Dárek na rozlučku se svobodou

17.8.15 13:50

Dárek na rozlučku se svobodou

Ahoj, potřebovala bych poradit, co koupit kamarádce jako dárek, když jsem pozvaná na rozlučku, vím, že podobné témata už tady byly, ale tam jsem vždy našla třeba odpovědi jako erotické prádlo, erotické hračky, striptér atd. no a já opravdu nejsem typ, který by se jen tak sám vydal na nákup do sex shopu :D No a ani nevím, jestli by ji tyhle dárky potěšily nebo by to spíš vyznělo trapně. Knihou o manželství ji taky nepotěším, není zrovna typ na knížky a tak nevím, co vymyslet. Myslela jsem nějaké dobré víno a něco k tomu, ale nevím co? Nemáte nějakou radu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11133
17.8.15 13:55

Tak neco pekneho na noc na sebe, nemusi to byt eroticke. nebo knizku s tipy na cestovani, kucharku pro domaci hospodynky atd.
anebo proste to vino, k tomu pribal neco, co ma rada a napis karticku, at si spolu uzijou pekny vecer.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1879
17.8.15 14:02

Ahoj já byla zrovna na rozluččce před dvěma týdny :) nevěstě jsem vyrobila šerpu s nápisem budoucí nevěsta a mělo to velký úspěch…hotové šerpy se dají sehnat i na internetu ale vyjde to dražší a dá se to celkem dobře vyrobit..)vtipné jsou i například čelenky, závoje, korunky, placky :) vše se dá sehnat s touto tématikou :)..jinak můžeš třeba koupit podvazek, parfém, poukázky pro dva na nějaké masáže apod..) pořádně zapařte.)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2997
17.8.15 14:30

Nedavno jsme pořádaly kolegyni rozlucku. Vybrali jsme peníze a porizovaly dárky hromadně. Jen drobnosti - vytáhla si úkol a k tomu motivaci např. odměnou ti bude v manželství klidný spánek a když splnila úkol, dostala spunty do uší a masku na oči na spaní. Pojaly jsme to spis jako zabavu, hodnotnejsi dary byly az na svatbu. Jinak návrh u nas byla společenská hra s názvem Hra o manželství, což je celkem tematicke, ale naše nevěsta je posedlá deskovnama, každý by to neocenil. Hra je docela dobra, mam vyzkouseno.
Pokud bych kupovala dárek za sebe, dala bych poukazku na masáž, na oblíbenou kosmetiku nebo něco podobného, aby si to nevěsta užila.

Edit: Svedkyne by mela na rozlucce darovat modrý podvazek, pokud se te to týká ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20518
17.8.15 14:34

Dárky erotického charakteru bych doporučila zavrhnout. Já je dostala od kolegů… a trapno nad trapno. Na rozdíl od takové maličkosti, od kamarádky malé keramické sluníčko k pověšení nad dveře. Ale fakt taky je, že já prostě keramiku ráda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama