Daňové zvýhodnění na manžela

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hanulka
Ukecaná baba ;) 1022 příspěvků 05.02.18 10:10
daňové zvýhodnění na manžela

Ahojky, prosím o radu, jak funguje daňové zvýhodnění na manžela/manžel­ku..když budu nastupovat na MD, může si můj přítel na mě uplaťnovat daň. zvýhodnění? Musíme být manželé nebo ne??A o jakou částku se tak jedná? Děkuji

Reklama

Reakce:

Alkata
Kecalka 469 příspěvků 1 inzerát 05.02.18 10:13

Daňové zvýhodnění na manžela/manželku a ty se ptáš zda musíte být manželé 8o. Sorry jako… :zed:

Uživatel je onlinexstrasilka
Ukecaná baba ;) 1642 příspěvků 27 inzerátů 05.02.18 10:17
@Alkata píše:
Daňové zvýhodnění na manžela/manželku a ty se ptáš zda musíte být manželé 8o. Sorry jako… :zed:
:mrgreen: :lol: :mrgreen: To zůstává rozum stát :roll:

honeybunn
Kecalka 315 příspěvků 05.02.18 10:18

Precti si zde https://www.podnikatel.cz/…ro-rok-2018/

Sleva na manzela/manzelku cini 24.840,– Kc a aby mohl slevu uplatnit, tak (krome toho, ze samozrejme musite byt manzele) prijem druheho manzela/manzelky nesmi presahnout 68.000,– Kc za rok.

P4ja
Závislačka 4919 příspěvků 05.02.18 10:18

@hanulka No strejda google to zvládne asi za 10 s :) https://www.finance.cz/…na-manzelku/

Jinak jasně, že musíte být manželé :lol:

Ennny
Ukecaná baba ;) 1176 příspěvků 05.02.18 10:24
:lol: :lol: :lol:

smurfka
Nadpozemská drbna 28993 příspěvků 05.02.18 10:30

Když je to zvýhodnění na manžela, tak asi musíte být manželé:-)) jinak je to cca 25tísíc ročně, uplatnuje se na rodičáků, pokud u toho nepracuješ? protože nesmíš mít příjem větší než 68 000

admin
Extra třída :D 10791 příspěvků 05.02.18 11:25

Dobrý den,

poptejte se také v Poradně rodinných financí na eMiminu, kde Vám poradí přímo odbornice na danou tématiku.

Držím palce :kytka:
adminka Eliška

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Legendární pražský DJ Loutka zemřel ve věku 51 let. Oběsil se!

DJ Loutka, občanským jménem Michal Maudr, je po smrti. Houseový dýdžej,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Dagmar Pecková: Lidé mi chyby odpouštěli, ale já si kopala hrob

Stála na slavných světových operních a koncertních scénách, zpívala pod... číst dále >

Reklama