Daňové zvýhodnění na manželku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ronda1
Kecalka 111 příspěvků 15.01.19 07:16
Daňové zvýhodnění na manželku

Hezký den, jdu si pro radu.. Manžel pracuje, a chce si na mě jako na manželku vyřídit daňové zvýhodnění.. Ja nepracuji, pouze v lednu a únoru 2018 jsem pobirala zbytek podpory v nezamestanosti… Celkem cca 7 tisíc.. Zbytek roku jsem bez příjmu.. Tak mě zajímá, stačí podepsat čestné prohlášení že jsem neměla žádné příjmy, nebo musím na pracák ať mi potvrdí papír že za ten leden a únor 2018 jsem od nich dostala 7 tisíc korun podpory..??? Chceme to vyřídit poprvé, tak nevím jak to chodí.. Děkuji

Reakce:
Tableta
Závislačka 4319 příspěvků 15.01.19 07:41

Mělo by stačit čestné prohlášení. Já jsem kvůli tomuto na pracák, ani nikam jinam, nikdy nemusela.

Sofie92
Závislačka 3133 příspěvků 15.01.19 07:56

Stačí prohlášení.

debra.morgan
Kelišová 6108 příspěvků 15.01.19 07:57

Tyjo, ja nikdy nic takoveho nevypisovala a to to na mě manžel pobira už dva roky. daně mu dělají u něj ve firmě :nevim: ale je fakt, ze jsem porad vedena jako student s letní brigádou :think: tak to asi bude tím…

kvaček
Extra třída :D 13745 příspěvků 15.01.19 08:41

Možná jak kde… Já dneska jdu na UP, jsem tam vedena 3 měsíce a manžel to chce potvzené..
Já byla přes půl roku v párci a vlastně jsem byla na UP dva měsíce- leden unor, minulého roku, tak to dva měsíce a ted dva měsíce lisotpad, prosinec
Ale můžu se ti zeptat :mrgreen:

Hanula1212
Kelišová 5316 příspěvků 15.01.19 11:03

Stačí čestné prohlášení. I při evidenci na ÚP můžeš mít brigádu a z ní příjem. Takže potvrzení o evidenci na ÚP je k ničemu.

Ronda1
Kecalka 111 příspěvků 15.01.19 16:36

Děkuji Vám :kytka:

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Kůži z těla mu přišili k obličeji! Z první plastické operace se vám zvedne žaludek

Tak jako každé odvětví medicíny se i plastická chirurgie vyvíjela dlouhá léta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >