Dárek pro něj na prvním rande?

Anonymní
11.1.21 15:49

Dárek pro něj na prvním rande ?

Zdravím. :)
Ano, vážně uvažuji nad tím, že na první schůzku s dotyčným vezmu dárek pro něj. Spíše nějakou drobnost :) Asi bych ho za normálních okolností nebrala, protože na to nejsem zvyklá, dávat si dárky hned na první schůzce, jenže on se mi prokecl, že mi přinese kytku, tak tím spíš nechci přijít s prázdnou. A vlastně si taky nejsem jistá tím, zda je obvyklé, aby holka nosila klukovi na rande dárek. :D Uvažuju mezi dvěma věcmi: 1. čokoládu o které říkal, že jí má moc rád a 2. čokoládové muffiny, které bych sama upekla. I u nich říkal, že je má moc rád. Navíc si říkám, že vlastní dárek ho třeba víc potěší. Jenže zas nevím, jestli není moc brzy na dárky vlastní výroby, přeci jen je to teprve první rande a nevím, jestli by to nevypadalo ode mě moc vlezle. Holky, já fakt nevím. Co byste na mém místě zvolily vy? Já už su s tím opravdu docela v koncích, fakt mě zaskočil tím, že mi chce přinést tu kytku. Já v životě na prvním rande kytku nedostala a tak teď panikařím. :lol: Jako, vím, že většina holek v mém věku má už dost zkušeností, takže to u mě může vyznít dost divně (je mi 23), ale jak říkám, nikdy jsem od nikoho na první schůzce nic nedostala. A krom jednoho případu (u mého bývalého) ani na žádné další ne.
Osobně se spíše přikláním k těm muffinům, ale přesto si od vás ráda nechám poradit. Moc předem děkuji za všechny rady a tipy. :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9062
11.1.21 15:50

Nenos nic, je to trapný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3687
11.1.21 15:52

Na první rande se nic nenosí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15307
11.1.21 15:55

Nic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
145
11.1.21 15:56

Já bych vzala ty muffiny.
Nebo nic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5097
11.1.21 16:05

Žena nese hlavně sebe. :mrgreen:

Mufiny klidně vezmi, pokud to tak cítíš, ale s tím, že si je dáte spolu ke kafi. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
300
11.1.21 16:06

Ja si zase myslím, že je jedno co se správně dělá na prvním rande.. buď svá a přines muffiny :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
121
11.1.21 16:09

Nic bych nenosila, to že on ti donese kytku je hezké gesto, ale neočekává se, že ty něco přineseš. Bylo by to trapné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.1.21 16:15
@k
@k píše:
Nenos nic, je to trapný.

Taky mi to přijde trapné, no. Ale taky mi bude trapně, když on mi něco přinese a já jemu nic. :D

• Citovat
  • Nahlásit
7233

Nic bych nenosila.
Spis me zajima, jak se jako prokecl, ze prinese kytku. To mi totiz prijde nejak trapne.

Příspěvek upraven 11.01.21 v 16:16

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2529

Já jsem trošku starší, dvacet mi není už dávno,,,takže já bych nenosila nic, připadá mi to trapný. Až na druhý rande, tam už by mi to nevadilo. Že kluk přinese kytku/kytičku mi připadá o hodně normálnější, i když taky ne nutnost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
81
11.1.21 16:18

Já osobně bych nenosila nic. To, že muž přinese kytku je moc hezké a galantní. Brala bych to jako projev gentlemanství. Od ženy se ale žádné dárky neočekávají.
Samozřejmě, pokud moc chceš, tak drobnost přinést asi můžeš, ale nehrotila bych to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3599
11.1.21 16:31

Tak muffiny můžeš přinést a nemusí to vyznít jako dárek pro něj, spíš si je třeba sníte společně a on bude mít radost, že jsi upekla něco, o čem se zmínil, že má rád.

Jen abys pak nebyla zklamaná, když přineseš muffiny a on přijde bez kytky. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13056
11.1.21 16:34

Nenosila bych nic a kytku bych přijala s radostí. Nech mu teď ten pocit „převahy“ a nenuť hned něco na oplátku, abyste byli vyrovnaní. A muffiny vem příště nebo přespříště :palec: Ať se vám to vydaří.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.1.21 16:36

Já osobně si myslím, že bys rozhodně nic nosit neměla! Dovol mu být mužem!!! Rande není reciproční záležitost! Vykašli se na genderové bláboly, chceš být v případném vztahu za “kámoše” nebo za “jeho dívku”? Tak mu dovol tě lovit, obletovat, dvořit se ti. Kytku přijmi, hezky poděkuj za milé gesto a víc se od tebe nechce. Domácí muffiny si nech na dobu, kdy zůstane do snídaně ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat