měla stolici tmavou a pořád jsem odhlenovala.

Pomohlo ti to na to odhleneni? Jsem zahlenena uz rok. Mam i jine potize.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.17 09:34

@histep Tak to už jsem detoxikovaná až na půdu :lol: :lol:
@Mallorka jj, tmavší je, to ano. A jde to doslova samo :lol:
@Verun83 Jo a ještě mě vlastně začaly bolet klouby a někde jsem snad četla, že když se dodržuje slabý pitný režim (já piju docela málo), tak všechny ty fujtajbly se usazují X let v kloubech a tím Cytosanem se nastartuje jejich odbourávání, tak tajně doufám, že to je taky z toho :)

Mallorka
Závislačka 2996 příspěvků 22.11.17 13:31

@Verun83 ano. Ja ho nela predepsany od doktorky cinske mediciny. Rikala, ze jsem silne zshlenena.

Švagr mi říkal, že jsem tuberacka, a ze to je nechutny. Opravdu jsem pořád vyhlenovala a dost se mi ulevilo.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč dítě Meghan Markle a prince Harryho nebude princ ani princezna?

Těhotenství Meghan Markle (37) oslavuje celá Británie, neboť je to událost,... číst dále >

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >