Povídání, posezení, pohyb - Českobudějovicko

948
9.1.21 08:00

Povídání, posezení, pohyb - Českobudějovicko

Dobrý den, hezký večer, krásné ráno. :mavam:

Jak tady v tomto oddílu pročítám zdejší diskuze, až mě někdy děsí, jak je tu populární zejména hledání milence či milenky. Sem tam je to proloženo požadavkem vážného vztahu, ale až na výjimky pouze tyto dvě kategorie tvoří všechny zdejší založené diskuze. Jako by lidé nečetli dál ten podtitulek - vyrazit do kina, ochutnat dobré jídlo… Tak jsem si řekl, že já tedy ten podtitulek vyslyším :).

Na jednu stranu, sice bych též parťáka pro život. Parťačku, ať jsme tedy přesnější :). Nerad bych podporoval některé dnešní trendy, podle nichž by se mělo pohlaví zrušit anebo naopak tvrdit, že jich je třicet nebo kolik :nevim:. Co si budeme povídat, ve dvou se to lépe táhne :srdce:. Nicméně na serveru pro maminky, kde většina členek má děti anebo by je ráda brzy měla, si nedovolím poptávku po parťačce pro život zveřejnit. Nic proti dětem, ale ruku na srdce, jako rodič bych naprosto ztroskotal! :) Proto bych raději dívku, která děti nechce, s tím bych ovšem zde asi sotva pochodil. Navíc jsem docela nízké postavy a tím mé šance nadále dost padají…

A proto jinak! Jak podtitulek píše, zkusím chytit příležitost za pačesy a najít společnost do kina, na ochutnání dobrého jídla a také příjemné poklábosení. A navrch přidávám procházky či sport, zejména běh. Pokud jde o klábosení třeba o denních záležitostech či společných zájmech, klidně občas i na dálku skrze zdejší zprávy anebo raději jinou aplikaci. Být stále na emiminu není tak úplně zdravé :). Pobývám v Českých Budějovicích. Můj požadavek je povídavá nekuřačka extrovertní povahy, které by nevadilo a nejlépe vyhovovalo, že já spíše poslouchám nežli mluvím. Jsem si jist, že kontakt s takovou osobou mi přinese nejvíc. Jakmile bychom měli podobnou povahu, byl by to problém :?. Myslím též, že si mám co říci zejména s osobou, která chce v životě něčeho dosáhnout. Když uslyším, jak se snaží, ani já se flákat nebudu. :dance:

Často tu vídávám otázku, co nabízíš? Hm… co může introvert nabídnout extrovertovi? Stále je obdivuji za tu jejich schopnost seznamovat se s novými lidmi a přijde mi, že extroverti mají vlastně vše. Klidně mě vyveďte z omylu :). Jde mi každopádně o přátelství, odpočinout si od nevyhnutelných stresů a starostí strávením společného času, který bude příjemný a inspirativní pro oba. Nabízím zkrátka svou naslouchavou povahu, právě ta se může někomu zalíbit, ale tu však nelze dostatečně upřesnit žádnými dalšími slovy. Pouze jednáním, a tak tedy ji musíte poznat samy, budete-li chtít. Třeba se právě zde nějaká ta spřízněná duše najde :).

Co se týče nějakých dalších informací o mně, klidně se ptejte, ale odpovídat budu asi většinou do zpráv, neboť ne vše chci o sobě zde sdělit veřejně :).

Zdravím a všem, co se seznamují, přeji, ať jim to seznamování jde a nová známost vydrží. Ať se neseznámíte s nějakým blbem převlečeným za prince na bílém koni a hlavně abyste se do někoho takového nezamilovaly. Abyste se, když už tedy, zamilovaly do toho pravého a mohly s ním žít šťastně až do smrti. :)

Takže tedy…

:srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce:     :srdce: :srdce: :srdce:         :srdce:         :srdce: :srdce: :srdce: :srdce:                                        
                :srdce:       :srdce:     :srdce:     :srdce:   :srdce:       :srdce:       :srdce:                                      
              :srdce:         :srdce:     :srdce:   :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce:     :srdce: :srdce: :srdce: :srdce:                                        
            :srdce:           :srdce:     :srdce:   :srdce:       :srdce:     :srdce:     :srdce:                                        
          :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce:     :srdce: :srdce: :srdce:     :srdce:       :srdce:     :srdce:       :srdce:                                      

:srdce:   :srdce:                                                                
                            :srdce:                                                                  
          :srdce:       :srdce:       :srdce: :srdce: :srdce:     :srdce: :srdce: :srdce: :srdce:     :srdce:       :srdce:                                      
          :srdce:       :srdce:     :srdce:           :srdce:           :srdce: :srdce:   :srdce: :srdce:                                      
          :srdce:       :srdce:       :srdce: :srdce: :srdce:     :srdce: :srdce: :srdce:       :srdce:   :srdce:   :srdce:                                      
            :srdce:   :srdce:               :srdce:   :srdce:           :srdce:       :srdce:                                      
              :srdce:           :srdce: :srdce: :srdce:     :srdce: :srdce: :srdce: :srdce:     :srdce:       :srdce:                                      

:srdce:       :srdce:                                                        
                            :srdce: :srdce: :srdce:   :srdce: :srdce: :srdce:                                                      
                            :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce:                                                      
                              :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce:                                                        
                                :srdce: :srdce: :srdce:                                                          
                                  :srdce:                                                            
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14
9.1.21 09:11

Zdravím,

nemůžu uvěřit, že je tu někdo z Českých Budějovice :palec:.

Nevím, co bych tady napsala, nemůžeme si tedy napsat rovnou do zpráv? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat