Dárek pro chlapa na výročí, jsem v koncích

Anonymní
20.7.20 16:48

dárek pro chlapa na výročí, jsem v koncích

Ahoj holky, úplně se stydím tu tohle založit, ale musím si přiznat, že jsem ve slepé uličce. Blíží se nám kulaté výročí a já po všech těch letech úplně vyčerpala všechny možnosti, co chlapovi dát. Takže: nemá koníčky, je šikovný a kutil, ale má všechny možné i nemožné nástroje. Má rád techniku, ale opět, všechno má a nemyslím, že bych mu dar beztak uměla vybrat. Téměř nepije, drahý alkohol mu radost neudělá, rozhodně ani jeden nejsme na zážitkové dárky a la skok padákem. Na večeři či výlety chodíme úplně běžně, divadla jsem zavřená a ještě dlouho budou. Oblečení mu dávám prakticky pořád, to samé třeba oblíbený parfém, knihou či předplatným časopisu bych ho určitě nepotěšila. Chtěla bych ho něčím překvapit, on si vždycky tu práci dá a něco pro mě vymyslí - ale já jsem narozdíl od něj docela nenáročný člověk na dárky :cert: Nenapadá někoho úplně cokoliv, co bych mohla darovat? Jinak abych vysvětlila anonym, kdyby tu někdo dokázal vymyslet něco úplně epického a nezvyklého, co bych věnovala, tak nechci, aby mě podle vybraného daru poznaly příbuzné a spojily si mě s nickem.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1315
20.7.20 16:50

Jasně. Zájmy máte stejné (žádné), ale ty jsi nenáročná dárky a on náročný.:-) To je dobrá perla. Třeba by mu udělala radost, kdybys mu řekla, že od teď nebudeš chtít k výročí žádný dárek a odpustíš mu pokaždé, když na nějaké svátky narozky výročí zapomene.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
467
20.7.20 16:51

To je sice taky zazitkovy dar, ale co treba rizeni nejakeho draheho auta…nebo bagru :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.7.20 16:51

@riccius tak to byla hodně zbytečná odpověď :roll: když nechceš poradit, tak proč rýpat?

• Nahlásit
  • Citovat
3798
20.7.20 16:53

A co třeba hodinu s profesionálkou… :nevim: 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1315
20.7.20 16:54
@Anonymní píše:
@riccius tak to byla hodně zbytečná odpověď :roll: když nechceš poradit, tak proč rýpat?

Vždyť jsem ti poradil. Aha, ty mu ale tohle nechceš dát, chceš mu dát něco menšího. Rozumím. Já jen, že jsi psala, že bys ráda něco epického.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.7.20 16:56

@bse.pedro @riccius teď si říkám, že o to víc mu musím něco pěkného dát. Už jen za to, že je jaký je, a ne blbec co pindá na emiminu a ještě si myslí, jak cool je :roll: jaká to smutná existence

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.7.20 16:57

@Fifi2 díky za reakci, ten bagr by asi bavil mě, ale on na tohle právě moc není.

• Nahlásit
  • Citovat
7023
20.7.20 17:01

Co třeba nějaké dražší hodinky? Když se na ně podívá, vzpomene si na tebe :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9233
20.7.20 17:02

Koupila bych nějakej společnej víkend, wellnes, romantika… :nevim:

Já letos zapomněla na desetileté výročí, muž ne :zed: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1315
20.7.20 17:04
@Anonymní píše:
@bse.pedro @riccius teď si říkám, že o to víc mu musím něco pěkného dát. Už jen za to, že je jaký je, a ne blbec co pindá na emiminu a ještě si myslí, jak cool je :roll: jaká to smutná existence

Asi bude fakt skvělej a drž se ho. Málokdo by si vybral takovou partnerku, která je vztahovačná a nesnese trochu (vtipné) ironie. A při tom zrovna bse. pedro dal hezký návrh. A to myslím bez ironie. Podobně pro někoho taková trojka s další holkou je vysněný dárek.

Ale když pominu to, jak jsi nepříjemná, tak je strašně těžké radit. Chceš dát osobní dárek, ale ptáš se cizích lidí. tak budu střílet hodně od boku, co mi přišlo zajímavé (nikoli nutně, že mně osobně by udělalo radost).

Rozbíjení auta, domu. Řízení jeřábu.
Den charity - prostě uděláte společně něco pro ty, co to potřebují. - Kluani pro onkologické děti, povídání si starými lidmi v domově důchodců.
Lístek na sportovní utkání nebo koncert.
Zprostředkování setkání s osobností, které si on váží.
Soukromý koncert od mladých holek - akusticky nebo elektronicky
https://www.hithit.com/…ip/news/9916?…

Příspěvek upraven 20.07.20 v 17:09

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1934
20.7.20 17:05

Zmiňuješ divadla, ta teda rozhodně zavřená nejsou, letní scény normálně hrají a na podzimní sezónu je taky možné koupit lístky.
Nicméně my tedy „píšeme Ježíškovi“ i na narozeniny, svátky atd, abychom si vzájemně splnili přání a nepřekvapili nechtěným dárkem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.7.20 17:05
@Plmo píše:
Co třeba nějaké dražší hodinky? Když se na ně podívá, vzpomene si na tebe :nevim:

Takové už bohužel má, jinak by to byl super nápad

• Nahlásit
  • Citovat
8622
20.7.20 17:06

Luxusní kapesní nůž

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3798
20.7.20 17:07
@Plmo píše:
Co třeba nějaké dražší hodinky? Když se na ně podívá, vzpomene si na tebe :nevim:

Ani by nemusely být nový, mě by stačily i mírně použitý… :nevim: 8)

https://www.chronoexpert.cz/…rolex-116505?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama