Dárek pro šéfovou na odchod

Anonymní
8.7.21 21:56

Dárek pro šéfovou na odchod

Ahoj všem, chci se s vámi poradit - budu odcházet z dosavadní práce, měním ji kvůli stěhování. Nicméně v této práci jsem byla velmi spokojená a se šéfovou jsme měly velmi dobré a hezké vztahy, takže budu odcházet se slzou na oku a i ji upřímně mrzelo, že budu muset odejít. Teď nevím, jestli je vhodné jí dát nějaký „dárek“ na odchod jakože na památku a zároveň jako poděkování, že jsem mohla s ní pracovat, byla jsem u ní velice spokojená a že mi vycházela vstříc. Nebo se to nehodí? Určitě udělám nějakou rozlučkovou hostinu /občerstvení/, ale ráda bych jí dala něco osobního. Jenže otázka je co - alkohol nepije, takže žádná luxusní lahvinka nepřipadá v úvahu. Zájmů moc nemá, jen psy - trénuje na cvičáku psy, jenže všechno vybavení má, žádný voucher např. na nákup pomůcek jí radost neudělá, ale chtěla jsem to vzít i spíše z pracovní stránky. A zase dělat nějaké album na památku přímo z práce teda nevím, tam zase tolik příležitostí nebylo. Napadá někoho něco prosím? :-)

Prosím o ponechání anonymu - mám tu známé a zatím nechci, aby věděli, že měním místo, děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
32817
8.7.21 21:59

Odcházíš ty, nejspíš něco šijí na tebe. Já bych jí darovala třeba knihu s osobním věnováním. Jestli teda čte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
570
8.7.21 22:02

Určitě se to hodí. Mě jako šéfovou by to potěšilo a věděla bych že dělám svou práci dobře. :palec: Napadlo mě vzhledem k těm pejskům, na internetu je plno lidí kteří vytvářejí různé věšáky na vodítka atd…pop. jak už bylo řečeno nějaká kniha s věnováním. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2069
8.7.21 22:14

Kniha?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
890
8.7.21 23:41

Ja tento tyden odesla na materskou, kazdemu z tymu jsem dala darek podle jeho zajmu. Ja od tymu dostala kosmeticky balicek s pripravky do koupele, pletove masky atp. Urcite to potesi. Kniha mi taky prijde jako dobra, vis aspon, jaky zanr by ji sedl?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
425
8.7.21 23:56

Co nejake pero s osobni rytinou? V praci vyuzije a neni to uplna nepouzitelna blbost…navic cenova relace je velmi siroka…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat